Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon Özellikler

Mekan Özellikleri
Havuz başı Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon düğün dışında sünnet düğünü, parti, davet ve resepsiyon, kına, baby shower, kurumsal etkinlikler, doğum günü, nişan, açılışlar, mezuniyet törenleri ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon Hakkında

Benzersiz bir deneyim yaşamak için en özel organizasyonlarınızı tasarlıyoruz!


Peki biz kim miyiz?


Sunduğumuz hizmetler ve güler yüzlü ekibimiz ile Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon olarak fark yaratıyoruz. Çiftlerimize özel olduklarını hissedecekleri konseptler ile eşsiz geceler tasarlıyoruz. Her organizasyon farklı olmalı düşüncesi ile de kişiye özel organizasyonlar düzenliyoruz.


Tabii ki standart düğün paketleri seçenekleri de sunuyoruz! Her davetiniz için de masa ve sandalye süslemeleri ile düzenlemelere başlıyoruz. Masa ve sandalye düzenimizi salonumuzda mı yoksa havuz başında mı organizasyonlar düzenleyeceğinize göre karar verdikten sonra yapıyoruz.


Organizasyon sorumlumuz ile birlikte sizin Sta Garden kır düğünü fikirlerinizi dinliyoruz ve bu doğrultuda kararlar veriyoruz. Süslemelerde konseptinize uygun renkler ve aksesuarlar tercih ediyoruz. Sade mumluklar ve zarif detaylar ile süslemeleri tercih etmeye çalışıyoruz. Doğa ile iç içe ve havuz başında düzenlenecek organizasyonunuz böyle daha özel görünebilir diye düşünüyoruz! Ayrıca yemekli düzenin yanında kokteyl düzeni ile de masalar süslüyoruz.


Süslemelerin ardından sıra konuklarınıza ikram edeceğiniz lezzetli yemeklere ve ikramlara geldiğinde Sta Garden Cafe ve Restaurant hizmetleri de sunuyor! Davet sahiplerimiz ve çiftlerimiz ile birlikte karar vererek organizasyonlarınız için lezzetli menüler seçiyoruz ve Sta Tesisleri gıda güvenilirliği ve lezzet garantisi ile hazırlıyoruz. Konuklarınıza sunacağınız lezzetler için mutfakta hummalı bir çalışma yürütüyor ve şık sunumlarımızı servis ederken de aynı özveriyle ziyafetinizi başlatıyoruz.


Gecenin başlamasında en büyük rolü olan orkestramız özel gecelerinizi daha da özel yapacak repertuarları ile mutluluğunuza eşlik ediyor. Üstelik konseptlerinize göre farklı repertuarlar da hazırlıyorlar. Düğün ve kına gecesi organizasyonlarınızda daha eğlenceli tercihler yaparken, nikah sonrası yemek veya iş toplantılarınızda daha huzurlu bir ortam için sakin müzikler tercih edebiliyorsunuz…


Eğer siz de bütün bu avantajlardan yararlanmak isterseniz formu doldurarak Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Bizimle birlikte hayallerinizdeki gibi bir geceye kavuşmak artık çok kolay!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Karakamış Mh. Dr. Selahattin Zaim Bulv. No:187 Adapazarı / Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sta Garden Havuzbaşı Düğün ve Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.