Kır Düğünü Kırklareli

Carmen Wedding Garden

  • Kapasite
    200 - 875 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Carmen Wedding Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Carmen Wedding Garden Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Carmen Wedding Garden Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Şehir dışında Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Carmen Wedding Garden Sıkça Sorulan Sorular

Carmen Wedding Garden düğün fiyatları ne kadar?

Carmen Wedding Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Carmen Wedding Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Carmen Wedding Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Carmen Wedding Garden 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Carmen Wedding Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Carmen Wedding Garden düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Carmen Wedding Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Carmen Wedding Garden düğün dışında sünnet düğünü, parti, baby shower, bayi toplantısı, doğum günü, nişan, açılışlar, kurumsal etkinlikler, piknik, kına ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Carmen Wedding Garden Hakkında

Organizasyonlarınızın tamamında kendi konseptinizi yaratabileceğiniz eşsiz bir gece istemez miydiniz? Etrafı bembeyaz çitlerle çevrili bahçemiz ile kır konseptleriniz için en doğru tercihlerden birisi oluyoruz. Çiftler için konseptler tasarlayarak kişiye özel de çalışıyoruz. Üstelik Carmen Wedding House Lüleburgaz'da faaliyet gösteriyor...

Profesyonel bir ekip ile birlikte organizasyonlarınız için planlama ve yaparak işe başlıyoruz. Kır bahçemizde ağaçları şık ışıklandırmalar ile süslüyoruz. Seçtiğiniz konseptin renklerine göre masa ve sandalye giydirmelerini gerçekleştiriyoruz. Konuklarınızı masalarını, mum, şamdan veya vazolar ile de süsleyebiliyoruz. Çiftimizin düğün masasını da aynı renk tonları ile aksesuarlar ya da çiçekler kullanarak dekor ediyoruz. Sevdikleriniz ile birlikte hatıra fotoğrafı çekileceğiniz şık ve sade bir fotoğraf perdesi veya çekim alanları oluşturma şansımız da bulunuyor. Hatta gelin yolu ve karşılama masası da dekore edebiliriz. Karşılama masasında çiftimizin adı yazılı bir pano ve anı defteri de bulundurabiliriz. Böylece konukları da çiftlerimize özel notlar ile tebriklerini iletebiliyorlar.

Sıra yemekli organizasyonlarınız için menü oluşturmaya geldiğinde çiftimizin seçtiği ana yemekler ile birlikte özel sunumlar olarak servis ediyoruz. Yemeksiz organizasyonlarınızda ise ikram, içecek veya düğün hediyesi sunumlarını gerçekleştiriyoruz.

Müzik de gece boyunca hiç hız kesmiyor ve eğlence bitmiyor. Orkestramız veya çiftimizin isteğine bağlı davet ettiğimiz müzik grubumuz ile kesintisiz eğlence garantisi de veriyoruz.

Fotoğraf ve video çekimleri de yemekli ya da yemeksiz tercih edebileceğiniz düğün paketlerimizde bulunuyor. Ekstra çekimler, özel çekim türleri talep eden çiftlerimizi çözüm ortaklarımız ile görüştürebiliyoruz. Her zaman bir alternatif oluşturarak çiftlerimizi mutlu etmeyi hedefliyoruz.

Carmen Wedding House garantisi ile eşsiz bir gece geçirmek isteyen çiftlerimiz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirler. Düğün paketlerimiz kır düğünü konseptlerimiz hakkında bilgi alarak da kararlarını verebilirler…

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Pınarhisar Yolu Üzeri 2. km (Opet Benzinliği Yanı) Lüleburgaz/ Kırklareli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.