Love Garden

E-posta Gönder

  • Lüleburgaz, Kırklareli.

Kapasite Bilgileri

Love Garden
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Love Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Love Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Love Garden Sık Sorulan Sorular

Love Garden düğün fiyatları ne kadar?

Love Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Love Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Love Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Love Garden 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Love Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Love Garden düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Love Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Love Garden düğün dışında doğum günü, mezuniyet törenleri, kına, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler, açılışlar, sünnet düğünü ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Love Garden Hakkında

Kır düğün organizasyonlarınızı düzenlemek için benzersiz bir kır bahçesi mi arıyorsunuz? Doğanın içinde her alan özeldir ve Love Garden Restaurantta size özel kır konseptleri ile davetler düzenlenir…


Bunun için de organizasyon sorumlumuz ve ekibimiz ilk olarak hayallerinizdeki daveti ve kır düğünü konseptini öğrenerek başlarlar hazırlıklara! Eksiksiz bir gece için de planlama ve organizasyon yönetimi görevleri ekibimiz tarafından üstlenilir. Her detayın tasarlandığı geceleriniz için süsleme ve düzenlemeler ile kır bahçemiz hazırlanır.


Süsleme ve düzenlemeler için davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturulur. Renk tercihlerinize uygun sandalye giydirmeleri yapılır. Beyaz masa ve sandalye örtüleri üzerine renklendirme yapmayı tercih ediyoruz. Bu sayede salonumuzda hem zarif bir görünüm yaratıyor hem de sizin konseptinize uygun bir atmosfer tasarlanıyor. Gelin yolunuz çiçekten taklar olarak tasarlanıyor. Geniş bir dans pisti ve sahne de kurulduktan sonra konuklarınızın tümümün rahatlıkla görebileceği bir konuma nikah masanız yerleştiriliyor. Kır konseptinize daha uygun olacağını düşünürseniz ayakta nikah alternatifini de denemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca farklı fotoğraf çekim alanları ve davetli anı defteri bölümü günü alanlar da tasarlayabiliriz. Arzu ederseniz farklı süslemelerimiz için de çözüm ortaklarımızdan destek alabiliriz!


En özel düğün menüleriniz için de Love Garden Lüleburgaz menülerini denemelisiniz. Davet menülerinizi de birlikte kararlaştırarak eşsiz tatları konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Gecenizi düğün pastası ikramı ile de tatlandırıyoruz. Gecenizi de canlı müzik guruplarımız eşliğinde başlatıyor kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti de vaat ediyoruz…


Love Garden ailesine katılmak ve davetlerinizi bahçemizde düzenlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak iletişim formumuzu doldurmak. Eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz form sayesinde istekleriniz dahilinde fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kepirtepe Mevki Lüleburgaz MYO Karşısı Lüleburgaz/ Kırklareli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.