Kır Düğünü Kırklareli

Love Garden

  • Kapasite
    100 - 1000 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Love Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Love Garden Kapasite

Love Garden
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 1000

Love Garden Kına
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 1000

Love Garden Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan
Manzara
Doğa manzaralı

Love Garden Sıkça Sorulan Sorular

Love Garden düğün fiyatları ne kadar?

Love Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Love Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Love Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Love Garden 100 kişiden 1000 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 1000 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Love Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Love Garden düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Love Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Love Garden düğün dışında doğum günü, mezuniyet törenleri, kına, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler, açılışlar, sünnet düğünü ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Love Garden Hakkında

Kır düğün organizasyonlarınızı düzenlemek için benzersiz bir kır bahçesi mi arıyorsunuz? Doğanın içinde her alan özeldir ve Love Garden Restaurantta size özel kır konseptleri ile davetler düzenlenir…


Bunun için de organizasyon sorumlumuz ve ekibimiz ilk olarak hayallerinizdeki daveti ve kır düğünü konseptini öğrenerek başlarlar hazırlıklara! Eksiksiz bir gece için de planlama ve organizasyon yönetimi görevleri ekibimiz tarafından üstlenilir. Her detayın tasarlandığı geceleriniz için süsleme ve düzenlemeler ile kır bahçemiz hazırlanır.


Süsleme ve düzenlemeler için davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturulur. Renk tercihlerinize uygun sandalye giydirmeleri yapılır. Beyaz masa ve sandalye örtüleri üzerine renklendirme yapmayı tercih ediyoruz. Bu sayede salonumuzda hem zarif bir görünüm yaratıyor hem de sizin konseptinize uygun bir atmosfer tasarlanıyor. Gelin yolunuz çiçekten taklar olarak tasarlanıyor. Geniş bir dans pisti ve sahne de kurulduktan sonra konuklarınızın tümümün rahatlıkla görebileceği bir konuma nikah masanız yerleştiriliyor. Kır konseptinize daha uygun olacağını düşünürseniz ayakta nikah alternatifini de denemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca farklı fotoğraf çekim alanları ve davetli anı defteri bölümü günü alanlar da tasarlayabiliriz. Arzu ederseniz farklı süslemelerimiz için de çözüm ortaklarımızdan destek alabiliriz!


En özel düğün menüleriniz için de Love Garden Lüleburgaz menülerini denemelisiniz. Davet menülerinizi de birlikte kararlaştırarak eşsiz tatları konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Gecenizi düğün pastası ikramı ile de tatlandırıyoruz. Gecenizi de canlı müzik guruplarımız eşliğinde başlatıyor kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti de vaat ediyoruz…


Love Garden ailesine katılmak ve davetlerinizi bahçemizde düzenlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak iletişim formumuzu doldurmak. Eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz form sayesinde istekleriniz dahilinde fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kepirtepe Mevki Lüleburgaz MYO Karşısı Lüleburgaz/ Kırklareli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.