VRL Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Bornova, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Egem Kına Organizasyon
29 1 10

Bornova

Egem Kına Organizasyon

1.500 TL'den az
Masal Gibi Davet Organizasyon
82 4 11

Konak

Masal Gibi Davet Organizasyon

1.500 TL'den az
Ewedd Organizasyon
46 11 22

Bayraklı

Ewedd Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Kına geceleri içerisinde pek çok ritüel barındırıyor.

Kına ekibinden müziğine, davul showdan zenne gösterisine kadar içerisinde pek çok detay olan bir süreç. Bizse bu süreci sizin için daha kolay ve yalnızca eğlenme odaklı kılmak istiyoruz.

Evet biliyoruz eğlendiğiniz kadar da sizi hüzne saracak anlarınızın olduğu bir gece sizi bekliyor… Fakat eğlendiğiniz dakikaların doyasıya geçmesini istediğinizin farkındayız ve sizin için bu ortamı tahsis ediyoruz.

Geniş kataloğumuzdan seçeceğinizin kına organizasyon aksesuarı detaylarıyla gecenizin atmosferini daha renkli kılarken siz; gece boyu eğlenmenizi sağlamaksa bizim işimiz.

Hem kına trendleri hakkında hem de VRL Organizasyon hakkında fikriniz olması için neler yaptığımızdan bahsetmek istiyorum biraz da…

Bindallı seçmek ve arayışı ayrı bir mesai gerektiriyor farkındayız. Bu noktada dilerseniz kataloğumuzdan dilediğiniz modeli seçerek gecenizde giyebileceğinizi söylemek istiyorum öncelikle.

Dilediğiniz konseptte kına süslemesi seçeneklerimizden modern ya da klasik çizgiler…. Hangisini tercih ederseniz geceniz için hazırlayabiliriz.

Siz kına tahtınızda otururken kına ekibimiz daima yanınızda olabilir; dilerseniz davul Show, dilerseniz zenne showla gecenize renk katabilirsiniz!

Konuklarınıza ve size dilediğiniz modelde hint kınası yapan ekibimiz kına organizasyonunuza daha modern bir hava katabilir.

Kına tepsisinden kına mumuna tüm detaylar gece siz etkinliğinize geldiğinde hazır olacağı için tekrardan bir arayışa girmenize gerek kalmayacak.

Yalnızca akrabalarınızı ve arkadaşlarınızı çağırıp geleceksiniz ve geri kalan tüm detayla sizin yerinize VRL Organizasyon ilgilenecek.

Dilerseniz tek tek kiralayabileceğiniz gibi bir paket olarak da hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 2000 TL’den başlayan paket fiyatlarımızdan dilediğinizi oluşturduktan sonraysa size yalnızca geceniz için gün saymak kalacak…

Gelin bu eğlenceli gecenizi birlikte planlayalım ve size yalnızca gecenin tadını çıkarmak kalsın.

Dilerseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, kına gecenizle ilgili istediğiniz tüm hizmetleri anlatabilirsiniz…

İletişim

Ayşegül Vural

  • Adres: Bornova/İZMİR

VRL Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!