Tekdo Event

E-posta Gönder

Tekdo Event

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Bornova, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Egem Kına Organizasyon
29 1 10

Bornova

Egem Kına Organizasyon

1.500 TL'den az
Masal Gibi Davet Organizasyon
82 4 11

Konak

Masal Gibi Davet Organizasyon

1.500 TL'den az
Can Vargün - İzmir Kına Organizasyon
100 2 13

Konak

Can Vargün - İzmir Kına Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Kusursuz bir organizasyon eşliğinde kına gecesi yapmak isteyen gelin adaylarımız için hizmet veriyoruz. Şimdiye kadar bizi tercih eden birçok kişinin hayallerine dokunduk. Talep ettikleri tüm hizmetleri sunarak memnuniyetlerini sağladık. Bu nedenle siz de hayallerinizi sınırlandırmadan bize anlatabilirsiniz. Sonrası çok daha eğlenceli geçecek, bize güvenin!

Kına organizasyon İzmir ekibi olarak neler mi yapıyoruz?

Son derece keyifli geçecek hazırlık sürecimiz sayfadaki formu doldurup bizimle iletişime geçmeniz ile başlıyor. Aklınızdaki önemli soruları yanıtlayıp sizi daha yakından tanımak için bir ön görüşme yapıyoruz. Bir kahve eşliğinde konuşurken tarzınızı öğrenmeye çalışıyor, hayallerinizdeki kına konseptini buluyoruz. Size uygun olan kaftanı seçtikten sonra gecenin akış planını oluşturuyoruz.

Düğünden önce stres atacağınız bu özel gecenin bol eğlenceli olması gerekiyor. Biz bunun farkında olan ekibimizle eğlencenize eğlence katacak birbirinden güzel şovlar hazırladık. Bunlardan ilki kına konseptinize uygun kostümler giyen nedime ekibimiz. Son zamanların trend dans gösterilerini dikkate alarak bir koreografi hazırlayan bu ekibimiz ile harika bir gelin çıkışı yapacaksınız. Kına konseptinize göre dilediğinizi seçebileceğiniz kına tahtlarımız bulunuyor. Ön görüşmede beğendiğiniz kına tahtı, cibinlik ve nedime minderlerini kına gecenizi yapacağınız mekanın en güzel yerine yerleştiriyoruz. Kına yakma merasimini rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz bu alanı çok beğeneceğinize eminiz. Kına merasimi demişken; bu aşamada kına kıyafetinizi çıkarıp kaftanınızı giyiyorsunuz ve önceden seçtiğiniz müzikle sahneye çıkıyorsunuz. Tabii ki organizasyon boyunca yanınızda ayrılmayan nedime kızlarımız ve arkadaşlarınız eşliğinde. Daha sonra kına gecelerinin olmazsa olmazı gelin ağlatma törenini yapıyoruz. Hazırladığımız özel tepside olan kına yakıldıktan sonra sınırsız eğlence ilerleyen saatlere kadar devam ediyor.

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve İzmir kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kazım Dirik mah. 357/3 sokak no:3 Plaza Nova A Blok Daire:32 İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!