Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İzmir

Eren Video & Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Eren Video & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Eren Video & Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Eren Video & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Eren Video & Organizasyon Hakkında

Hayatınızın en heyecanlı ve eğlenceli günlerinden olmaya aday kına gecenizin mükemmel bir şölene dönüşmesini istemez misiniz? Kim istemez ki zaten! Biz de böyle düşündük ve çıktık yola. 2019 yılında davet sektöründe farklı bir alana girmeye kara verdik ve markamızı kurduk. Konumumuz itibariyle İzmir kına organizasyon şirketleri arasında yer alıyoruz. Bornova ilçemizde bulunan ofisimizde müstakbel çiftlerimizi ağırlıyor, onlarla tanışarak ne gibi istek ve ihtiyaçları olduğunu çok daha rahat anlayabiliyoruz.

Eren Organizasyon olarak kalkıştığımız tüm işleri başarıyla sonuçlandıracağımız gözü kapalı emin olduğumuz harika bir kadroyla çalışıyoruz. Her biri kendi alanında uzman kalabalık bir ekibe sahibiz ve profesyonellikleri sayesinde %100 müşteri memnuniyetini rahatlıkla sağlayabiliyoruz. 10 yılı aşkın süredir fotoğraf ve video işi yaparak düğün ve özel gün sektörüne hizmet ediyorduk. Bu süreçte öğrendiğimiz bilgiler ve edindiğimiz tecrübeler ile kendimizi çokça geliştirdik. Büyük bir heves ve heyecanla yeni bir işe atıldık ve böylece organizasyon sektörüne giriş yapmış olduk.

Çok yönlü bir firma olarak başta kına geceleri olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, sünnet törenleri, doğum günü kutlamaları ve benzeri tüm özel günlerin düzenlemesini yapabiliyoruz. Her bir konunun kendi dinamiklerine özel hazırlıklar yapabiliyoruz. Organizasyonumuzun boyutu ve detaylarına göre butik veya büyük bir ekibi görevlendirerek her şeyin kusursuz ve planlı şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.

Kına geceleri için eklemek gerekirse; kına tahtı, mekan süsleme, kına sepeti ve tepsisi, fotoğraf çekimi, müzik, dağıtmalık kuru kına ve hediyelikler, cibinlik ve nedime minderleri, kına yıkama testisi, halay mendili, geline bindallı ve daha pek çok konuda hizmet veriyoruz.

Bornova kına organizasyon firmaları arasından kendinizi en iyilerden birine emanet etmek isterseniz Eren Organizasyon olarak sizin için buradayız. Bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Rafetpaşa Mahallesi, Bornova/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.