Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Nevşehir

Utopia Cave Cappadocia

0850 532 80 73
 • Kapasite
  20 - 500 Kişi

 • Min. Fiyat
  2.000 - 3.000 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Küçük gruplar için uygun.
 • Tarihi atmosferiyle büyülüyor.
 • Süslemesi modern ve ihtişamlı.
 • Açılır-kapanır tavanı var.
 • Menü tadımı yapılabiliyor.
 • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
 • Gelin hamamı yapıyor.
 • Kına ekibi var.
 • Gelin kaftanı veriyor.
 • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Utopia Cave Cappadocia Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
2.000 - 3.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
2.000 - 3.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
80.000 - 100.000 TL

Utopia Cave Cappadocia Kapasite

Üst Teras
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 20 - Maks. 100
Kokteyl
Min. 20 - Maks. 300

Çim Bahce Üst
Açık Alan
Yemekli
Min. 20 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 20 - Maks. 500

Utopia Cave Cappadocia Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Utopia Cave Cappadocia Sıkça Sorulan Sorular

Utopia Cave Cappadocia kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Utopia Cave Cappadocia kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 2.000 - 3.000 TL aralığından başlamaktadır.Utopia Cave Cappadocia kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 2.000 - 3.000 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Utopia Cave Cappadocia Hakkında

Best of the Best Traveller's Choice Tripadvisor 2023 ödülü, Booking.com'da Traveller Review Award 2023 ödülü ve Hotels.com'da Superb 9.2 Award ödülü ile bulunduğu hizmet alanında kalitesi onaylanan Utopia Cave Cappadocia Hotel, hem konaklama hem de kına gecesi ve bekarlığa veda partisi hizmetini kusursuz bir şekilde yerine getiriyor. Davet alanlarıyla otel, tarihin ve coğrafi güzelliğin bir arada olduğu Kapadokya'nın enfes görünümünü mutlu gününüze şahit ediyor.

Davet Alanları

Bekarlığa veda eğlencenizi veya kına gecelerinizi gerçekleştirebileceğiniz 3 ayrı davet alanımız bulunuyor. Açık olma özelliği ile öne çıkan kır bahçemizde yemek düzeninde 150, kokteyl düzeninde 500 kişiyi ağırlıyoruz. Yılın 365 günü hizmete uygun olan kapalı teras alanımız masa düzenlemesi ile 100, bistro düzenlemesi ile 300 misafiri bulunduruyor. Açılabilir ve kapanabilir tavan sistemiyle dizayn edilen bu alanımız kır bahçemizle birleştirilip 700 ile 800 kişinin kutlama yapmasına imkan sağlıyor.

Dekorasyon

Zaman zaman coşup zaman zaman duygulanacağınız kına gecenizin dizaynını, yuvarlak ve dikdörtgen masalarla ve seçimini sizlerin yapacağı sandalye modeliyle gerçekleştiriyoruz. Beyaz rengin dinginliğinden ve ferahlığından faydalanıyor masa örtülerimizi bu renkte kullanmayı tercih ediyoruz. Şeffaf suplalar, mumluklar, çiçekler ve çiçeklerin yer aldığı şık vazolarla masa üstü detaylarını tamamlıyoruz.

Hizmetler

Canlı müzik, yemek servisi ve DJ performansı hizmetlerini çalışma birliği yürüttüğümüz firmalar vasıtasıyla gerçekleştiriyoruz. Gelin ve damat odası olarak otel odalarımızın birini çiftimize tahsis ediyoruz. Şehir dışından, yurt dışından gelecek misafirlerinize konaklama imkanı tanıyoruz. Kapalı alanımızda gerçekleşecek kına gecelerinde iklimlendirme ve havalandırma cihazıyla ideal sıcaklığı yakalıyoruz.

Otopark ve vale hizmetimizle vakit kaybetmeden sizleri eğlence alanına uğurluyoruz. Kına takımını ve kına aksesuarlarını tarafımızca temin ediyoruz.Geline gelin hamamı hediye ediyoruz. Gelin kaftanı temin ediyor, kına ekibi ile eğlenceyi zirvede yaşamanıza olanak tanıyoruz. Birbirinden özel yemeklerimizle davetlilerinize lezzet şöleni yaşatıyoruz. Menülerimizi önceden tattırıyor, vejetaryen ve kosher menüleri de oluşturuyoruz.

Çiftlere özel kampanyalardan faydalanmak için iletişim numarasından bizlere ulaşabilir ya da “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz. “Göründüğümüzden çok daha fazlası…” mottosuyla beklentilerin üstüne çıkmayı hedefleyen Nevşehir kına gecesi mekanlarından olan Utopia Cave Cappadocia - Luxury Boutique Hotel sizleri bekliyor.

Ekiple Tanışın

 • Genel Kordinatör

 • Satış & Pazarlama

İletişim

 • Telefon:

  0850 532 80 73

 • Adres:

  Duayeri Mah. İstiklal-1 Sok. No: 6 50400 Ürgüp/Nevşehir

 • Haritadaki Konumu

  Utopia Cave Cappadocia Yol Haritası

Utopia Cave Cappadocia Düğün Yorumları (1)

S.y & E.y

Düğün Tarihi: 01.10.2023

Aşık olunası otel
Ekip olarak mükemmel bir ekip odalar aşık olunası restaurantdan lobiye cafeden karşılamaya kadar her konu da yardımcı olan bir otel çok mutlu ayrıldık ve yeniden gelmek için hem arkadaşlarla hemde otel ile sözleştik teşekkür ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.