Tektaş Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Tektaş Düğün Sarayı Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

 • Kapasite

  200-300

Tektaş Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Tektaş Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Tektaş Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Tektaş Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Tektaş Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Tektaş Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Tektaş Düğün Sarayı Hakkında

Kına töreniniz için bir mekân bulamadıysanız, Tektaş Düğün Salonu’na bakmamışsınız demektir! Üstelik salonumuzda kına geceniz için kapalı ve açık alanlı olmak üzere 2 farklı seçenek bulunmakta…

Öncelikle bilmenizi isteriz ki, sizi büyük bir salonda ağırlıyoruz. Kapalı salon isterseniz yüksek tavan, açık alan isterseniz doğayla içe içe bir atmosfer sağlıyoruz… Karar sizin!

Geniş ve ferah mekânımızda en eski Türk geleneklerinden biri olan kına organizasyonunu, bizi tercih eden gelinlerimiz için alanında uzman bir ekiple yapıyoruz… Kına merasimleriniz için geleneksel konsepte uygun bir ortam tasarlıyoruz. Kırmızı rengi tercih ettiğimiz kına tahtımızı altın rengi işlemeli bordo renk duvar kağıdımızın önünde konumlandırıyoruz. Taht üzerinde kırmızı cibinlik ve kırmızı nedime koltukları ile şık ve otantik bir görünüm yaratıyoruz. Taht pistin tam ortasında yer alıyor, bu da hem sizin alanı daha iyi görmenizi hem de tüm davetlilerinizin sizi net bir şekilde izleyerek kına törenine dair hiçbir ayrıntıyı kaçırmamalarını sağlıyor. Konuklarınız için de şık davet alanları dekore etmeyi ihmal etmiyoruz! Tiffany sandalye kullandığımız alanda, yuvarlak ve kare masaları tercih ediyoruz. Alanında uzman ve hijyene önem veren ekibimiz sizin için birbirinden lezzetli menüler hazırlıyor.

Üstelik menü değişikliği talebiniz varsa isteğiniz doğrultusunda alternatifler sunuyoruz. Son teknoloji ses, ışık ve sahne sistemlerine sahip olduğumuz salonumuzda orkestranın profesyonelliğiyle sayesinde, davetlileriniz ve siz dans pistinden ayrılmak istemeyeceksiniz. Ayrıca kına geceniz boyunca video ve fotoğraf çekimi yapan bir ekibimiz de bulunmakta. Dilerseniz, barkovizyon ekranında çekilen video kaydını anlık olarak yayınlıyoruz. Önemli bir diğer konu da park yeri! Bu yüzden tesisimizde yeterli park yeri bulunuyor.

Ayrıntılı bilgilendirme ve Tektaş Düğün Salonu iletişim için sayfanın üstünde yer alan ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Elazığ Yolu 3. Km Yimpaş Karşısı Merkez/ Malatya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.