Şehir Şehir Bekarlığa Veda Mekanı Fiyatları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:13 dakika

08.02.2022

Arkadaşlarınla sabaha kadar dans etmeye hazır mısın? Senin için bekarlığa veda partisine ne kadar bütçe ayırman gerektiğini araştırdık. İstanbul, İzmir, Ankara ve diğer şehirlerdeki mekanların fiyatları yazıda!

Bekarlığa veda fiyatları

Bekarlığa Veda Organizasyonu Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

  • Menü Seçimi: Bekarlığa veda için mekanlar kişilere menüler sunuyor. Bu menüde yemek veya kokteyl seçenekleri oluyor. Kokteyl menülerde genelde meyve tabakları, çerezler ve diğer atıştırmalıklar bulunuyor. Yemekli menüler kokteyle göre daha yüksek fiyatlı oluyor.

  • Alkollü / Alkolsüz: Fiyatları etkileyen en büyük faktörlerden biri alkol! Gelin bekarlığa veda partisinde genelde kadın kadına eğlenip, alkol almak tercih ediliyor. Bu durumda da limitli mi yoksa limitsiz içki mi talep ettiğine göre fiyatlandırma yapılıyor. Tabii en uygun fiyatlar alkolsüz menülerde sunuluyor.

  • Tarih: Hafta içi yapılan organizasyonlar, hafta sonu yapılanlara göre daha uygun fiyatlı olabiliyor. Eğer tüm arkadaşların için sorun olmayacaksa hafta içi bir organizasyon yapmayı düşünebilirsin.

  • Süslemeler: Mekandan senin için ekstra süsleme yapmalarını talep edecek misin? Cevabın “Evet” ise istediğin süslemeye göre sana ekstra fiyat çıkaracaklarını da bilmelisin.

  • Kişi Sayısı: Bekarlığa veda partisi organizasyonu yapacağın mekanla anlaşmadan önce net kişi sayısı belirlemen gerekiyor. Çünkü kişi sayısı arttıkça birim fiyatta indirim yapabiliyorlar. Mesela 20 kişi için 100 TL fiyat veriyorlarsa, 40 kişi için 80 TL gibi bir rakam alabilirsin.

  • Ekstra Talepler: Mekanların genelde DJ hizmetleri oluyor. Ama sen ekstra olarak canlı orkestra, karaoke sistemi veya zenne / dansöz gibi bir talepte bulunursan, bunlar ayrı olarak fiyatlandırılıyor. Bu arada zennelerin bekarlığa veda gecelerini çok daha eğlenceli kıldıklarını da not düşelim.

bekarlığa veda fiyatları

İstanbul Bekarlığa Veda Mekanları

Eğer bekarlığa İstanbul’da veda etmek isteyen bir gelin adayıysan, evlilik bütçenin içinden bu organizasyon için ne kadarını ayıracağını araştırmaya da başlamışsındır. Bekarlığa veda İstanbul’da çok çeşitli bir fiyatlandırmaya sahip. Mekanın bulunduğu ilçeye göre bile fiyatlar değişebiliyor.

İstanbul bekarlığa veda mekanlarından alacağın kişi başı ortalama fiyat 50-100 TL civarında.

Toplam maliyet, davetli sayınla ve organizasyonda görmek istediğin hizmetlerle belirleniyor.

İstanbul bekarlığa

İstanbul’daki mekanlar için: İstanbul’un En Popüler Bekarlığa Veda Mekanları

Ankara Bekarlığa Veda Mekanları

Ankara’daki bekarlığa veda mekanlarının birçoğu Çankaya’da konumlanmış. Burada, birbirinden farklı skalada birçok mekan mevcut. Daha manzaralı bir yerde parti yapmak istersen, Gölbaşı’ndaki yerlere de bakmanı öneriyoruz.

Ankara’daki bekarlığa veda mekanları, kişi başı ortalama 50-100 TL gibi bir fiyat talep ediyor.

Bu fiyatların artışını belirleyecek faktör senin bir bekarlığa veda partisinde neleri görmek, nasıl bir organizasyona imza atmak isteyecek olmana bağlı.

Ankara’da ihtişamlı süslemelere sahip olan, havuz başı imkanı bulunan mekanlarda fiyatlar biraz daha yüksek olabiliyor. Tabii en net rakamı, mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alarak öğrenebilirsin.

ankara bekarlığa veda

İzmir Bekarlığa Veda Partisi Mekanları

Öncelikle unutamayacağın bir bekarlığa veda partisi istiyorsan, İzmir’deki deniz kenarı mekanları incelemeni öneriyoruz. Bu mekanlarda dilediğin gibi eğlendikten sonra son içecekleri deniz havasını soluyarak içebilirsiniz!

İzmir bekarlığa veda mekanlarının fiyatlarına bakalım şimdi! Aşağı yukarı İstanbul ile benzer fiyatlar talep ettiklerini söyleyebiliriz. Kişi başı minimum fiyatlar 50 TL.

En yakın arkadaşlarınızla doya doya eğlenmek ve unutulmaz bir gece geçirmek için yapacağınız bu organizasyonun toplam maliyeti elbette hayal gücüne bağlı!

izmir bekarlığa veda

Adana Bekarlığa Veda Mekanları

Adana’daki bekarlığa veda mekanları, genelde Seyhan ve Çukurova ilçelerinde konumlanmış. Mekanların içerisinde kafe havası taşıyan yerler de var, ihtişamlı bir oteli anımsatan yerler de! Bütçene ve zevkine en uygun olanlar arasında eleme yapabilirsin.

Adana kına ve bekarlığa veda organizasyon mekanları diğer şehirlere bakıldığında daha uygun fiyatlar sunuyor.

Bir bekarlığa veda partisi için kişi başı minimum fiyatlar 50 TL'nin altında. Elbette bu fiyatların en temel hizmetlerle belirlendiğini söylemekte yarar var.

adana bekarlığa veda

Bursa Bekarlığa Veda Mekanları

Bursa’da bekarlığa veda mekanı deyince aklına Osmangazi ilçesi gelebilir! Çünkü mekanların büyük bir kısmı burada yer alıyor.

Bekarlığa veda için kapalı düğün salonlarının yanı sıra havuz başı ve teras gibi seçenekler de mevcut. Bunlara da göz atabilirsin.

Bursa diğer pek çok kategoride olduğu gibi yine bu alanda da fiyat farkını ortaya koyuyor. Bursa bekarlığa veda organizasyon mekanlarından alacağın temel hizmetler kişi başı minimum 50 TL'nin altında!

bursa bekarlığa veda

Umarız şehirlere göre ortalama fiyatlar sana fikir vermiştir. İstediğin hizmete göre her mekan farklı fiyatlandırma yaptığı için, en iyisi hoşuna giden yerlerden ücretsiz fiyat teklifi alman olacak. Şimdiden bol dans etmeli, keyifli bir parti geçirmeni diliyoruz!

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

SY

saliye yıldız

Düğün Tarihi: 20.10.2014


ne kadar kalabalık olursanız o kadar uygun oluyor normal fiyatından arkadaslar


DN

derya N.

Düğün Tarihi: 20.10.2014


olmazsa olmaaazzz