Şehir Şehir Bekarlığa Veda Mekanı Fiyatları

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:22 DK

21.02.2019

Düğününüzden önce stres atmak, en yakın arkadaşlarınızla bekarlığınızın son günlerinde doya doya eğlenmek için organize edeceğiniz kına ve bekarlığa veda partiniz size kaça mal olacak şehir şehir araştırdık!

kina_gecesi

İstanbul’da Bekarlığa Veda

Eğer bekarlığa İstanbul’da veda etmek isteyen bir gelin adayı iseniz evlilik bütçeniz içinden bu organizasyon için ne kadarını ayıracağınızı araştırmaya da başlamışsınızdır. İstanbul kına ve bekarlığa veda organizasyonu firmalarından alacağınız kişi başı ortalama fiyat 75 TL iken, minimum fiyat Avrupa yakası için 50 TL, Anadolu yakası için 30 TL olarak karşınıza çıkacaktır. Toplam maliyetiniz davetli sayınızla ve organizasyonda görmek istediğiniz ek unsurlarla belirlenecektir.

Ankara’da Bekarlığa Veda

Ankaralı gelin adayları artık kına geceleri için planladıkları davetin yaklaşık olarak maliyetini hesaplayabilecekler. Ankara kına ve bekarlığa veda organizasyonu firmaları kişi başı ortalama fiyat olarak 50 TL, minimum fiyat olarak 15 TL fiyat sunmakla beraber bu fiyatların artışını belirleyecek faktör sizin bir kına gecesinde neleri görmek, nasıl bir organizasyona imza atmak isteyecek olmanızdır.

İzmir’de Bekarlığa Veda

İzmir kına ve bekarlığa veda organizasyon firmaları aşağı yukarı İstanbul ile benzer fiyatlara sahip. Kişi başı minimum fiyat olarak 50TL fiyat veren İzmirli firmaların ortalama bir organizasyon için belirledikleri fiyat 75 TL. Bu rakamlar minimum ve ortalamaya dair fikir veren fiyatlar. En yakın arkadaşlarınızla doya doya eğlenmek ve unutulmaz bir gece geçirmek için yapacağınız bu organizasyonun toplam maliyeti elbette hayal gücünüzle sınırlı.

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İndirimleri

Rüya Bahçe
%35 İNDİRİM
20 1 2
Rüya Bahçe

300 Kişi Ve Üzeri Düğün Anlaşması Yapan Çiftlere Kına Organizasyonlarında %...

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri
%30 İNDİRİM
22 1
Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

Düğün.com Çiftlerine Özel %30 İndirim Sizleri Bekliyor!...

Adana’da Bekarlığa Veda

Adana kına ve bekarlığa veda organizasyon firmaları diğer şehirlere bakıldığında daha uygun fiyatlar sunmakta. Bir kına gecesi için kişi başı minimum fiyat 7 TL iken, ortalama fiyat 10 TL olarak karşımıza çıkmakta. Elbette bu fiyatların en temel hizmetlerle belirlendiğini söylemekte yarar var.

Bursa’da Bekarlığa Veda

Bursa diğer pek çok kategoride olduğu gibi yine bu alanda da fiyat farkını ortaya koyuyor. Bursa kına ve bekarlığa veda organizasyon firmalarından alacağınız temel hizmetler kişi başı minimum 30 TL iken, ortalama fiyat olarak 50 TL.

Şehrindeki En İyi Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

KINA MEKANLARI

Sıradaki Makaleler

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (2)

DN

Derya N.

20/10/2014

olmazsa olmaaazzz


SY

Saliye Yıldız

20/10/2014

ne kadar kalabalık olursanız o kadar uygun oluyor normal fiyatından arkadaslar