Eyüboğlu Düğün Salonu

E-posta Gönder

Eyüboğlu Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  100-200

Eyüboğlu Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Eyüboğlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Eyüboğlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Eyüboğlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Eyüboğlu Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Eyüboğlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Eyüboğlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Eyüboğlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa vedanız için masalar arası geniş mesafe aralığı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, kullan-at malzeme ile servis imkanı, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, düzenli havalandırma ve mekan girişinde ateş ölçümü hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Eyüboğlu Düğün Salonu Hakkında

Özel günlerinizi profesyonel ellere emanet ederek günü şansa bırakmak istemezsiniz değil mi? Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle birlikte unutulmayacak geceler tasarlayan Eyüboğlu Düğün Salonunu tercih etmeye ne dersiniz?

İstanbul’da evlenecek olan çiftler için hizmet sunan salonumuzda nişan, söz, kurumsal etkinlik, bayii toplantısı ve düğün törenleri organize ediyoruz. Sunduğumuz fiyat ve hizmet avantajlarıyla da Ümraniye kına salonları arasında fark yaratıyoruz. Kına geceniz için mekân arayışı içindeyseniz; hemen mekânımız hakkında bilgi verelim.
Kapalı bir davet alanına sahibiz. Mevsim fark etmeksizin gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Yazın serin kışın ise sıcacık organizasyonlar geçirmemizi sağlayan klima ve havalandırma sistemlerimiz son teknolojik donanıma sahip.

Kimi gelin adayları yemekli kına geceleri istiyor kimi gelinler ise kokteylli olarak davetlerini organize etmek istiyorlar. Biz iki oturma düzeninde de organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyoruz. Eğer siz de kına gecem yemekli olsun diyorsanız 600 misafirinizle beraber kesintisiz eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Davet menülerinizi de beraber belirleyebiliriz.

Modern konsepte sahip salonumuz geniş aileler için oldukça uygun. Asma kata sahip olan salonumuzda her konuk masası sahneyi ve nikâh seremonisinin gerçekleşeceği alanı rahatlıkla görebiliyor.

Hem müzik hem de fotoğraf hizmeti sağlayabiliyoruz. Müzisyenlerimiz en güzel şarkıları seslendirirken fotoğraf ekibimiz ise gecenin hiçbir detayını kaçırmak istemiyor. Davetlilerin giriş anından başlayarak tüm zaman dilimini kayıt altına alıyorlar.

Düğün salonumuza gelmek için ise birçok alternatif bulunuyor. Toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşabildiğiniz gibi kendi aracınızla da bizi ziyaret edebilirsiniz. Üstelik otoparkımız ve vale hizmetimiz de bulunuyor.

Eğer siz de ideal salonun Eyüboğlu Düğün Salonu olduğumuzu düşünüyorsanız; sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilirsiniz. “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna da tıklamadan sayfadan ayrılmayın.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çakmak Mah. Alemdağ Cad. No:520/1 Ümraniye / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Eyüboğlu Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.