Salon Sebla

E-posta Gönder

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Kartal, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri
15 2 2

Sancaktepe

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

750-1.000
50 TL'den az
Çamlıca Dilek Restaurant
8 17

Üsküdar

Çamlıca Dilek Restaurant

750-1.000
50 TL'den az

Hakkında

Türk geleneklerinde oldukça önemli bir yere sahip kına gecelerini neredeyse düğün kadar büyük bir organizasyon olarak düşünüyorsanız bunu Salon Sebla Kartal’da tam da hayal ettiğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Geniş kapasitemiz ve teknolojik ekipmanlarla donatılmış altyapımız sayesinde oldukça ferah ve rahat geçirebileceğiniz kına geceleri için doğru adrestesiniz.

Uzun zamandır bu sektörde gerek en mutlu olduğunuz günlere gerekse de kurumsal başarılarınıza imza attığınız günlerde ev sahipliği yaptık. Bu tecrübelerimiz sayesinde bir salonda ne gibi özelliklere sahip olmak istediğinizi iyi biliyoruz. Biz de bu özgürlüğü size tanıyoruz.

Kına geceleri için oldukça yeterli büyüklükte olan bir salon ile karşılıyoruz gelin adaylarımızı. Bu tarz eğlenceli organizasyonlar için çokça tercih ediliyoruz. Neden mi? Öncelikle oldukça geniş bir dans pistimiz bulunuyor. Sevdiklerinizle aynı anda dans edebildiğiniz, kına müzikleriyle eğlencenin doruklarına çıkabileceğiniz bu keyifli ânları geniş pistimizde yaşayabiliyorsunuz.

Kına gecelerinize imza atacağınız salonumuzda bugüne kadar birçok farklı organizasyona da ev sahipliği yaptığımızı biliyor musunuz? Gerçekleştirdiğimiz sayısız davet ile tecrübelenen ekiplerimiz, sizlere kusursuz bir gece sunuyorlar. İstek ve beklentilerinizi hızlı ve doğru bir şekilde karşılıyor ve yıllar sonra bile hatırlamanızı sağlıyoruz.

Bu özel gecelerinizde gelin adaylarımızın mutlaka istediği kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları temin edebiliyoruz. Aynı zamanda misafirlerinize görsel bir şov hazırlamak isterseniz siz bir kına ekibi de sağlayabiliyoruz. Davul şov eşliğinde harika bir koreografi ile bu geceyi ölümsüzleştirebilirsiniz.

Anadolu Yakası’nda bulunan Sebla Davet Salonu Kartal’da faaliyet gösteriyor. Birçok farklı ulaşım imkânı ile salonumuza gelebildiğiniz gibi, özel araçlarınızla da rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Geniş bir otopark alanımızın bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabildiğinizi de belirtelim.

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hüseyin-Selçuk Kılıç

  • Adres: Atalar Mh. Üsküdar Cd. No:148/C KARTAL-İSTANBUL

Salon Sebla Yol Haritası

1 yorum


K&M

Kübra & Mesut

Düğün Tarihi: 14.03.2020

Tavsiye edilir, Ulaşım gayet rahat daha öncesinde de gitmiştim personeller hizmetleri gayet yerinde ve güzel 👍
Salon Sebla

Salon Sebla
yorumlarınız için teşekkürler mutlu günler dileriz.


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!