Salon Sebla

0216 706 2496

E-posta Gönder

Salon Sebla Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Salon Sebla Sıkça Sorulan Sorular

 • Salon Sebla kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Salon Sebla kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Salon Sebla kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Salon Sebla kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Salon Sebla kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Salon Sebla Hakkında

Türk geleneklerinde oldukça önemli bir yere sahip kına gecelerini neredeyse düğün kadar büyük bir organizasyon olarak düşünüyorsanız bunu Salon Sebla Kartal’da tam da hayal ettiğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Geniş kapasitemiz ve teknolojik ekipmanlarla donatılmış altyapımız sayesinde oldukça ferah ve rahat geçirebileceğiniz kına geceleri için doğru adrestesiniz.

Uzun zamandır bu sektörde gerek en mutlu olduğunuz günlere gerekse de kurumsal başarılarınıza imza attığınız günlerde ev sahipliği yaptık. Bu tecrübelerimiz sayesinde bir salonda ne gibi özelliklere sahip olmak istediğinizi iyi biliyoruz. Biz de bu özgürlüğü size tanıyoruz.

Kına geceleri için oldukça yeterli büyüklükte olan bir salon ile karşılıyoruz gelin adaylarımızı. Bu tarz eğlenceli organizasyonlar için çokça tercih ediliyoruz. Neden mi? Öncelikle oldukça geniş bir dans pistimiz bulunuyor. Sevdiklerinizle aynı anda dans edebildiğiniz, kına müzikleriyle eğlencenin doruklarına çıkabileceğiniz bu keyifli ânları geniş pistimizde yaşayabiliyorsunuz.

Kına gecelerinize imza atacağınız salonumuzda bugüne kadar birçok farklı organizasyona da ev sahipliği yaptığımızı biliyor musunuz? Gerçekleştirdiğimiz sayısız davet ile tecrübelenen ekiplerimiz, sizlere kusursuz bir gece sunuyorlar. İstek ve beklentilerinizi hızlı ve doğru bir şekilde karşılıyor ve yıllar sonra bile hatırlamanızı sağlıyoruz.

Bu özel gecelerinizde gelin adaylarımızın mutlaka istediği kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları temin edebiliyoruz. Aynı zamanda misafirlerinize görsel bir şov hazırlamak isterseniz siz bir kına ekibi de sağlayabiliyoruz. Davul şov eşliğinde harika bir koreografi ile bu geceyi ölümsüzleştirebilirsiniz.

Anadolu Yakası’nda bulunan Sebla Davet Salonu Kartal’da faaliyet gösteriyor. Birçok farklı ulaşım imkânı ile salonumuza gelebildiğiniz gibi, özel araçlarınızla da rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Geniş bir otopark alanımızın bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabildiğinizi de belirtelim.

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0216 706 2496
 • Adres:

  Atalar Mh. Üsküdar Cd. No:148/C KARTAL-İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Salon Sebla Yol Haritası

Salon Sebla Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

K&M

Kübra & Mesut

Düğün Tarihi: 14.03.2020

Düğün.com üzerinden anlaştı


Tavsiye edilir, Ulaşım gayet rahat daha öncesinde de gitmiştim personeller hizmetleri gayet yerinde ve güzel 👍


Salon Sebla

Salon Sebla

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

yorumlarınız için teşekkürler mutlu günler dileriz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.