Esinti Kır Evi

E-posta Gönder

0216 706 0685

Esinti Kır Evi

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Kartal, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
 • Kapasite 200-300
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Kampanyalar ve Paketler

Esinti Kır Evi

Mayıs Ayına Özel Haftanın Her Günü Geçerli %10 İndirim Fırsatı !

Tüm detayları göster

Son gün 31/03/2022

Esinti Kır Evi

Mayıs Ayına Özel Hafta İçi Kına Organizasyonları %20 İndirim Fırsatıyla !

Tüm detayları göster

Son gün 31/03/2022


Hakkında

Kına veya bekarlığa veda partinizi İstanbul’da düzenlemek istiyorsanız Kartal kına mekanları arasında hizmet veren Esinti Kır Evi’ni tercih edebilirsiniz. Geniş alanıyla dikkatleri üzerine çeken Esinti çınar ağaçları arasında kına gecesi yapma fırsatı sunuyor. 2 farklı kapalı alanıyla kapılarını açan mekanımızda davetli sayınıza göre hangi alanı kullanacağınızı seçebilirsiniz. Davet alanlarımızda kına süslemeleri yapabiliyor, misafirlerinize istediğiniz ikramları veya ana yemek menüsünü sunabiliyoruz.
Davet Alanları 2 kapalı alanımızdan birisi 250 kişilik kapasitesiyle kına ve bekarlığa veda partilerine ev sahipliği yapıyor. Kına partinizi gündüz vakti düzenlemeyi düşünüyorsanız sadece gündüzleri hizmet veren 250 kişilik alanımızı kullanabilirsiniz. Davet alanımızın önünde yer alan, kendine özel bahçesi de misafirlerinizi bekliyor. İkinci kapalı davet alanımızsa 120 kişilik kapasitesi ve yine kendine özel bahçesiyle hizmet veriyor.
Dekorasyon Davet alanlarımızı süslemek isterseniz sunduğumuz sabit kına dekorasyonunu kullanabilirsiniz. Çiftlerimiz anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmasıyla süslemelerin hazırlanmasını sağlayabilirler. Aklınızda başka bir kına veya bekarlığa veda partisi konsepti varsa dışarıdan bir firmayla da çalışabilirsiniz. Oturma düzenindeyse uzun veya yuvarlak masalarından ve tiffany sandalyelerden yararlanıyoruz. Masalarımızın dekorasyonunda tüllerden ve üç kollu şamdanlardan faydalanabiliyoruz.
Hizmetler Kına gecelerinin vazgeçilmezlerinden olan bindallı veya kaftanınızı mekanımızdan kiralayabilirsiniz. Kartal Yakacık Esinti Kır Evi olarak eğlenceli kına partileri için davul şov ve kına müziği yayını da yapıyoruz. Ayrıca semazen veya oryantal gibi dans gösterisi seçeneklerimiz de bulunuyor. Kınaların olmazsa olmazı kına tepsisi, hint kınası, mum ve nedime ekibini de sizin için temin edebiliriz.

Kına gecenizde yiyecek ve içecek ikramı yapmak isterseniz size 2 farklı seçenek sunuyoruz. Dilerseniz kuru pasta içeren menümüzü hazırlayabilir, dilerseniz de düğünler için hazırladığımız ana yemekli menülerden ikram edebiliriz. Hazırlanan menülerin servisi de bizim sorumluluğumuzda bulunuyor. Ortalama 200 araçlık otopark alanımız sayesinde özel araçlarıyla gelen misafirleriniz de rahatça arabalarını park edebiliyor.
Esinti Kır Evi Kartal/İstanbul ‘da, Yakacık bölgesinde çiftleri bekliyor. Mekanımız toplu taşımayla ulaşıma da elverişli bir noktadan bulunuyor. Aksesuar kiralama hizmetiyle gelinleri zaman kaybından kurtaran tesisimiz sunduğu eğlence olanaklarıyla da tercih sebebi olmakta. Esinti Kır Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları için yan taraftaki formu doldurabilirsiniz. İletişimin bilgilerimizle de bize ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Garden Esinti

 • Telefon: 0216 706 0685
 • Adres: Yakacık Çarşı Mh. Ayazma Cd. Şekersuyu Sk. No:26 Kartal

Esinti Kır Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Esinti Kır Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Esinti Kır Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Esinti Kır Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Esinti Kır Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.

 • Esinti Kır Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Esinti Kır Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!