Mutluluk Düğün ve Kına Salonu 1

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mutluluk Düğün ve Kına Salonu 1
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Mutluluk Düğün ve Kına Salonu 1 Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den Az

Mutluluk Düğün ve Kına Salonu 1 Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mutluluk Düğün ve Kına Salonu 1 Sıkça Sorulan Sorular

Mutluluk Düğün ve Kına Salonu 1 kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mutluluk Düğün ve Kına Salonu 1 kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Mutluluk Düğün ve Kına Salonu 1 kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mutluluk Düğün ve Kına Salonu 1 kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Mutluluk Düğün ve Kına Salonu 1 Hakkında

Mutluluk Düğün Salonu adı altında, 350 kişilik organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Özel gün organizasyonlarınızı beraber planlayabilir, mekân olarak bizi seçebilir, iş toplantıları, açılışlar, düğün ve mezuniyet törenlerini için eşsiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Birçok fırsat sunduğumuz kına salonumuzda amacımız gecenizi güzelleştirmek!

Kına geceniz için İstanbul’da düğün mekânı arıyorsanız Mutluluk Düğün Salonu olarak biçilmiş kaftanız.

Karşılama hosteslerimiz misafirlerinizi karşılarken, servis ve hizmet elemanlarımız misafirlerinizin ikramlarını ile ilgileniyor. Nasıl bir kına gecesi hayal ediyorsanız organizasyon sorumlumuz özel detayları tek tek inceliyor, salonumuzu tam da istediğiniz mekâna dönüştürüyor. İşte düşüncelerinize önem vermemiz, sizi anlayan ve dinleyen bir firma olmamız bizi Çekmeköy kına gecesi mekânlarından ayırıyor.

Kına geceleri için birçok konseptimiz bulunuyor. Talebiniz doğrultusunda geleneksel bir kına gecesi için uygun bir kına merasimi düzenleyebiliriz. Eğer Hint konseptini seçerseniz Hint kınası yakması için özel personeller ile çalışmamız gerekir. Ayrıca Hint konsepti için çeşitli aksesuarlar sağlıyoruz.

Osmanlı ve prenses konseptinde de yardımcı olabiliyoruz. Osmanlı esintilerin olduğu bir gece, dans gösterileri ve daha fazlası sizi Mutluluk Düğün Salonu’nda bekliyor. Tabii ki, fiyatlandırmamızda verdiğimiz hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Mutluluk Düğün Salonu’nu tercih eden evlenecek olan çiftlerin isteklerine göre fiyatlarımız oluşuyor. Kişiye özel düğün paketleri oluşturuyoruz. İkramlarımız, dekorasyon, dans gösterileri fiyatınızın değişmesine neden olabilir.

İsteklerinizi yerine getirmek ve kaliteli şekilde hizmet vermek istiyoruz. Eğer verdiğimiz hizmetleri beğendiyseniz, Mutluluk Düğün Salonu hakkında bilgi almak için formu doldurabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek bu kadar kolay. Siz yorulmayın, biz ulaşalım.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Mehmet Aki Mah Ş.Şahinbey Cad. No:51/1 Çekmeköy

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mutluluk Düğün ve Kına Salonu 1 Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.