Miva Mutluluk Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çekmeköy, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Kına süslemesi, Hint kınası, Semazen, Zenne / oryantal, Kına takımı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği

Hakkında

Miva Mutluluk Düğün Salonu adı altında, 750 kişilik organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Özel gün organizasyonlarınızı beraber planlayabilir, mekân olarak bizi seçebilir, iş toplantıları, açılışlar, düğün ve mezuniyet törenlerini için eşsiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Birçok fırsat sunduğumuz kına salonumuzda amacımız gecenizi güzelleştirmek!

Kına geceniz için İstanbul’da düğün mekânı arıyorsanız Miva Mutluluk Düğün Salonu olarak biçilmiş kaftanız. Salonumuzda hiç kolon bulunmuyor. Böylelikle ferah ve geniş organizasyon gerçekleştirebiliyorsunuz. Beyaz ve lacivert renklerin hâkim olduğu düğün salonumuzda dekorasyonu kendi zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Masa ve sandalye giydirmeleri sizin zevkinize göre hazırlayabiliyoruz. Ayrıca nikah masanızda da istediğiniz detaylara yer veriyoruz. Davetlilerinizin masasında da masa kartı ve şamdanlar yer alıyor.

Karşılama hosteslerimiz misafirlerinizi karşılarken, servis ve hizmet elemanlarımız misafirlerinizin ikramlarını ile ilgileniyor. Nasıl bir kına gecesi hayal ediyorsanız organizasyon sorumlumuz özel detayları tek tek inceliyor, salonumuzu tam da istediğiniz mekâna dönüştürüyor. İşte düşüncelerinize önem vermemiz, sizi anlayan ve dinleyen bir firma olmamız bizi Çekmeköy kına gecesi mekânlarından ayırıyor.

Kına geceleri için birçok konseptimiz bulunuyor. Talebiniz doğrultusunda geleneksel bir kına gecesi için uygun bir kına merasimi düzenleyebiliriz. Eğer Hint konseptini seçerseniz Hint kınası yakması için özel personeller ile çalışmamız gerekir. Ayrıca Hint konsepti için çeşitli aksesuarlar sağlıyoruz.

Osmanlı ve prenses konseptinde de yardımcı olabiliyoruz. Osmanlı esintilerin olduğu bir gece, dans gösterileri ve daha fazlası sizi Mutluluk Düğün Salonu’nda bekliyor. Tabii ki, fiyatlandırmamızda verdiğimiz hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Mutluluk Düğün Salonu’nu tercih eden evlenecek olan çiftlerin isteklerine göre fiyatlarımız oluşuyor. Kişiye özel düğün paketleri oluşturuyoruz. İkramlarımız, dekorasyon, dans gösterileri fiyatınızın değişmesine neden olabilir.

İsteklerinizi yerine getirmek ve kaliteli şekilde hizmet vermek istiyoruz. Eğer verdiğimiz hizmetleri beğendiyseniz, Miva Mutluluk Düğün Salonu hakkında bilgi almak için formu doldurabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek bu kadar kolay. Siz yorulmayın, biz ulaşalım.

İletişim

Hakan Bey

Recep Bey

  • Adres: Mehmet Aki Mah Ş.Şahinbey Cad. No:41 Çekmeköy

Miva Mutluluk Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!