Sophia Çekmeköy

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sophia Çekmeköy
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 1500

Sophia Çekmeköy Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000-20.000 TL

Sophia Çekmeköy Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sophia Çekmeköy Sıkça Sorulan Sorular

Sophia Çekmeköy kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sophia Çekmeköy kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Sophia Çekmeköy kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Sophia Çekmeköy kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sophia Çekmeköy kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sophia Çekmeköy kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Sophia Çekmeköy kına ve bekarlığa vedanız için kullan-at malzeme ile servis imkanı, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, mekan girişinde ateş ölçümü ve düzenli havalandırma hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Sophia Çekmeköy Hakkında

Gelin adaylarımızı eşsiz bir salonda kaliteli hizmet anlayışımızla ağırlıyoruz. Sophia Çekmeköy’de, büyüleyici atmosferimize ek olarak bir de kaliteli hizmetimizi göz önünde bulunduruyoruz. Renkli ve eğlenceli kına gecesi organizasyonlarının uğrak adreslerinden biri olan mekanımızda güler yüzlü ekibimizle birlikte çalışıyoruz. A’dan Z’ye isteklerinizin yerine getirileceği bir eğlence planlamak için mekanımızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Davet Alanları

Çekmeköy kına mekanları arasında 500 ile 750 kişilik kapasitesiyle eğlenceli kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonlarına imza atıyoruz. Gelin adayımız rahatlıkla kullanacağı görkemli kına tahtımız mekanımızın özel köşesinde yer alıyor. Geniş dans pistimiz sayesinde bütün geceyi değerli misafirlerinizle dans ederek geçirebilirsiniz. Yüksek tavanlı salonumuzda ferah bir atmosfer yaratarak uzun listeli davetler planlamanıza olanak sağlıyoruz.

Dekorasyon

Geniş alanımızın özel köşesinde yuvarlak şekilli kırmızı renkte kına tahtımız yer alıyor. Kına tahtımızın cibinliği tüllü ve işlemeli detaylarla göz dolduruyor. Klasik tarzıyla etkileyen sandalyelerimiz ve uzun ahşap masalarımızda misafirlerinizi konforlu bir şekilde ağırlıyoruz. Duvarlarda yer alan geniş, altın varaklı aynalarımız salonumuza ferah bir ambiyans konusunda yardımcı oluyor. Salonumuzda görkemli ve şık avizeler de mevcut.

Hizmetler

●Bindallı / Kaftan kiralama hizmeti sunarak gelin adayımıza ve arkadaşlarına kolaylık sağlıyoruz. Yakın arkadaşlarınızın da bu sayede dahil olabileceği hoş bir kına töreni geçirmenizi önemsiyoruz.
●Davul showla birlikte eğlencenizi bir üst seviyeye taşıyoruz. Kına müziklerinizle ilgileniyor ve aynı zamanda eğlencenizin kesintisiz olduğundan emin oluyoruz!
●Gelin hamamı hizmetimizden faydalanarak güzel bir deneyim yaşayabilir ve yakınlarınızla eğlenebilirsiniz.
●Kına gecenizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü detayı düşünen ekibimiz size Hint kınası, kına mumu, süsleme, kına tepsisi temin ederek yardımcı oluyor
●Kına ekibi, semazen, zenne / oryantal hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gelin adayımızın isteklerine uygun olarak titizlikle hazırlanan organizasyonumuzda kına gecesinde olması arzu edilen her hizmeti sağlıyoruz. Kına gecesi ve bekarlığa veda eğlencenizde ihtiyaç duyabileceğiniz bütün aksesuarları, müzikleri ve süslemeleri temin ederek size sunuyoruz. İstanbul kına mekanları ve fiyatlarına ek olarak Sophia Çekmeköy hakkında detaylı bilgi almak için yandaki ücretsiz formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

 • Halkla İlişkiler Sorumlusu

 • Satış Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Taşdelen Mah. Meşale Sok No:3 Çekmeköy / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sophia Çekmeköy Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.