Neşeli Davet

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Neşeli Davet - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Neşeli Davet Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Neşeli Davet Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Neşeli Davet Sıkça Sorulan Sorular

Neşeli Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Neşeli Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Neşeli Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Neşeli Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Neşeli Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Neşeli Davet kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Neşeli Davet kına ve bekarlığa vedanız için her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, düzenli havalandırma, mekan girişinde ateş ölçümü, kullan-at malzeme ile servis imkanı, masalar arası geniş mesafe aralığı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma ve ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Neşeli Davet Hakkında

İstanbul içinde kına ve bekarlığa veda partisi yapmak isteyen çiftler için Neşeli Davet olarak Bayrampaşa kına mekanları arasında hizmet veriyoruz. Gelinlerin bu özel gününde zamandan kazanmaları için aksesuar kiralama imkanımız da bulunuyor. Samimi bir ortamda, aile ve arkadaşlarınızla bekarlığa veda partinizi veya kına gecenizi gerçekleştirmeniz için kapalı davet alanımızla sizi bekliyoruz.

Davet Alanları

Neşeli Davet’te 1 adet kapalı salonumuzla kapılarımızı açıyoruz. Misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz geniş bir ortam arıyorsanız davet alanımızı tercih edebilirsiniz. Salonumuzda 100 ila 200 kişilik kapasitemizle sizi ve misafirlerinizi ağırlıyoruz. Büyük bir dans pisti de bulunan davet alanımızda arkadaşlarınız ve ailenizle eğlenebilirsiniz. Mekanımızda yer alan iklimlendirme sistemleri sayesinde yıl boyu kına gecelerine ev sahipliği yapabiliyoruz.

Dekorasyon

İstanbul bekarlığa veda mekanlarından Neşeli Davet’te beyaza ağırlık vererek aydınlık bir atmosfer elde ettik. Duvarlarda kullandığımız gold ayrıntılarla mekanımızın sade ve şık görünümünü pekiştirdik ve davet alanımıza lüks bir ambiyans kazandırdık. Geleneksel ve modern çizgilerin bir arada kullanıldığı kapalı davet alanımızda gösterişli, taşlı avizeler tercih ederek salonumuzun zengin dekorasyonunu tamamladık.

Kına tahtını yerleştirmek için özel bir platform hazırladık. Bu platformu hareketli ışıklandırmalarla aydınlatıyor, tüm ilginin üzerinizde olmasını sağlıyoruz. Platform duvarını kumaşlarla veya çiçekli taglarla dekore ediyor, kına tahtı için arka plan hazırlıyoruz. Tahtın iki yanını da şamdan ve çiçek gibi dekorlarla süslüyoruz. Misafirlerinizi yuvarlak banket masalarında ağırlıyoruz. Beyaz davet sandalyelerimiz de masalarımıza eşlik ediyor.

Hizmetler

Kına ve bekarlığa veda partileri için çiftlere tam teşekkülü hizmet paketimizle yardımcı oluyoruz. Gelin adayları için farklı renk ve modellerde kaftan seçeneklerimiz bulunuyor. Ayrıca kına tahtı için de aralarından seçim yapabileceğiniz farklı modeller sunuyoruz. Kına ekibimizle partinizi eğlenceli bir hale getiriyor, kına müziği yayını yapıyoruz. Hint kınası ve kına tepsisini de mekanımızdan temin edebilirsiniz.

Kına gecesi için tüm sevdiklerinizin bir arada olacağı bir organizasyon düzenlemek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kına gecesi ve bekarlığa veda için gereken tüm hizmetleri bünyemizde sunuyoruz. Neşeli Davet Bayrampaşa kına fiyatları için fiyat teklifi formunu doldurarak bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki telefon numarasından da bize ulaşabilir, mekanımız hakkındaki tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Kocatepe Mah. Cicoz Yolu No:178/1A Bayrampaşa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Neşeli Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.