Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Marnas Hotels

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Gökçe & Sezer

Düğün Tarihi: 05.01.2017

Marnas Hoteli tercih etmekle en doğru kararı verdiğimizi kına gecemizin sonunda birkez daha anladık. Başından sonuna kadar her şeyimizle tek tek ilgilendiler . İkramları çok güzeldi. Teşekkürler Marnas.

Marnas Hotels Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Marnas Hotels Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Marnas Hotels Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Marnas Hotels Sıkça Sorulan Sorular

Marnas Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Marnas Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Marnas Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Marnas Hotels kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Marnas Hotels kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Marnas Hotels Hakkında

En keyifli kına organizasyonları Marnas Hotels Bayrampaşa’da sizi bekliyor.

Kız kıza eğleneceğiniz, düğün stresini atacağınız bu özel kutlama. Aynı zamanda içerisinde pek çok ritüel barındırıyor… Eğlenceli geçen bu organizasyonun belirli noktaları yer yer hüzünlü de olabiliyor. Eğlenceli başlayan davetleri kına töreninde hüzün sarıyor. Ardından yine eğlence ve organizasyon sonu yorgun ama mutlu yüzler… Bizim için en kıymetli olan nokta konuklarımızın otelimizden memnun bir şekilde ayrılması. Bunun için tekrarı olmayan bu özel günde profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Davetlerinizi gerçekleştirdiğimiz 400 konuk kapasiteli salonumuzu zevkinize göre dekore ediyor, eğlence noktasında da tecrübeli organizasyon firmalarıyla çalışıyoruz. Fotoğraf, müzik ve organizasyon noktasında birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızın geniş bir portföyü bulunuyor. Dilediğiniz tüm detayları rahatlıkla size sunabiliyor.

Mekânımızın tasarımı ise görsel açıdan oldukça keyif verici. Salonumuzda pist alanının üst kısmı camla kaplıdır. Gece organizasyonlarında yıldızları gündüz ise bulutları rahatlık görebileceğiniz incelikte ve zarafettedir. Mimari açıdan üzerinde çalışılarak hazırlanmış salonumuzda beyaz ve altın tonlarının hâkimiyeti söz konusu. Tavanımızda ise Osmanlı Dönemi’nin etnik dokusuna göz çalan gösterişli kristal avizelerimiz ve altın rengi dekorlarımız bulunuyor. Yer yer dikdörtgen yer yer de yuvarlak olarak tercih ettiğimiz masalarımız ise beyaz örtülerle kaplıdır. Altın tonlarında şamdanlarımız ve sandalyelerimizde yine aynı tonlarda süslemelerimiz mevcut. Otelimizin tüm detaylarını konuklarımızı ve onların taleplerini göz önünde bulundurarak hazırladık.

Girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi özel hissedeceğiniz Marnas Hotels İstanbul’da ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetlere ulaşmanız mümkün. Gerek birlikte çalıştığımız iş ortaklarımız gerek de tecrübeli personellerimiz; kına gecenizin kusursuz olması için yanınızda.

Siz de kına geceniz için doğru adres olduğumuzu düşünüyorsanız; form üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir Marnas Hotel fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Yenidoğan Mah. Abdi İpekçi Cad. No:14-16 Bayrampaşa/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Marnas Hotels Yol Haritası

Marnas Hotels Düğün Yorumları (3)

Gökçe & Sezer

Düğün Tarihi: 05.01.2017

Marnas Hoteli tercih etmekle en doğru kararı verdiğimizi kına gecemizin sonunda birkez daha anladık. Başından sonuna kadar her şeyimizle tek tek ilgilendiler . İkramları çok güzeldi. Teşekkürler Marnas.

Sevda & Baris

Düğün Tarihi: 23.03.2019

Her şey için teşekkür ederiz. Güzel bir akşamdı. Ulaşım kolaylığı ve çalışan arkadaşların sıcak kanlılığı sebebi ile tercih edilmeyi hak eden bir yer.

Gözde & Beytullah

Düğün Tarihi: 06.10.2016

Hem personelin ilgisi hem de mekanın samimiyeti kına gecemizin baştan sona kadar eğlenceli bir şekilde gerçekleşmesini sağladı. Kalabalık bir kına gecemizin olmasına rağmen her şey sonuna kadar eksiksiz bir şekilde devam etti. Her şey için teşekkürler Marnas Hotels ekibi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.