Marnas Hotels

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

Gökçe & Sezer

Düğün Tarihi: 05.01.2017


Marnas Hoteli tercih etmekle en doğru kararı verdiğimizi kına gecemizin sonunda birkez daha anladık. Başından sonuna kadar her şeyimizle tek tek ilgilendiler . İkramları çok güzeldi. Teşekkürler Marnas.

Kapasite Bilgileri

Marnas Hotels - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Marnas Hotels Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Marnas Hotels Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Marnas Hotels Sıkça Sorulan Sorular

Marnas Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Marnas Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Marnas Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Marnas Hotels kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Marnas Hotels kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına töreni

Marnas Hotels Hakkında

En keyifli kına organizasyonları Marnas Hotels Bayrampaşa’da sizi bekliyor.

Kız kıza eğleneceğiniz, düğün stresini atacağınız bu özel kutlama. Aynı zamanda içerisinde pek çok ritüel barındırıyor… Eğlenceli geçen bu organizasyonun belirli noktaları yer yer hüzünlü de olabiliyor. Eğlenceli başlayan davetleri kına töreninde hüzün sarıyor. Ardından yine eğlence ve organizasyon sonu yorgun ama mutlu yüzler… Bizim için en kıymetli olan nokta konuklarımızın otelimizden memnun bir şekilde ayrılması. Bunun için tekrarı olmayan bu özel günde profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Davetlerinizi gerçekleştirdiğimiz 400 konuk kapasiteli salonumuzu zevkinize göre dekore ediyor, eğlence noktasında da tecrübeli organizasyon firmalarıyla çalışıyoruz. Fotoğraf, müzik ve organizasyon noktasında birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızın geniş bir portföyü bulunuyor. Dilediğiniz tüm detayları rahatlıkla size sunabiliyor.

Mekânımızın tasarımı ise görsel açıdan oldukça keyif verici. Salonumuzda pist alanının üst kısmı camla kaplıdır. Gece organizasyonlarında yıldızları gündüz ise bulutları rahatlık görebileceğiniz incelikte ve zarafettedir. Mimari açıdan üzerinde çalışılarak hazırlanmış salonumuzda beyaz ve altın tonlarının hâkimiyeti söz konusu. Tavanımızda ise Osmanlı Dönemi’nin etnik dokusuna göz çalan gösterişli kristal avizelerimiz ve altın rengi dekorlarımız bulunuyor. Yer yer dikdörtgen yer yer de yuvarlak olarak tercih ettiğimiz masalarımız ise beyaz örtülerle kaplıdır. Altın tonlarında şamdanlarımız ve sandalyelerimizde yine aynı tonlarda süslemelerimiz mevcut. Otelimizin tüm detaylarını konuklarımızı ve onların taleplerini göz önünde bulundurarak hazırladık.

Girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi özel hissedeceğiniz Marnas Hotels İstanbul’da ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetlere ulaşmanız mümkün. Gerek birlikte çalıştığımız iş ortaklarımız gerek de tecrübeli personellerimiz; kına gecenizin kusursuz olması için yanınızda.

Siz de kına geceniz için doğru adres olduğumuzu düşünüyorsanız; form üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir Marnas Hotel fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Satış Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Yenidoğan Mah. Abdi İpekçi Cad. No:14-16 Bayrampaşa/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Marnas Hotels Yol Haritası

Marnas Hotels Düğün Yorumları (3)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Gökçe & Sezer

Düğün Tarihi: 05.01.2017


Marnas Hoteli tercih etmekle en doğru kararı verdiğimizi kına gecemizin sonunda birkez daha anladık. Başından sonuna kadar her şeyimizle tek tek ilgilendiler . İkramları çok güzeldi. Teşekkürler Marnas.

Sevda & Baris

Düğün Tarihi: 23.03.2019


Her şey için teşekkür ederiz. Güzel bir akşamdı. Ulaşım kolaylığı ve çalışan arkadaşların sıcak kanlılığı sebebi ile tercih edilmeyi hak eden bir yer.

Gözde & Beytullah

Düğün Tarihi: 06.10.2016


Hem personelin ilgisi hem de mekanın samimiyeti kına gecemizin baştan sona kadar eğlenceli bir şekilde gerçekleşmesini sağladı. Kalabalık bir kına gecemizin olmasına rağmen her şey sonuna kadar eksiksiz bir şekilde devam etti. Her şey için teşekkürler Marnas Hotels ekibi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.