Grileşmeye başlayan gökyüzü, sararmış yaprak kalıntıları ve havanın soğuması ile çoğunuzun içine de yansıyan bu kasvetli hava beslenme alışkanlıklarını doğrudan etkiliyor. Yorgunluk, isteksizlik, halsizlik ve kırgınlık belirtileri sonbaharda iyice artıyor. Çoğumuz hiçbir şey yapmaya güç ve istek bulamıyoruz ... Ancak eğer düğününüze hazırlanıyorsanız sonbahar yorgunluğu yaşama lüksüne sahip olmayabilirsiniz.

beslenmeoneri - içelim güzelleşelim

Sonbaharda İlkbahar Efekti

İlkbaharın yeni ışıkları ve cıvıl cıvıl havasıyla ruhumuz ve bedenimiz nasıl kıpır kıpır oluyorsa aynı duyguyu sonbaharda da yaşamanız mümkün. Sonbahar düğünleri için mekan önerilerimiz gibi sonbaharı ilk bahar tadında yaşayabilmeniz için işte sihirli bir tarif... Sıklıkla karşılaşılan sonbahar yorgunluğu besinlerle ortadan kaldırılabilecek bir durumdur. Her gün magnezyum, potasyum, C vitamini ve Omega-3 içeren bir kokteyli yudumlayarak güne başlamak bu sonbaharı ilkbahar havasında yaşamınızı sağlayacaktır.

    İşte Canlılık İksiri

  • 1 küçük Anamur muzu

  • 1 orta boy portakal

  • 2 adet dövülmüş ceviz içi

  • 1 yemek kaşığı haşlanmış çekirdekli siyah kuru üzüm

  • 1 su bardağı su

Hepsini blendırda karıştırıp, 1 bardak taze hazırladığınız sonbahar iksiri ile güne kıpır kıpır başlayın. Evden acele çıkmak zorunda kaldığınız zamanlarda ise yorgunluğunuzu ortadan kaldırmak için de kuşburnu çayı doğru bir tercih olacaktır. Şimdi düğün hazırlıklarına koşturmak için hazırsınız işte!

Şehrindeki 127 Güzellik Merkezi Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

A Aliye

hergün 1 bardak canlılık iksiri güzelleştirir, içersen