İçelim Güzelleşelim

Okuma Süresi: 0:39 DK

08.01.2015

Grileşmeye başlayan gökyüzü, sararmış yaprak kalıntıları ve havanın soğuması ile çoğunuzun içine de yansıyan bu kasvetli hava beslenme alışkanlıklarını doğrudan etkiliyor. Yorgunluk, isteksizlik, halsizlik ve kırgınlık belirtileri sonbaharda iyice artıyor. Çoğumuz hiçbir şey yapmaya güç ve istek bulamıyoruz ... Ancak eğer düğününüze hazırlanıyorsanız sonbahar yorgunluğu yaşama lüksüne sahip olmayabilirsiniz.

içelim güzelleşelim

Sonbaharda İlkbahar Efekti

İlkbaharın yeni ışıkları ve cıvıl cıvıl havasıyla ruhumuz ve bedenimiz nasıl kıpır kıpır oluyorsa aynı duyguyu sonbaharda da yaşamanız mümkün. Sonbahar düğünleri için mekan önerilerimiz gibi sonbaharı ilk bahar tadında yaşayabilmeniz için işte sihirli bir tarif... Sıklıkla karşılaşılan sonbahar yorgunluğu besinlerle ortadan kaldırılabilecek bir durumdur. Her gün magnezyum, potasyum, C vitamini ve Omega-3 içeren bir kokteyli yudumlayarak güne başlamak bu sonbaharı ilkbahar havasında yaşamınızı sağlayacaktır.

    İşte Canlılık İksiri

  • 1 küçük Anamur muzu

  • 1 orta boy portakal

  • 2 adet dövülmüş ceviz içi

  • 1 yemek kaşığı haşlanmış çekirdekli siyah kuru üzüm

  • 1 su bardağı su

Hepsini blendırda karıştırıp, 1 bardak taze hazırladığınız sonbahar iksiri ile güne kıpır kıpır başlayın. Evden acele çıkmak zorunda kaldığınız zamanlarda ise yorgunluğunuzu ortadan kaldırmak için de kuşburnu çayı doğru bir tercih olacaktır. Şimdi düğün hazırlıklarına koşturmak için hazırsınız işte!

Şehrindeki En İyi Güzellik Merkezi Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

GÜZELLİK MERKEZLERİ

Sıradaki Makaleler

Güzellik Merkezi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Güzellik Merkezi Firmaları

Güzellik Merkezi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

A

Aliye

17/10/2014

hergün 1 bardak canlılık iksiri güzelleştirir, içersen