Gülben Ergen Evlendi!

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:17 DK

08.12.2014

Yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu sevgilisi Erhan Çelik ile Gülben Ergen evlendi. İzmir'de sade bir tören düzenleyen çift, nikah törenleri için Şirince’nin dağ köylerinden birinin asırlık konağını tercih etti.

Gülben Ergen’in Gelinliği

Normalde daha pullu ve taşlı elbiselerine alıştığımız Gülben Ergen sade ve şık gelinliği ile beni çok şaşırttı. Uzun kolları tamamen dantellerden tasarlanmış, derin V yakası ile sade ama bir o kadar da zarif ve şıktı. Hatta o kadar zarifti ki neredeyse bir Royal Wedding’i andırıyordu. Biraz daha dikkatli bakınca neden böyle düşündüğümü anladım. Çünkü gelinliğinin üst bölgesi tamamen Kate Middleton’ın gelinliğinden esinlenilmiş. Kate’in dantelleri küçük çiçek motiflerinden ama daha belirginken, Gülben Ergen’in ki ise daha büyük çiçeklerden ama dokuması Kate’in ki kadar belirgin değildi. Gülben Ergen’in gelinliğinin etek kesimini düz kesimden yana kullanması ise bu iki gelinliği ayıran tek fark! Ama saç ve makyajını incelediğimde sade topuz modeli ile Kate’ten daha doğru bir tercih yaptığını söyleyebilirim. Özellikle saçına kondurduğu zarif çiçeklerini çok beğendim. Hatta bugünlerde sıkıldığımız, gelin saçında çiçek modasının da istenirse hala güzel bir şekilde kullanılacağını güzelce göstermiş oldu Gülben Ergen. Mücevher tercihinde de sadelikten şaşmamış ve zarif pırlantalara yönelmiş güzel gelin.

Gülben Ergen'in ve Kate Middleton'un özel tasarım dantel gelinlik modeli

Düğün Mekanı ve Gelin Çiçeği

Nikahın yapıldığı konak da tıpkı törenleri gibi sade ama ışık saçıyor. Konağın balkonuna ve her yerine serpilmiş olan bereket çiçeği olan başağı ve lavantayı gelin çiçeğinde kullanması ise alışılmadık ama çok şıktı. Sanırım Gülben Ergen olgunlaştıkça stili daha hoş ve zarif oldu. Erhan Çelik damatlık rengini beyaz smokin ceket ve siyah pantolondan tercih etti ama neredeyse gelinin yanında fark edilmedi bile. Eh, Gülben o kadar hoş ki sanırım Erhan Çelik’e baksak bile göremiyoruz.

Gülben Ergen'in düğününü yaptığı dağ evinde eşi ile düğün fotoğrafı

Gelinlik İndirimleri

Egenur Moda Evi
%80 İNDİRİM
548 24 93
Egenur Moda Evi

Hazır Modellerde Dev Kampanya! %80 İndirimle 1.000 TL!...

Esra Özcan
HEDİYE
168 5 64
Esra Özcan

Gelinlik Anlaşmalarına 500 TL İndirim Çeki Hediye Ediyoruz!...

Şehrindeki En İyi Gelinlik Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

GELİNLİK FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Gelinlik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (3)

P

Pelin

06/10/2014

SELAM BEN COK BEYENIDIM BURANI HARIKA BENDE DUYUNUMU BURDA YAPACAM


EY

Ebru Yıldız

17/10/2014

gelinliği çok güzeldi gerçekten


F

Fadime

17/10/2014

mutluluklar