Amine Gülşe Gelinlik Modellerini İnceledik!

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

1:05 dakika

05.02.2024

2014 Miss Turkey birincisi Amine Gülşe, İngiliz futbol takımı Arsenal'de oynayan Mesut Özil ile Beşiktaş'taki Four Seasons Otel'de gerçekleşen törenle evlendi. Düğün günü 3 gelinlik giyen Amine Gülşe'nin çok konuşulan gelinliklerini senin için inceledik!

amine gülşe gelinlik

Amine Gülşe'nin ilk gelinliği 2019 gelinlik trendleri arasında öne çıkan tasarımlarından, klasik çizgilere sahip, sade, düşük omuzlu, A kesim bir model oldu. Gülşe, bu modeli evden çıkış elbisesi olarak kullandı. Amine Gülşe ve Mesut Özil’in düğün videosu çekiminde de Gülşe, tercihini yine bu modelden yana yaptı.

amine gülşe gelinlik

Mesut Özil'in damatlık tercihi Alessandro Martarana marka olurken, Amine Gülşe’nin ikinci gelinliği ise Berta imzalı, A kesim bir tasarımdı. Askılı, A kesim ve taş detayları olan gelinliği Amine Gülşe nikah töreni sırasında ve düğününün ilk saatlerinde giydi.

amine gülşe gelinlik

Amine Gülşe’nin gelinliği kadar gelin saçı ve makyajı da beğenildi. Gülşe, gelinliğini, taşlarla süslü bir taç ve gerdanlık ile tamamladı. Saçlarını ise doğal dalgalı ve açık bir formda tuttu. Gülşe, makyajını da sade tonlarda yaptırmayı tercih etti.

amine gülşe gelinlik

Ünlü gelinlerin saç modellerine de göz atmak ister misin? Şuraya bakabilirsin: Ünlülerin Gelin Saçı Modelleri

Amine Gülşe'nin son gelinliği ise bir after parti elbisesi olarak tasarlandı. After party için Gülşe’nin tercihi mini, omuzları açıkta bırakan, etek uçlarında tüy detayların kullanıldığı kısa bir gelinlikten yana oldu.

amine gülşe gelinlik

Amine Gülşe’nin gelinlik modelleri ile ilgili anlatacaklarımız bu şekilde. Ünlü isimlerin gelinlik seçimlerinden ilham almak istersen şu yazımıza da göz atmayı unutma: Sana İlham Verecek Ünlülerin Gelinlikleri

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap