Oteller Balıkesir

Ortunç Hotel

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ortunç Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Ortunç Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Ortunç Hotel Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Ortunç Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Ortunç Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Ortunç Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ortunç Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ortunç Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ortunç Hotel 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Ortunç Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ortunç Hotel düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Ortunç Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ortunç Hotel düğün dışında sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, nişan, parti, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Diyabet

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Ortunç Hotel Hakkında

Otelimizin kuruluş hikayesi 1960’da Ayvalık gezimiz sırasında bu doğa harikası yeri keşfetmemizle başlıyor. Otelimizi açmak için gerekli izinleri almamız, tam 20 yılımızı aldı ve 1980 yılında aile işletmesi olarak açıldık. Zaman içerisinde kendimizi en iyi şekilde geliştirerek, yerli ve yabancı turistlerin keşif noktası olduk. Ülkemizin bu doğal güzelliğini, misafirlerimize en iyi şekilde tanıtmayı misyon haline getirdik. Doğaya yaptığımız yatırımlar sonucunda Mavi Bayrak Ödülü, Yeşillenen Oteller Sertifikası ve Yeşil Anahtar ödülünü almaya hak kazandık. Otelcilik alanında kazandığımız bu başarıyı gerçekleştirdiğimiz müthiş düğün organizasyonlarımızla da taçlandırdık. Ortunç Hotel düğün organizasyonlarınızda, fark yaratacak özellikleriyle sizi bekliyor.

Otelimizde düğün yapmak isteyen çiftlerimize sunduğumuz hizmetler şu şekilde;

Öncelikle düğünlerinizi 3000m2 olan ve sizin için özel olarak hazırladığımız 600 kişilik koyumuzda veya 130 kişilik kapalı Balo Salonumuzda yapıyoruz. Davetli sayınıza ya da kapalı-açık alan tercihlerinize göre dilediğiniz yeri seçebilirsiniz. Benimsediğimiz kişisel hizmet anlayışımızla size hayallerinizde düğün konseptini sunmak için profesyonel ekiple çalışıyoruz. Dilediğiniz tarz ve renkte mekân süslemesi yapabiliyor; masa ve sandalye türlerimizi istediğiniz şekilde temin ediyoruz.

Düğün organizasyonlarımızda, yemeklerinizi Executive Şeflerimiz özenle hazırlıyor. Yüzde yüz doğal ürünlerle hazırlanan düğün menünüzün içeriğini, sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturuyoruz. Dilerseniz düğün öncesinde menü tadımı gerçekleştirebilirsiniz.

Otelimizde profesyonel ses sistemi ve sahne olanağı sağlıyoruz. Düğününüzden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Ayrıca sizin için özel olarak hazırladığımız 100 kişilik After Parti alanımızda, düğünden sonra eğlenmeye son sürat devam edebilirsiniz.

Size sunduğumuz fırsatlar bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi edinmek ve Ortunç Hotel düğün fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Ön Büro Müdürü

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Ayvalık Adaları,Tabiat Parkı Cunda (Alibey) Adası

 • Haritadaki Konumu

  Ortunç Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.