A'jia Hotel*

A'jia Hotel
Condé Nast Johansens tarafından Avrupa’nın en büyüleyici oteli seçilen Boğaz’ın incisi A’jia Hotel; sunduğu set mönü, kokteyl prolonge ve kokteyl servisi ile düğün ve özel davetlere ev sahipliği yapıyor.

The American Academy of Hospitality Sciences tarafından “The 5 Star Diamond Award” ile ödüllendirilen A’jia Hotel düğün ve davetler için yaz aylarında 300 kişilik yemek, 600 kişilik kokteyl ve 400 kişilik kokteyl prolonge servisi verilebiliyor, kış aylarında ise 70 kişilik yemek, 150 kişilik kokteyl prolonge ve 200 kişilik kokteyl organizasyonları yapılabiliyor. Sunduğu standart mönüler dışında düğün sahiplerinin hayal ettikleri konsepte uygun kişiye özel mönüler tasarlayan A’jia Hotel; ses, ışık, canlı müzik, masa ve mekan düzenlemesi konusunda da önerdiği firmalar ile ilerleyerek düğün sahibinin düşlerini gerçeğe dönüştürüyor.

A’jia Hotel, katıldığı seçkin yurtdışı fuarları ile bir çok uluslararası misafirlerin ağırlandığı eşsiz davetlere imza atıyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
Müjgan Düğün Tarihi: 15/06/2015

Mekanda gerçekleşen düğün organizasyonum çok güzeldi mekan görsellik açısından göze hitap ediyor, yemekli düğün gerçekleşti yemek ve çalışanların hızmetinden memnun kaldık ve yeni evlenecek çiftlerede mekanı tavsiye ediyorum.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
A'jia Hotel ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için A'jia Hotel hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap