Beyazın Elli Tonu

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:28 dakika

05.08.2020

İşte size küçük bir sır: düğün günü aşkı sadece sevgilinizle yaşamayacaksınız. Düğün gününüzde kendinizi gelinliğinize, ayakkabılarınıza ve aksesuarlarınıza tutkuyla bakarken yakalarsanız şaşırmayın. Evet sevgili Düğün.com gelinleri, beyazın her tonuyla sarılıp sarmalanacağınız o günde sizi nasıl bir deneyim bekliyor, bilin istedik...

İç Çamaşırları...

Yanımdan hiç ayırmak istemediğim küçük sırrımı çantamdan yavaşça çıkardım. Aldığım ilk günden beri beni büyüleyen inceliği, pürüzsüzlüğü ve güzelliğiyle işte karşımda duruyordu. Ondan başkası asla bu kadar kibar, bu kadar çekici ve bu kadar saf olamazdı. İçimden yükselen aşkı bastırmaya çalışarak bir süre onu sadece izledim. O bizim küçük sırrımız olacaktı yakında.

beyazın elli tonu

Gelinlik...

Odada beni bekliyordu. Sonunda ona kavuşacak, varlığını üzerimde hissedecek olmanın heyacanıyla ona yaklaştım. Aylardır bu günü bekliyordum. Ellerimi uzatıp bedenimi sarmasına izin verirken ürperdim. Daha önce hiç yaşamadığım bir mutlulukla birbirimize ne kadar uyduğumuzu düşündüm. Daha önce hiç böyle hissetmemiştim.

beyazın elli tonu

Gelinlik İndirimleri

Studio Bride
%33 İNDİRİM
198 19
Studio Bride

Özel Dikim Gelinlik Modellerinde Erken Rezervasyon Kampanyası

Ceylan Güres Modaevi
%20 İNDİRİM
50 1 16
Ceylan Güres Modaevi

Hazır Gelinliklerde %20 İndirim + Taç+ Gelin Kesesi+ Duvak Hediyemiz !

Takılar...

Hayatımda ilk defa bu kadar pahalı hediyeler almıştım. Hem şaşkın hem mutlu; hem utangaç hem de sabırsızdım. Onları elime aldım, çekinerek parmağıma, boynuma ve kulaklarıma taktım. Daha önce hiç bu kadar özel, hiç bu kadar pırıltılı hissetmemiştim. Elimde, kollarımda ve boynumda parlayan alevlerin aynadan yansıyan ışıltısına hayranlıkla bakıyor, kendime inanamıyordum. Eskiden görüp hayranlıkla izlediğim gelinleri hatırlıyor ve şimdi bunları takanın ben olduğuma inanamıyordum.

beyazın elli tonu

Aksesuar...

Bir şeyler eksikti... Bembeyaz gelinliğim beni saraken ne kadar heyecanlıydım oysa. Odanın ortasında kararsızlıkla dururken cevap zihnimde belirdi. Çekmeyi açtım, kutuyu sabırsızlıkla çıkardım. İşte buydu. Saçlarıma dokunduğunda yapbozun eksik olan son parçası tamamlanmış, bir huzur bulutu beni içine almıştı. Kendime baktım, baştan aşağı beyazın elli tonuyla donanmış bir halde gülümsedim. İçimde ürperti, heyecan, huzur ve mutlulukla kapıya yöneldim.

beyazın elli tonu

Gelin Ayakkabıları...

Çıkmadan önce yapmam gereken tek bir şey kalmıştı. Eteklerimi iki yandan tutup hafifçe kaldırdım. Önce sağ sonra sol ayağım odanın halı kaplı zemininden ayrılıp aylardır bu günü bekleyen ayakkabılarımla buluştu. İşte şimdi kendimi güvende hissediyordum. Hazırdım. Odadan çıktığımda topuklarımın zeminde yarattığı o tok ses eşliğinde içimden geleceğime bekle beni, diyordum. Bekle beni süprüzlerle dolu hayat. Ben geliyorum! Biz geliyoruz!

beyazın elli tonu

Düğün gününüzde aşk yaşayacağınız kıyafetlerinizi seçmek için tıklayın!

Gelinlik

Gelin Aksesuarları

Gelin Takıları

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlikçi Firmaları

Gelinlikçi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

ST

Sadife Tarma

21/10/2014

O anı hazırlanmamı hatırladım düşündürttünüz beni ellerinize sağlık :)


AY

Ayşe Yakan

21/10/2014

süper bir yazı olmuş !!