Sahra Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Sahra Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Sahra Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sahra Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sahra Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Sahra Kuaför Hakkında

Sahra Kuaför Konya ailesi olarak siz değerli misafirlerimiz için; ombre, sombre, profesyonel bakım ve makyaj, kişiye özel renklendirme, türban tasarımı ve gelin saçı makyajı gibi hizmetler veriyoruz. Özel günlerinizde veya kendinizi özel hissetmek istediğiniz günlerde, kuaför salonumuza gelebilir ve ayrıcalıklı hizmetimizin tadını çıkarabilirsiniz!

Hayatınızın en özel günü olan düğününüzde, gelin saçı ve makyajınızı bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz, öncelikle sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; nasıl bir düğün mekanı seçtiğinizi, konseptinizi ve gelinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Bizim için asıl önemli olan ise, sizin nasıl bir gelin görünümüne sahip olmak istediğiniz! Bunu da öğrendikten sonra, tüm bu unsurları göz önünde bulundurarak, saç modelinize ve makyajınıza birlikte karar veriyoruz.

Saç modeliniz için, salon düğünleri ve otel düğünleri gibi kapalı alanlar için genellikle yukarıdan veya enseden toplanmış saçları öneriyoruz. Kır düğünleriniz için de açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş saçlarla birlikte, örgü modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu güzel saçlarınıza uyumlu olması için, minik çiçekli saç aksesuarları kullanabilirsiniz. Tesettürlü gelinlerimiz için de ayrı bir türban tasarımı hizmetimiz olduğunu belirtmek isteriz. Gelinliğinize ve yüz şeklinize en uygun modeli, büyük bir ustalıkla uyguluyoruz.

Makyajınızda ise, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak uygulamalar yapıyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajı sonrasında, bakışlarınızdaki derinlik ve gözlerinizdeki ışıltıyı yansıtmak için buğulu bir göz makyajı yapıyoruz. Son olarak da tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle makyajınızı tamamlıyoruz.

Konya Selçuklu kuaför salonları arasında, siz değerli misafirlerimiz için sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Bu eşsiz olanaklardan yararlanmak ve bizimle iletişime geçmek için, sayanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Bosna Hersek Mahallesi Osmanlı Cad. Mesaj Sk. No: 7/H

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.