Vazgeç Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Vazgeç Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Vazgeç Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Vazgeç Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Vazgeç Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Vazgeç Kuaför Hakkında

Birlikteliğinizin en önemli günü git gide yaklaşıyor ve siz hala buna hazır olduğunuzu düşünmüyor musunuz? Merak etmeyin çünkü bu çok doğal. Siz bu süreçte sadece sevdiğiniz insanla bir ömür boyu geçireceğiniz mutlu günleri düşünün, biz de sizin için geri kalanını. Haftalardır hayalini kurduğunuz düğün günü görünümünüz için kendinizi emin ellere emanet edin ve arkanıza yaslanın. Bu konuda kararınızı daha kolay verebilmeniz size kendimizden ve sunduğumuz hizmetlerden bahsetmek istiyoruz.

Salonumuz Ahu Kuaför Konya merkezde, Selçuklu ilçemizde bulunuyor. Bu detayı vermeden geçmeyelim, salonumuzu Vazgeç Kuaför adı ile açtık ve hala da öyle ancak sahibemiz çokça tanındığı ve sektörde sevildiği için bu isimle de anılıyoruz. Mehmet Akif semtinde yer alan salonumuzun merkezi konumu ve kolay ulaşımı pek çok bölgene tercih edilmemizi sağlıyor. Burada konuklarımızı daima güler yüzlülükle ağırlıyor, bizi tercih etmekten memnun kalmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Uzun yıllardır sektörde var olduğumuz için artık alanında profesyonel ve de deneyimli bir ekibiz.

Vazgeç Kuaför ailesi olarak bir salondan beklenebilecek hemen her hizmeti en iyi şekilde verebiliyoruz. Gelin başı başta olmak üzere; saç ve türban tasarımı, porselen makyaj, keratin bakım, saç botoksu, kesim, boya, renklendirme, ombre ve sombre, röfle, balyaj, Brezilya fönü, perma, boncuk kaynak, cilt bakımı, microblading, kaş kontör, manikür pedikür gibi pek çok işlemi başarıyla uyguluyoruz.

Düğün, nişan ve kına gecesi gibi günlerinde gelinlerimize özel ilgi gösteriyor, diledikleri gibi bir görünüme kavuşabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Düğün konseptlerine uygun olarak diledikleri saç veya türban modelini tasarlıyor, porselen makyajla da hazırlığı tamamlıyoruz. Konya Selçuklu kuaför salonları arasında en iyisi için bizi tercih edin ve Vazgeç Kuaför gelinlerinden bir tanesi olmak isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşın.

İletişim

 • Adres:

  Mehmet Akif Mahallesi Zembilli Caddesi No:39/A Selçuklu/Konya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.