Saliha Demirbaş Setrinur Çumra

E-posta Gönder

 • Selçuklu, Konya.

Ekiple Tanışın

Saliha Demirbaş Setrinur Çumra Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Saliha Demirbaş Setrinur Çumra Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saliha Demirbaş Setrinur Çumra Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saliha Demirbaş Setrinur Çumra Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Saliha Demirbaş Setrinur Çumra Hakkında

Gelin saçınız ve makyajınız düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkaran ve gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli unsurların başında gelir. Bu nedenle düğün gününüzde gelin saçınız ve makyajınız konusunda işinizi şansa bırakmayıp, güzelliğinizi profesyonel ellere teslim etmeniz oldukça önemlidir. Bu noktada biz Hüma Güzellik Salonu Konya olarak devreye giriyoruz. Sektöre ilk adımımızı attığımız günden bu yana kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla kadınların hayatına güzellik katıyoruz. Şimdi de sizin düğün gününüzde ışıl ışıl bir güzelliğe ulaşmanız için sizi salonumuza davet ediyoruz.

Salonumuzda işini aşkla yapan dinamik ve profesyonel bir ekiple hazırlıklarınızı yapıyoruz. Her biri alanında eğitim almış ekibimizle her türlü kesim, renklendirme, şekillendirme ve makyaj tekniğini ustalıkla kullanabiliyoruz.

Hazırlıklarınıza gelin saçınız ile başlıyoruz. Gelin saçınızı hazırlarken yüz şekliniz, düğün mekanınız, gelinlik modeliniz, duvağınız ve düğün konseptiniz gibi pek çok farklı faktörü doğru bir şekilde analiz ediyoruz. Böylece size en uygun gelin saçı modelini belirliyoruz. Hazırlıklarınız boyunca sizin zevkleriniz ve istekleriniz doğrultusunda hareket ederek, düğün gününüzde aynada oluşan son görüntünün yüzünüzde gülücükler oluşturmasını sağlıyoruz.

Hazırlıklarınızın ikici aşamasında profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınızı yaparken yüz hatlarınıza uygun uygulamalar yapmaya dikkat ediyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak hazırladığımız kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz. Salonumuzda kalıcı kaş ve makyaj hizmetleri de sunuyoruz.

Güzel bir makyajın sırrı iyi temizlenmiş bir ciltten geçer. Bu nedenle dilerseniz düğün gününüzden önce yapacağımız cilt bakım uygulamalarıyla cildinizi derinlemesine temizliyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğinizi profesyonel ellere teslim edip göz alıcı bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Hüma Güzellik Salonu Konya gelin başı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kılınçarslan, Nurdağ Sk. No:1 D:J, 42080 Selçuklu/Konya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.