2020’nin En Güzel Gelin Aksesuarı Trendleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:32 dakika

11.01.2021

Düğün günü başrolde gelinliğinin olacağını düşünebilirsin ama aksesuarların önemini de küçümseme! Ufak bir aksesuarlarla dahi tarzını ortaya koyabilir ve hayalindeki görünüme kavuşabilirsin. Hatta hayal edemediğin kadarına bile! 2020 düğünlerinde karşımıza çıkacak, en hoş ve en yeni gelin aksesuarlarını senin için derledik!

gelin aksesuar trendi

Rengarenk Duvaklar

2019'un gelin aksesuarı trendleri arasında yer alan renkli duvaklar 2020'de şekil değiştirerek karşımıza çıkıyor. Bu kez renkler, duvağın tamamında değil, detaylarında yer alıyor. Renkli tasarımlar, çiçekli aplikeler ve "sprey" efekti ile hareketlendirilen duvaklar, 2020 düğünlerinde gelinliğin en iddialı tamamlayıcılarından biri olarak dikkat çekiyor.

gelin aksesuar trendi

gelin aksesuar trendi

gelin aksesuar trendi

Duvak modeline henüz karar vermediysen şu yazımıza göz atabilirsin: Duvak Seçiminin 9 Püf Noktası

Dev Gelin Taçları

Gösterişli tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarının tercihi olan gelin taçları ve saç bantları artık daha modern ve daha gösterişli. 2020 düğünleri için iddialı gelin adaylarını geniş ve taşlı taçlarla görmek mümkün. Bu aksesuarları tarihi mekan ve otel gibi gösterişli alanlarda yapılacak düğünlerde kullanabilirsin.

gelin aksesuar trendi

gelin aksesuar trendi

En yeni gelin saçı ve makyajı modellerine göz atmak istersen şu yazımıza bakabilirsin: 2020'nin Gelin Saçı ve Makyajı Trendleri Arasında Neler Var?

Atkuyruğuna Zarif Aksesuarlar

Düz ve sade atkuyruğu gelin saçı modelleri aksesuarlarla hareketlendiriliyor. Taşlar, zincirler ve sıkı bantlar, zarif atkuyruklarını süslüyor. Bu aksesuarları sade gelinliklerle birlikte kullanarak görünümüne hareket katabilirsin.

gelin aksesuar trendi

gelin aksesuar trendi

Sen de gelin saçını atkuyruğu modellerinden yaptırmak istiyorsan şu yazımız ilgini çekebilir: Atkuyruğu Gelin Saçı Modelleri Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!

Siyah Detaylar

2020 düğünlerinde siyah aksesuarlar da sıkça karşımıza çıkacak. Şapkalar, eldivenler, tasma kolyeler ve kemer gibi aksesuarların yanı sıra, sade gelinliklerin siyah detayları da şık bir görünüm yaratıyor. Farklı bir görünüme sahip olmak istiyorsan seçimini siyah aksesuarlardan yana yapabilirsin.

gelin aksesuar trendi

gelin aksesuar trendi

Çıkarılabilir Omuzlar

Son yıllarda çıkarılabilir etekli ve pelerinli gelinlikler öne çıkıyor, kullanışlı olması sebebiyle birçok gelin adayının tercihi oluyordu. Bu parçalara bir yenisi daha ekleniyor: Çıkarılabilir omuzlar. İnce askılı ve straplez gelinliklerle kullanılan, pelerinden farklı olarak sadece omuzları kaplayan bu aksesuarlar, duvak kullanmak istemeyen gelin adayları için ideal.

gelin aksesuar trendi

gelin aksesuar trendi

Kulak Aksesuarları

Kulağının neredeyse tamamını kaplayan bir aksesuarlar kullanmak istiyorsan, "ear cuff" olarak da bilinen kulak aksesuarlarını düşünebilirsin. Hem de kulağını birden çok kez deldirmene ve çeşitli küpeler takmana gerek kalmadan… Kulağı tam kavrayan klipsli ya da tek delikten geçirilen çeşitleri bulunan bu aksesuarları toplu gelin saçı modelleriyle kullanmanı öneriyoruz. Açık saçla birlikte kullanmak istersen yanda toplanmış açık saç modelleriyle aksesuarını öne çıkarabilirsin.

gelin aksesuar trendi

gelin aksesuar trendi

Yüz Aplikeleri

Partilerin, festivallerin ışıltılı detayları olan yüz aksesuarları düğünlere de taşınıyor. Yüz aplikelerinin inci ve pırlanta gibi taşlı seçeneklerinin yanı sıra damla ve yıldız formlu sticker şeklindeki alternatifleri de bulunuyor. Bu aksesuarları göz alıcı bir gelin makyajı yaptırmak isteyen gelin adaylarına öneriyoruz.

gelin aksesuar trendi

gelin aksesuar trendi

Gösterişli Ayakkabılar

2020 gelinlik trendleri arasında yer alan tüylü ve renkli tasarımlar en yeni gelin ayakkabısı modelleri arasında da karşımıza çıkıyor. Bu modelleri kısa ve asimetrik gelinliklerle birlikte kullanabilirsin.

En yeni gelinlik trendlerine de göz atmak istersen şu yazımıza göz atabilirsin: 2020 Gelinlik Modasında Öne Çıkan Modeller

gelin aksesuar trendi

gelin aksesuar trendi

En yeni gelin aksesuarı modellerini senin için sıraladık. “Peki bunları nerede bulabilirim?” diyorsan şehrindeki gelin ayakkabısı ve aksesuar firmalarının tasarımlarına göz atabilirsin. İlgini çeken firmalarla iletişime geçip, fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Firmaları

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum