Gelin Mayosu Çeşitleri | Vücut Tipine Göre Bride Mayo Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

1:36 dakika

20.05.2022

Yaz aylarında havuz başı, deniz tatili ya da tekne gezisi konseptli bir bekarlığa veda planlıyorsan bu yazı tam senlik! Çünkü ihtiyacın olacak gelin mayosu modellerini sıraladık! Üstelik "Hangi vücut tipine hangi bride mayo yakışır?" sorusunun yanıtını da örnekleriyle verdik! Unutmadan: Nedimeler de yararlanabilir!

gelin mayosu

Dikdörtgen Vücut Tipi İçin Gelin Mayosu Modelleri

Dikdörtgen vücut tipinin en belirgin özelliği bel bölgesinin düz inmesidir. Bu nedenle beli kıvrımlı gösterecek bride mayoları arasından seçim yapmalısın. Kemerli tasarımlar, bel bölgesi mayo ya da mayokiniler tercih tercih edebilirsin.

bride mayo

gelinlik mayosu

Armut Vücut Tipi İçin Gelin Mayo Modelleri

Gövdesi ince, basenleri gövdesine göre kalın gelinler armut vücut tipine sahip diyebiliriz. Gelin mayosu modelleri arasından seçim yaparken dikkat etmen gereken dikkatleri ince üst bölgene çekmek olmalı. Göğüs dekolteli, fırfırlı, drapeli, bride mayoları arasından seçim yapabilir, alt kısmı etekli tasarımlara yönelebilirsin.

gelinlik mayosu

gelinlik mayosu

Elma Vücutlu Gelinler İçin Bride To Be Mayo Seçenekleri

İri göğüslerini olduğundan küçük gösterecek V ve U yakalı modellere yönelebilirsin. Özellikle göğsü saran modeller tercih etmende fayda var. Aşırı dekolte içeren bikini veya mayolardan, üst kısmı hareketli ürünlerden de kaçınmanda fayda var. Belden volanlı modeller göbek bölgeni kamufle edebilir.

gelinlik mayosu

gelinlik mayosu

Kum Saati Vücut Tipine Göre Gelin Bikini Mayo Modelleri

Bu vücut tipine hemen hemen her bikini-mayo yakışsa da dikkat etmen gereken modeller de var. Straplez parçaları çok tercih etmemelisin çünkü bu model göğüslerini düzleştirebilir. Kum saati vücuda sahip gelinler daha çok vücutlarını ortaya çıkaran bikini veya mayolar tercih etmeli.

gelinlik mayosu

gelinlik mayosu

Atletik Gelinler İçin Bride Mayosu Önerileri

Geniş omuzlu, atletik vücutlu gelinlere en yakışacak modeller ise bandajlı tasarımlardır. Bandajlar, vücudu iyi bir şekilde sararak kıvrımlı bir görüntü katacaktır. Dikkatleri geniş omuzlardan, kıvrımlı bel ve kalça bölgelerine dikkat çekmesi için de bu modeller arasından seçim yapabilirsin.

gelinlik mayosu

gelinlik mayosu

Büyük Beden Gelinler İçin Gelin Mayosu Modelleri

Büyük beden gelinlere önerimiz klasik mayolardan vazgeçmemeleri yönünde olacak. Bu şekilde fazlalıklarını kamufle edebilirsin. Kilonu daha da ortaya çıkaracak açık ve parlak renklerden ile büyük desenlerden uzak durmanda da fayda var.

gelinlik mayosu

Birbirinden şık gelin mayosu modellerini, uygun vücut tipleriyle birlikte anlattık. Sırada sana uygun modeli bulmak var! Bunun için şehrindeki gelin aksesuarı firmalarıyla kolayca iletişime geçebileceğini unutma!

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Firmaları

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap