Dumanoğlu Düğün Salonu
7 Yorum
2. yıl
Ortahisar

Sade süslemelerAçılır-kapanır tavanGün ışığı alanMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yok

50 - 500 Kişi
40.000
35.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Merkez Dündar Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Merkez Hanedan Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Merkez Mora Hotel

50 - 150 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Merkez Galanima Restaurant

100 - 625 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Merkez Cadde Düğün Salonu

50 - 150 Kişi
20.000 TL'den az

Merkez Gelibolu Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Merkez Rota Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Merkez Alyans Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Trabzon Merkez'deki Düğün Salonları

Trabzon Merkez, Karadeniz Bölgesindeki turizm açısından popüler yerlerden biri. Bunun da etkisiyle Trabzon Merkez'de birçok düğün salonu bulunuyor. Düğün salonları, organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz geniş, ferah ve şık alanlar sunuyor. Ayrıca mekanlara ulaşım da oldukça kolay sağlanabiliyor. Bu sayede konuklarınız düğününüze kolaylıkla katılım gösterebiliyor. Mekanlar ortalama 750 kişiye hizmet verebiliyor.

Trabzon Merkez'deki düğün salonları, çiftlerin bütçelerine ve tercihlerine göre farklı seçenekler sunuyor. Kapalı düğün salonları, Trabzon Merkez'de en yaygın düğün mekanı türü. Bu salonlar; modern ve lüks tasarımları, yüksek tavanları ve geniş alanlarıyla öne çıkıyor. Açık hava düğün salonları, doğanın güzellikleri eşliğinde düğün imkanı sunuyor. Mekanlar bahçelerde, sahil kenarlarında veya ormanlık alanlarda bulunabiliyor.

Düğün organizasyonu yaparken mekanın fiyatının yanı sıra ulaşım olanaklarına da dikkat edilmesi gerekiyor. Mekana ulaşımın kolay olması, konukların rahat etmesini sağlıyor. Ayrıca mekanların otopark alanları sayesinde misafirleriniz konforlu bir davet geçirebiliyor. Karşılama hostesi ve vale hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Mekanların çoğu, çocuk oyun alanı gibi hizmetlerle de konforunuzu artırıyor.

Düğün organizasyonunun en önemli unsurlarından biri de süslemeler! Trabzon Merkez düğün salonları, isteklerinize göre farklı konseptlerle dekore edilebiliyor. Gelin ve damat masaları, çiçekler, balonlar, ışıklandırmalar gibi detaylar düğününüzün atmosferini oluşturuyor. Ayrıca fotoğraf ve video çekimleri de organizasyonun önemli bir parçası oluyor. Ekipler bu konuda profesyonel hizmetler sunarak, anılarınızın kaliteli bir şekilde kaydedilmesini sağlıyorlar.

Trabzon Merkez Düğün Salonları Fiyatlarını Neler Etkiliyor?

Salonların fiyatları, bulundukları bölgelere ve ulaşılabilirliklerine göre değişebiliyor. Popüler noktalarda bulunan mekanlar daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Şehir merkezine yakın olan düğün salonları da genellikle yüksek fiyatlı oluyor. Ortahisar semtinde genellikle ortalama fiyatlarla hizmet veren mekanlar bulunuyor. Salonların kapasiteleri de fiyatları etkiliyor. Büyük mekanların fiyatları genellikle yüksek oluyor.

Trabzon düğün salonları genellikle seçilen menülere göre farklı fiyatlarda olabiliyor. Yemekli düğünler çoğunlukla yüksek fiyatlı oluyor. Yemekli bir düğün gerçekleştirecekseniz, kırmızı et yerine beyaz etli menü tercih etmek daha uygun fiyatlı olacaktır. Kokteylli davetler genellikle düşük maaliyetle bir organizasyon gerçekleştirmenizi sağlar. Menülere alkol eklemek isterseniz fiyatlarda artış gözlemleyebilirsiniz.

Düğün salonlarının fiyatları, mekan türüne göre değişiklik gösteriyor. Trabzon Merkez’de, oteller ve restoranlar farklı fiyatlarda hizmet verebiliyor. Ortahisar semtinde genellikle oteller düğününüzü gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu bölgede fiyatlar bir tık fazla olabiliyor. Fakat Kalkınma mahallesinde bulunan otellerde bir davet düzenlemek isterseniz, daha uygun fiyata hizmet veren mekanlar bulabilirsiniz. Mahalleleri araştırarak bütçenize uygun bir seçenek bulabilirsiniz.

Trabzon Merkez düğün yerlerinin sunduğu ek hizmetler de fiyatları etkiliyor. Örneğin; canlı çiçek, after party, karşılama kokteyli gibi hizmetler ekstra ücrete tabi olabiliyor. Hizmet paketlerinde yapılan değişiklikler de fiyatları değiştirebiliyor. Ayrıca düğün salonlarındaki ödeme koşulları da fiyatları etkiliyor. Peşin ödeme yaparak indirim almak mümkün olabiliyor. Erken rezervasyon yaptırarak da uygun fiyatlara anlaşabilirsiniz.

Trabzon Merkez’deki Düğün Salonlarının Hizmetleri

Düğün salonları Trabzon Merkez’de birbirinden lezzetli menüler sunuyorlar. Menüler, mekanların bünyesinde çalışan aşçılar tarafından hazırlanıyor. Menüleri kendinize göre özelleştirebiliyorsunuz. Yemekli veya yemeksiz menülerden birini tercih edebilirsiniz. Yemeksiz düğünler genellikle aperatif ikramları ile gerçekleştiriliyor. Dilerseniz kokteyl tarzında bir organizasyon da düzenleyebilirsiniz. Mekanlarla konuşarak menülere alkollü içecek ekleyebiliyorsunuz. Dilerseniz dışarıdan catering firmasıyla da anlaşabilirsiniz.

Trabzon Merkez'de düğün salonları, dekorasyon konusunda da profesyonel hizmetler sunuyorlar. Salonlar profesyonel organizasyon ekipleriyle çalışıyor. Bu sayede düğününüzle ilgili tüm organizasyon detaylarını profesyonel ekiplerine bırakabilirsiniz. Düğününüzün tema ve renklerine göre dekorasyon detaylarını belirliyorlar. Masa ve sandalye düzenleri, kişi sayısı ve konsepte göre oluşturuluyor. Aksesuarlar, çiçekler ve mumlar konseptinize göre seçiliyor.

Düğün salonları Trabzon Merkez’de ayrıca ses, ışık ve müzik sistemleri gibi profesyonel teknik ekipmanlar sağlıyorlar. Profesyonel ses ve ışık sistemleri, düğününüzün daha şık ve kaliteli olmasına yardımcı oluyor. Düğününüzde canlı müzik tercih edebileceğiniz gibi DJ hizmeti de alabilirsiniz. Size özel müzik listeleri oluşturmalarını talep edebilirsiniz. Ardından gece yarısına kadar süren müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Trabzon Merkez Düğün Salonu Türleri

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları