Orjin Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Orjin Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Orjin Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur

Orjin Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Teras
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Orjin Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Orjin Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Orjin Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta içi yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır. Orjin Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta sonu yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır.


Orjin Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Orjin Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Orjin Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Orjin Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, mezuniyet törenleri, nişan, kurumsal etkinlikler, açılışlar, sünnet düğünü, kına ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Orjin Düğün Salonu Hakkında

Trabzon’dayız. En güzel gününüzü en özel anlara dönüştürerek size problemsiz bir düğün günü vaat ediyoruz. Sizi memnun etmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Trabzon Orjin Düğün Salonu nerede diye soracak olursanız yemyeşil doğasıyla size derin bir nefes aldıracak ve stresinizi sıfıra indirecek olan Zağnos Vadisi’nde bulunuyoruz.

Hizmetlerimizden bahsedecek olursak…

Öncelikle salonumuz kişilik masalardan oluşturuyoruz. Sadeliğin ve masumiyetin rengi olan beyaz renk masa örtülerimize kırmızı ve yine beyaz renkli süslemeler eşlik ediyor. Konuklarınızın oturma düzeninizi nasıl iterseniz o şekilde düzenleyebiliyoruz. Kalabalık aileler için masalarımızı birleştirebiliriz. Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformu yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Yüksek tavanlı ve ferah olan kapalı salonlarımızda kolonlarımız sizi eski Yunan şehirlerinin muhteşem görünümüne taşıyor. Mekanlarımızın kendilerine ait otoparkı ve özel olarak dizayn edilmiş gelin-damat odası bulunuyor.

Konuklarınızın konforu ve sizlerin sorunsuz bir düğün günü geçirebilmeniz için deneyimli ve profesyonel hizmet anlayışıyla ile çalışan ekip arkadaşlarımızla gerek lezzetiyle gerek ise sunumuyla mükemmel olan ikramları zamanında ve eksiksiz olarak sunuyoruz. Ek olarak salonlarımızda keyifle atıştırma yapabileceğiniz kuru yemiş, düğünlerin olmazsa olmazı gazlı içecek ve yaş pasta hizmeti de veriyoruz. Yemekli düğünlerinizi için standart yemek menülerini tercih etmezseniz anlaşmalı olduğumuz restoranlardan dilediğiniz menüyü hazırlayıp misafirlerinize sunabiliyoruz.

Orjin Düğün Salonu olarak; düğün dışında nişan ve kına gecesi gibi özel günlerinizde de sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Uygun fiyat avantajlarıyla kaliteli bir hizmet almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Zağnos Vadisi, 61100 Trabzon

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Orjin Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.