Dumanoğlu Düğün Salonu
7 Yorum
2. yıl
Ortahisar

Sade süslemelerAçılır-kapanır tavanGün ışığı alanMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yok

50 - 500 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Akçaabat Yaprak Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Akçaabat Beyaz Saray Düğün Salonu

200 - 2500 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Akçaabat Orjin Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Akçaabat Remzi Düğün Salonları

200 - 1500 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Akçaabat Kalıntaş Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Akçaabat’taki Düğün Salonları

Masmavi Karadeniz’e olan kıyıları, yemyeşil ormanları ve tarihi birçok güzelliği ile Akçaabat ayrı bir değere sahip. Trabzon’da en güzel organizasyonlara ev sahipliği yapan ilçe, enfes manzaraları nedeniyle çiftler arasında oldukça popüler. İlçede sözler, nişanlar, düğünler ve kına geceleri gerçekleştirilebiliyor. Düğün gerçekleştirmek isteyen çiftler içinse salonların dışında; oteller, sosyal tesisler, kır bahçeleri ve restoranlar bulunuyor.

Akçaabat düğün yerleri; Dürbinar, Düzköy, Gülbaharhatun ve Osmanbaba’da bulunuyor. Mekanların neredeyse hepsi merkezi ve kolay ulaşılabilir konumlara sahip. İlçedeki çoğu düğün salonu, kapalı alanın yanı sıra açık alana da sahip. Bazı mekanların ise açılır-kapanır tavanlarının bulunması sayesinde düğününü istediğiniz gibi gerçekleştirebiliyorsunuz. İlçedeki düğün salonları arasında teraslı olanlar da bulunuyor.

Akçaabat’taki bazı salonlarda havuz başı düğünü yapabilme imkanı da var. Akçaabat’ta dere kenarında veya orman içerisinde de salonlar bulunuyor. Salonların çoğu şehir manzarasına sahip. Trabzon Akçaabat düğün mekanlarından görülebilecek diğer görünümler ise dere, deniz, bahçe, orman, kır, bahçe ve doğa manzaraları.

Çoğu Akçaabat düğün salonu ise yüksek tavanlı veya kolonsuz alanlara sahip. İlçede çoğu çifte hitap edebilecek kapasitede salon bulunuyor. Düğün salonları Akçaabat’ta çoğunlukla 500-750 kişilik kapasiteye sahipler. Ancak burada 2.000-3.000 kişilik salonlara kadar her kapasitede mekan yer alıyor. İlçedeki mekanlarda servis ve müzik hizmetleri çoğunlukla 23:00 civarında sona eriyor.

Akçaabat’ta Düğün Salonlarının Sağladığı Hizmetler

Trabzon Akçaabat düğün salonları tarafından çiftlere organizasyon günü pek çok hizmet sunuluyor. Mekanlarda organizasyon sorumluları bulunuyor. Ayrıca salonlarda seçebileceğiniz çeşitli konseptler de olabiliyor. Organizasyon sorumluları tarafından; masa düzeni, organizasyon akışı, süslemeler ve pek çok ayrıntı hallediliyor. Akçaabat düğün mekanları çoğunlukla dışarıdan organizasyon firması getirmenize de izin veriyor.

Diğer Trabzon düğün salonları gibi, Akçaabat’taki mekanlar da müzik hizmetini sağlıyor. Mekanların ses, ışık ve sahne cihazlarının kurulumları da düğün paketlerine dahil olarak gerçekleştiriliyor. İlçede bulunan bazı düğün salonları tarafından fotoğrafçı ve kameraman hizmeti de sunuluyor. Çoğu Akçaabat düğün salonu ayrıca dışarıdan anlaşacağın fotoğrafçılar ile çalışmanıza da müsaade ediyor.

İlçedeki düğün salonlarında gelin ve damat için özel hazırlık odaları da bulunuyor. Konuklarınızın dans edebilmeleri için pistler kuruluyor. Akçaabat düğün salonlarının çoğunda otopark bulunuyor. Akçaabat’ta bazı düğün salonları vale hizmeti de veriyor. Düğün salonlarının bir kısmı isteğinize göre düğün pastası da hazırlıyor. Mekanlar yemeksiz veya yemekli düğünler organize ediyor.

Yemeksiz düğünlerde düğün pastası, çerez ve içecek ikramları yapılıyor. Akçaabat’ta yemekli düğünlerdeyse kırmızı veya beyaz etli bir ana yemek seçebiliyorsunuz. İlçedeki mekanlarda Akçaabat köftesi gibi enfes yöresel lezzetler konuklarınıza sunuluyor. Mekanların bazılarında standart menüler bulunurken bazıları ise kendi menünü oluşturmanıza imkan sağlıyor. Menülerde tadım ve değişiklik de gerçekleştirebiliyorsunuz. Menüler, usta aşçıları tarafından hazırlanıyor.

Akçaabat’ta Düğün Fiyatları Nasıl?

Akçaabat düğün salonları fiyatları, çok büyük oranlarda değişiklik göstermiyor. İlçede bulunan salonlar çok benzer bir fiyat aralığı üzerinden düğün organizasyonlarını gerçekleştiriyor. Bütün Akçaabat düğün salonları uygun fiyatlara sahipler. İlçede bulunan salonlarda fiyatlar yemekli düğünler için kişi başı fiyat üzerinden hesaplanıyor. Bu sayede davetli sayınızla orantılı bir ücret ödüyorsunuz.

İlçedeki mekanlarda yemeksiz organizasyonların fiyatları ise belirli düğün paketi üzerinden hesaplanıyor. Bu organizasyonlarda fiyat davetli sayınıza bağlı olmuyor. Akçaabat’ta düğün fiyatları seçeceğiniz pakete göre belirleniyor. Kokteylli düğün paketleri, yemekli paketlerden daha ekonomik fiyatlara sahip oluyor. Paketlerde bulunan hizmetlerin sayısı arttıkça da fiyat artış gösteriyor. Pakete dahil olmayan hizmetler ise mekan tarafından ekstra ücretlendiriliyor.

Yemekli düğün paketlerinin fiyatları, menüde bulunan yemeklere göre değişiklik gösteriyor. Yemekler ne kadar maliyetli veya çeşitli olursa, fiyatları da o kadar yüksek oluyor. Örneğin; kırmızı etli menüler, beyaz etli menülerden genellikle daha yüksek fiyata sahip oluyor. Akçaabat düğün salonları tarafından sunulan sabit menüler ise biraz daha hesaplı oluyor.

İlçedeki çoğu düğün salonunda hafta içi yapılacak düğün organizasyonları, hafta sonundan daha uygun fiyatlara sahip. Ayrıca sezona göre de fiyatlarda değişiklik oluyor. İlçedeki bazı düğün mekanları çiftlere özel fırsatlar veya indirimli paketler sunuyor. Ayrıca elinizi çabuk tutarak hem düğün tarihinizi dolmadan yakalayabilir hem de erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Akçaabat’ta Düğün Salonları Hangi Özelliklere Göre Seçilir?

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları