100.Yıl Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

100.Yıl Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

100.Yıl Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

100.Yıl Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

100.Yıl Düğün Sarayı Sık Sorulan Sorular

100.Yıl Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

100.Yıl Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. 100.Yıl Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


100.Yıl Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

100.Yıl Düğün Sarayı 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


100.Yıl Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

100.Yıl Düğün Sarayı düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, kına, doğum günü ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

100.Yıl Düğün Sarayı Hakkında

Düğünlerinizi ömrünüz boyunca unutmayacağınızı biliyoruz. Çünkü bugün, sizin yeni hayatınızın başladığı ilk gün! Biz de bunun bilinciyle çalışıyor ve sizleri kusursuz bir gecede ağırlamak istiyoruz. Bu unutulmaz günde bizim de bir katkımız olsun, hayatınızda güzel bir iz bırakalım istiyoruz.

Çiftlerimize düğünleri için oldukça geniş bir alan sunuyoruz. Yüksek bir tavan ve geniş bir dans pisti ile kendinizi oldukça konforlu ve rahat hissediyorsunuz. Masaları salonumuzun çevresinde konumlandırıyoruz. Böylelikle sevdikleriniz oturdukları yerden tüm salona hâkim olabiliyorlar.

Dans pistimizin gerek büyüklüğü gerekse de zemini ile oldukça kullanışlı olduğunu söylemek istiyoruz. Sizin için oldukça önemli olan ilk dansınız, ailenizle birlikte yaşayacağınız duygusal dakikalar ve sevdiklerinizle geçireceğiniz eğlenceli zamanları bu pistimizde istediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.

Çiftimiz salona kırmızı bir halı eşliğinde giriş yapıyor. Yeni hayatınıza yürüyeceğiniz bu yolu, oldukça göz alıcı bir hale getiriyoruz. Yanlara yer volkanları yerleştiriyor, mumlar koyuyor, konfetiler patlatıyoruz. Siz de sevdiklerinizin hayran bakışları arasında, size ayrılan bölüme doğru ilerliyorsunuz.

Işık, ses ve sahne sistemlerimiz son teknolojiden oluşuyor. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, alacağınız hizmetin mümkün olduğunca kaliteli olmasını sağlıyoruz. Pist üzerinde kullandığımız renkli ışıklar sayesinde salonun her yerinden göz kamaştıran çiftimizi görebiliyorsunuz.

Gece boyunca yanınızda olan sıcakkanlı ekibimiz, düğününüzün en iyi şekilde geçmesi için çalışıyor. Hiçbir eksiklik yaşamamanız için sadece bir bakış uzağınızda oluyor bu sayede de taleplerinizi hızlı bir şekilde yerine getiriyor. 100. Yıl Düğün Salonu ile kusursuz bir düğüne imza atmak çok kolay!

100. Yıl Düğün Salonu Sürmene’de aktif olarak faaliyet gösteriyor. Siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğününüz için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Mutluluğunuzda pay sahibi olmak için sabırsızlanıyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Orta, Sahil Cd. No:76, 61600 Sürmene/Trabzon

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    100.Yıl Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.