Sabri Bahadır Kültür Merkezi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sabri Bahadır Kültür Merkezi
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Sabri Bahadır Kültür Merkezi Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Sabri Bahadır Kültür Merkezi Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sabri Bahadır Kültür Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Sabri Bahadır Kültür Merkezi düğün fiyatları ne kadar?

Sabri Bahadır Kültür Merkezi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Sabri Bahadır Kültür Merkezi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Sabri Bahadır Kültür Merkezi kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sabri Bahadır Kültür Merkezi 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sabri Bahadır Kültür Merkezi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sabri Bahadır Kültür Merkezi düğün dışında sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Sabri Bahadır Kültür Merkezi Hakkında

Trabzon’da unutulmaz bir düğün gerçekleştirmek için ideal bir salon arayışındaysanız, size bir önerimiz var. Sabri Bahadır Kültür Merkezi olarak bugüne kadar en büyük, en önemli organizasyonlara imza attığımızı belirtmek istiyoruz. Bir diğeri neden sizin düğününüz olmasın?

Sabri Bahadır Kültür Merkezi Vakfıkebir ilçesinde faaliyet gösteriyor. Merkezi bir konumda yer aldığımızı ve bizi hem özel araçlarınız hem de toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde tercih edebileceğinizi belirtmek istiyoruz. Araçlarınızı oldukça geniş otoparkımıza ücretsiz olarak koyabilirsiniz.

Salonumuza geldiğinizde, epey büyük bir alanla karşılaşacaksınız. Bu alanımızın bir de balkonu olduğunu, bu balkonda da masalarımızın bulunduğunu söyleyelim. Yüksek tavanımız sayesinde düğününüzü ferah bir salonda gerçekleştirme şansına sahip oluyorsunuz. Pistimizin oldukça büyük olduğunu ve kalabalık düğünlerinizde bile hiç sıkıntı çekmeden aynı anda kullanılacağını söyleyebiliriz. Işıklandırmalarımız LED’lerden oluşuyor, böylece hem daha şık hem de gereksiz yer kaplamaktan uzak bir görüntüye sahip oluyoruz. Çiftimiz salona kırmızı bir halı eşliğinde giriş yapıyorlar. Bu halının çevresini çiçeklerle süslüyor ve gösterişli bir giriş yapmalarını sağlıyoruz.

Masa, sandalye ve mekan süslemelerini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Bunu yaparken isteklerinize önem veriyor hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Salonumuzda bu zamana kadar düğünler dışında nikah, sünnet, mezuniyet, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları gibi toplu davetlere de ev sahipliği yapmış bulunuyoruz. Tecrübeli çalışanlarımız kusursuz bir organizasyon nasıl gerçekleştirilir iyi biliyorlar ve sizin gecenizi de kusursuz bir hale getirmek için ekstra çalışıyorlar.

Bizi tercih etmek ve her haliyle unutulmaz bir düğüne sahip olmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. En özel anlarınıza ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çarşı Mahallesi, 14 Şubat Kurtuluş Cd. No:92, 61400 Vakfıkebir/Trabzon

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sabri Bahadır Kültür Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.