Humurgan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Humurgan Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Humurgan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Humurgan Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Humurgan Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Humurgan Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Humurgan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Humurgan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Humurgan Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Humurgan Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Humurgan Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Humurgan Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, doğum günü, sünnet düğünü, açılışlar, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, kına ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Humurgan Düğün Salonu Hakkında

Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek için bir mekân mı arıyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Humurgan Düğün Salonu olarak bugüne kadar birçok çiftimizin düğününü başarıyla gerçekleştirdik. Bir diğeri neden sizinki olmasın?

Salonumuz Trabzon’un Sürmene ilçesinde faaliyet gösteriyor. Merkezi bir konumda bulunması sebebiyle kolaylıkla gelebilme imkânınız bulunuyor. Hem özel araçlarınızla hem de birçok toplu taşıma aracıyla ulaşabilmektesiniz.

Salonumuz geniş bir yapıdan oluşmakta. Geldiğiniz anda diğer salonlardan farklı bir yapıda olduğumuzu fark edeceksiniz. Sıradan düğünlerden farklı olacak düğününüz, salonumuzdaki farklı ortam ile başlayacak. Konuklarınızın oturacağı masa ve sandalyeler düğün salonumuzun sağı ve solu için ayırdığımız bölümlerde bulunuyor. Burada gayet düzenli bir şekilde yerleştirilen masaların aralarının gayet yeterli mesafeye sahip olduğunu belirtelim. Ortadaki geniş alan ise pist olarak adlandırdığımız boşluktan oluşuyor. Konuklarımız masaların olduğu alana bu pistten giriş çıkış yapıyorlar. Dans için de bu alanı kullanıyorsunuz. Oldukça geniş olan bu alanda tüm misafirleriniz aynı anda dans edebiliyorlar. Hiçbir sıkışıklığın olmayacağı alanımızda eğlence bölünmeyecek.

Salonumuzun tavanı üçgen şekilde tasarlandı. Duvarlarımız ile aynı renk olan mavi ve beyaz tonlarından olan tavanımız hem salonumuzla uyumlu görünüyor hem de farklı bir hava katıyor. Aynı zamanda yüksek tavanı sayesinde siz değerli konuklarımıza ferah bir ortam sunmaktayız. Basık bir ortamdan uzak olacaksınız.

Humurgan Düğün Salonunda sadece düğün değil, kına, nişan, nikah, doğum günleri, mezuniyet, sünnet, açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, kokteyller gibi toplu davetlerinizi de gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle planladığınız tarihten en az 1 ay önce iletişime geçmek. Böylelikle gelecek kişi sayısını ve isteklerinizi öğreniyor ve buna göre bir planlama yapıyoruz.

Bu organizasyonları çok uygun fiyatlarla gerçekleştirme fırsatını da sunmaktayız. Humurgan Düğün Salonu fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yemişli Mahallesi, 61600 Sürmene/Trabzon

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Humurgan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.