Yağmur Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yağmur Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Yağmur Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Yağmur Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yağmur Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yağmur Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yağmur Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Yağmur Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Yağmur Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yağmur Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yağmur Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yağmur Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Yağmur Düğün Salonu Hakkında

Hayal ettiğiniz düğünü kusursuz kılacak hangi detaylar var? Uygun olması mı? Güler yüzlü bir hizmet mi? Yoksa konumu mu? Peki tüm bunların tek bir salonda bulunduğunu söylesek? Yağmur Düğün Salonu olarak unutulmaz anlarınıza ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Trabzon’da faaliyet gösteren Yağmur Düğün Salonu Çarşıbaşı’nda yer alıyor. 2012 yılında hizmetine başlayan işletmemiz açıldığı günden beri konuklarımızı kaliteli hizmetle buluşturmak için çalışıyoruz. Bu zamana kadar sayısız düğüne imza attığımızı ve hepsinde konuklarımızı buradan mutlu uğurlamayı amaçladığımızı söyleyebiliriz.

Düğün salonumuzun çevresinde birbirinden farklı ağaçlar bulunuyor. Ormanlık bir alanda bulunan salonumuz şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzakta faaliyet gösteriyor. Düğününüzü büyük bir salonda gerçekleştireceğinizi geldiğinizde fark edeceksiniz.

Düğün salonumuzun yapısı şöyle; Masa ve sandalyeleri birbirlerine yakın ve tek bir yere yerleştiriyoruz. Daha büyük bir alanı pistimiz için harcıyoruz. Böylelikle tüm konuklarımızın aynı anda rahat bir ortamda dans edebilmelerini sağlıyoruz. Gelin ve damadımız ilk danslarını ederken onlara verilen geniş alanı rahatça değerlendirebilecekler. Masa ve sandalyelerin bulunduğu yerlerden hem pisti hem de orkestrayı rahat bir şekilde görebilecek ve eğlenceyi kaçırmayacaksınız. Yüksek tavanımız sayesinde ferah bir ortamda gerçekleştireceğiniz düğününüzde ne kadar kalabalık olursa olsun bunalmayacaksınız.

Masa, sandalye ve mekan süslemeleri profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Yeni trendleri takip eden bu ekibimiz hayal ettiğiniz düğünü gerçekleştirmek için gerekli olan dizaynı size sağlayacak.

Konfeti, yer volkanı ve gül dökme gibi hizmetlerimizin de bulunduğunu söylemek istiyoruz. İlk dansınızı gösterişli bir şekilde edecek ve misafirlerinizin hayran bakışlarıyla karşılaşacaksınız.

Bizi tercih etmek ve Yağmur Düğün Salonu farkını hissetmek isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Merkez Mahallesi, No:, Yavuz Cd. No:28, 61420 Çarşıbaşı/Trabzon

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yağmur Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.