Düğün Salonları Trabzon

Kalıntaş Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  40.000 - 60.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Medine & Miraç

Düğün Tarihi: 10.08.2015

Açık bir alanda yeşilliklerin içinde, yan tarafında dere olan bir mekan. Gelin- damadın girişi derenin üzerine yapılan köprüden oluyor. Görsel açıdan çok güzel bir mekan. Kır konsepti için renkler standart olmasına rağmen güzeldi, memnun kaldık. Giriş için ışıklandırma güzeldi. 400 kişiye yakın bir... devam 

Kalıntaş Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az

Kalıntaş Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Kalıntaş Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kalıntaş Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kalıntaş Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kalıntaş Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Kalıntaş Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Kalıntaş Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kalıntaş Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kalıntaş Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kalıntaş Düğün Salonu düğün dışında kına, doğum günü, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, açılışlar, mezuniyet törenleri ve nişan hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

100-150

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Kalıntaş Düğün Salonu Hakkında

Konuklarımıza kendilerini özel hissettirecek hizmetlerimizle uzun yıllarıdır düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Çiftlerimize anlamlı ve unutulmaz anlar yaşatmak en büyük hedefimiz.

Konuklarımızı memnun etmek için her anınıza kusursuzluğu işlemek için çalışıyoruz. Tecrübelerimizi hayallerinize ulaştırmak için kullanıyoruz ve kendimizi her geçen geliştiriyoruz. Kalıntaş Düğün Salonu Akçaabat ‘ta siz değerli çiftlerimizi bekliyor.

Peki düğününüz için hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle Trabzon’un en büyük kır düğün alanlarından biri olarak faaliyet gösteriyoruz. Açık alanımız 1000 kişinin rahatça sığabileceği ağırlama kapasitesiyle hizmet veriyor. Bunun dışında 300 kişilik çok amaçlı kapalı salonumuzu da düğün organizasyonlarınızı yapabiliyoruz. Kişi sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi yerleştiriyoruz; istediğiniz konsepte mekân giydirme ve süsleme yapabiliyoruz.

Yemekli düğün tercihlerinizde kendimiz düğün menünüzü hazırlayabiliyoruz. Dilerseniz dışarıdan anlaşacağınız catering firmasıyla ortaklık kurup misafirlerinizi bu şekilde ağırlıyoruz. Yemek olmayan düğünler için konuklarınıza düğün pastası, çerez ve içecek ikramlarımız oluyor. Size en uygununu seçebilirsiniz, karar tamamen size ait.

Nikah masanızın olduğu alanı sizin özenle hazırlıyoruz. Mutlu bir geleceğe EVET dediğiniz masanızı bütün konuklarınızın sizi görebileceği şekilde konumlandırıyoruz.

Sizin için son teknoloji ile üretilmiş ses ve ışık sistemi kuruyoruz. Geniş sahnemizde canlı müzik eşliğinde en sevdiğiniz şarkıları söyleyebilir, günün sonunda çılgınlar gibi dans edebilirsiniz.
Düğün dışında hizmet verdiğiniz organizasyonlardan bahsedecek olursak; açılış, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü gibi birçok alanda faaliyet gösteriyoruz. Davetlerinizin öncesinde bizimle iletişime geçerseniz açık ve kapalı olan alanlarımızı organizasyonlarınıza özel olarak hazırlayabiliyoruz.

Daha fazla hizmet bilgisi almak ve Kalıntaş Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu en özel gününüzde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Düzköy Yolu Üzeri Atmaca Petrol Karşısı Yaylacık Mevkii Akçaabat

 • Adres tarifi:

  Kayalar Fırını Karşısı

 • Haritadaki Konumu

  Kalıntaş Düğün Salonu Yol Haritası

Kalıntaş Düğün Salonu Düğün Yorumları (6)

Medine & Miraç

Düğün Tarihi: 10.08.2015

Açık bir alanda yeşilliklerin içinde, yan tarafında dere olan bir mekan. Gelin- damadın girişi derenin üzerine yapılan köprüden oluyor. Görsel açıdan çok güzel bir mekan. Kır konsepti için renkler standart olmasına rağmen güzeldi, memnun kaldık. Giriş için ışıklandırma güzeldi. 400 kişiye yakın bir... devam 

Ebru & Ebruli

Düğün Tarihi: 05.11.2016

Hizmetiyle konumuyla yiyck ve içecek ikramlarıyla öok kaliteli bir mekan. Özellikle açık havada doğayla iç içe olmsıyla konumuyla çok güzel bir Mekan. Özellikle düğüne giriş köprüden başlıyor. Işıklandırmalarıyla havai fişekleriyle kırmızı halısıyla herşeyi düşünülmüş kaliteli bir mmekan. Fiyat... devam 

Sema

Düğün Tarihi: 14.09.2015

Düğün mekanım çok hoştu,ilk kır bahçesine girerken bir köprüden geçiyorsunuz ve siz tam köprüden giriş yaparken konfetiler patlatıyorlar.Açık alandan kır düğünü organizasyonu yaptık.Ben düğün günümde kendi düğünümü yaşadım ve oyanamakla meşgul olduğum için pek takip edemedim düğünü.İkramlı bir... devam 

Songül

Düğün Tarihi: 22.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

Açık havada oldu benim düğünüm. Dere kenarında doğa ortamıyla iç içe bir yer. Yol üzerinde olduğu için ulaşımı da rahattı. masa süslemeleri sandalye giydirme mekana ait. 600 kişilik ikramlı bir düğün oldu. düğün zamanında ikramların tadına baktım ve beğendim. güzeldi. Genel anlamda memnun kalındı... devam 

Efnan

Düğün Tarihi: 15.08.2015

Mekan çok güzel ve aydınlık acık alan ayrıca ferah ve temizdi servis kalitesinden çok memnun kalmıştım tüm davetlilerimle ilgilenilmişti ikramlı bir organizasyondu ayrıca tadları taze ve güzeldi 400 kişilik bir düğün organziaysonu gerçekleştirmiştik mekanın kapasitesi 700 kişilik hizmet... devam 

Selma

Düğün Tarihi: 13.09.2014

güzel bir mekan hizmette iyiydi memnun kaldık sahil kenarı olması güzeldi ikramları güzeldi mevkii olarak güzeldi mekan ve konseptte bizim için uygundu

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.