Meram Düğün Salonları

Konya Meram düğün salonları listesi Düğün.com'da! Seçenekleri değerlendirip, beklentilerine uygun düğün salonlarından fiyat teklifleri iste!

İkonia Garden
55
3
İkonia Garden

1 yorum

Meram

20.000 metrekare alan üzerine kurulu olan Konya İkonia Düğün Salonu, deneyimli ekibi ve donanımlı salonlarıyla en mutlu gününüzde yanınızda oluyor. Mekanımızda 4 adet kapalı salon, 2 adet kır...

Başlangıç Fiyatı
10.000 - 20.000 TL
Kapasite
3.000'den fazla
Atiker de Luxe
Üyelere
Özel Fiyat
58
3
Atiker de Luxe

10 yorum

Meram

 • 9. yıl
 • Konya’nın en büyük davet ve toplu organizasyon mekanlarından biri olarak 2014 yılından beri sektörde faaliyet gösteriyoruz. Artık Konya’da bir marka haline gelen Atiker De Luxe Meram'da...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi Yemeksiz Paket

  25.000 TL Fiyat Al

  Diğer Firmalar

  Sayfa 1 / 1
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Meram düğün salonları ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Özellikle büyük ve bol eğlenceli konya düğünleri yapmak için sundukları yüksek kapasite ve buna uygun fiziksel imkanlarıyla dikkat çeken salonlar, ilçenin farklı konumlarında faaliyet gösteriyorlar. Yemekli, yemeksiz düğünler için rahatlıkla tercih edebileceğiniz düğün salonlarıyla ilgili ayrıntılı bilgileri firma profil sayfaları üzerinden inceleyebilirsiniz. Otopark imkanları, uygun olduğu etkinlikler ve detaylı adres bilgilerinin yanında fiyat aralıkları konusunda da fikir edinmeniz mümkün. Yine bu sayfalarda bulunan fotoğraflar ve çift yorumları da seçim yapmanız konusunda sizlere yardımcı olabilir. İncelemeniz bitince beğendiğiniz firmalardan kolayca fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

  Meram Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Düğün Salonları

  Tüm Şehirler Düğün Salonları