Atiker de Luxe
5,0
(23 Yorum)
12. yıl
Meram

Farklı konseptlerYüksek tavanKolonsuzGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yokGeniş otopark

200 - 5000 Kişi
100.000 - 150.000 TL
İncele
Zirve Düğün ve Toplantı Merkezi
5,0
(1 Yorum)
Karatay

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıAlkol servisi yokKolay ulaşım

300 - 1000 Kişi
80.000 - 100.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Meram Cengizler Gold Garden

200 - 2500 Kişi

Meram Payitaht Meram Düğün Salonu

200 - 1500 Kişi
100.000 - 150.000 TL

Meram Konya Şelale Düğün Salonu

100 - 250 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Meram Kurtlar Vadisi Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Meram İkonia Garden

50 - 4500 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Meram Aydın Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Meram Yaka Marina Düğün Sarayı

200 - 4500 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Meram Aşk-ı Meram Düğün Sarayı

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Meram Düğün Salonları

Düğün organizasyonunuzu Konya’da gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Meram salonları sizin için şahane bir seçim olabilir! İlçedeki mekanlar, açık ve kapalı davet alanlarında birbirinden avantajlı hizmetler sunuyor. Düğün salonlarının özellik ve olanakları, hem çiftlerin hem de konukların yüzlerini güldürüyor. Konya Meram düğün salonları; Gülbahçe, Lalebahçe, Karahüyük, Batı Hadimi, Ekmek Koçu, Saadet ve Yaka mahallelerinde yer alıyor.

Meram düğün salonu opsiyonlarının büyük bir kısmı, yüksek kapasiteli olmasıyla ön plana çıkıyor. İlçedeki yüksek kapasiteli salonlar 3.000’den fazla konuğu en güzel şekilde ağırlayabiliyor. Kalabalık ailelerin severek tercih ettiği salonlar; Lalebahçe, Gülbahçe, Yaka ve Karahüyük’te yer alıyor. İlçedeki butik salonlar, küçük ve samimi düğün organizasyonları için ideal bir alan sağlıyor.

Konya Meram düğün mekanlarının geniş bir fiyat skalası bulunuyor. Salon kiralama fiyatları, tüm bütçelere hitap ediyor. Çiftlerin ödeyecekleri tutarın içerisinde, kira ve standart hizmet bedeli yer alıyor. Menü seçimi, konuk sayısı ve talep edilen ekstra hizmetler gibi pek çok unsur fiyatlar üzerinde belirleyici oluyor. Bazı faktörler düğün maliyetini artırırken bazılarıysa azaltabiliyor.

Meram düğün yerleri; bahçede, havuz başında ve kapalı salonda hizmet veriyor. Kapalı salonlar yüksek tavanlı yapılarıyla ön plana çıkıyor. İlçedeki düğün mekanlarında açılır-kapanır tavan, balkon, çim alan ve teras gibi çeşitli özellikler bulunuyor. Şehir, kır, bahçe, park, panoramik, dağ ve doğa manzaralı düğün salonları iç açıcı güzellikte oluyor.

Meram’da Düğün Salonlarının Hizmetleri

Çok fazla sayıda hizmetin bir arada bulunduğu düğün salonları Meram’da yer alıyor. Meram düğün salonları çiftlerin isteğine göre yemek ve kokteyl hizmeti sağlayabiliyor. İlçedeki davet salonlarının birçoğu, usta şeflerle veya catering firmasıyla birlikte çalışıyor. Düğün salonlarına göre farklılık gösteren menü ve ikramlıkların tadına çiftler organizasyondan önce bakabiliyor. Bazı salonlar çiftlere örnek masa hazırlayabiliyor.

“Müzik ve eğlence olmazsa olmazım!” diyorsanız çok şanslısınız. Meram düğün salonlarında birbirinden güzel müzik ve eğlence hizmetleri bulunuyor. İlçedeki düğün salonlarının birçoğu; müzisyen, orkestra ve DJ hizmeti sağlıyor. Meram düğün salonlarında, güçlü ses ekipmanları yer alıyor. After party alanı, volkan şovu ve konfeti gösterisi gibi imkanlar sayesinde organizasyon boyunca eğlence katlanarak artıyor.

Meram düğün salonlarının anlaşmalı olduğu bir organizasyon sorumlusu bulunuyor. Organizasyon sorumlusu çiftlerle birlikte düğünü planlıyor. Düğün salonları çiftlerin istediği tarzda dekore edilebiliyor. İlçedeki düğün salonları, masa örtülerinden sandalye kumaşlarının rengine kadar pek çok detay için çiftlere çeşitli opsiyonlar sunuyor. Meram düğün mekanlarının bir kısmı; çekim ekibi, vale ve karşılama hostesleriyle birlikte çalışıyor.

Son hazırlıklarınızı tamamlayabileceğiniz bir odaya ihtiyaç duyduğunuzu tahmin edebiliyoruz. Meram düğün salonları da tıpkı bizim gibi düşünerek, çiftler için hazırlık odası temin ediyor. İlçedeki düğün organizasyon mekanlarının büyük bir kısmında; otopark, vale hizmeti ve engelli girişi yer alıyor. Meram’daki kapalı davet salonlarında, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri de bulunuyor.

Meram Düğün Salonlarının Fiyat Skalası

Meram düğün salonlarının büyük bir kısmı uygun fiyatlı olmasıyla ön plana çıkıyor. Uygun fiyatlı davet salonlarının birçoğu 3.000’den fazla konuğa, yemekli ya da kokteylli hizmet sunabiliyor. Bütçe dostu düğün salonları; Lalebahçe, Yaka, Ekmek Koçu ve Saadet mahallelerinde yer alıyor. Bu semtlerde yer alan açık hava düğün mekanları, kır bahçesinde ve havuz başında konumlandırılıyor.

Batı Hadimi Mahallesi’nde yer alan Konya Meram düğün salonları fiyatları ortalamada seyrediyor. Buradaki düğün salonlarının yalnızca kapalı davet alanı bulunuyor. Makul fiyatlı geniş ve ferah salonlar 500-750 konuğa ev sahipliği yapıyor. Fiyatları ne çok uygun ne de çok yüksek olan Meram düğün salonlarında, yemeksiz veya kokteylli organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor.

Meram düğün fiyatları, bazı lüks mekanlarda farklı olabiliyor. Karahüyük Mahallesi’ndeki düğün salonları, ortalamanın bir tık üzerinde fiyatlar karşılığında 3.000’den fazla konuğa hizmet sunabiliyor. Bu mekanlarda; salon, kır ve teras düğünü organize edilebiliyor. Pek çok konuda seçim çiftlere bırakılıyor. İlçedeki düğün salonları çiftlere seçimleri doğrultusunda kişiselleştirilmiş bir fiyat çıkarıyor.

Lüks hizmetleriyle dikkat çeken düğün salonları Meram’da Gülbahçe Mahallesi’nde de yer alıyor. Bu salonların fiyatları, hizmetlerinin kalitesi doğrultusunda değişiyor. Lüks düğün mekanları, alanında yetkin profesyonellerle birlikte çalışmayı tercih ediyor. Düğün paketlerinin içerisinde yer alan her hizmeti, işini iyi bilen uzmanlar sunuyor.

Meram Düğün Mekanlarının Yemekli Menüleri

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları