Düğün Salonları Konya

Cengizler Gold Garden

  • Kapasite
    200 - 2500 Kişi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Cengizler Gold Garden Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 2500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Cengizler Gold Garden Sıkça Sorulan Sorular

Cengizler Gold Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Cengizler Gold Garden 200 kişiden 2500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Cengizler Gold Garden Hakkında

2012 yılından beri Konya’da mutlu günlere ortak oluyoruz. Cengiz Gold Garden adı altında düğün, nişan, kına ve açılışlar düzenliyoruz. 3000’e yakın davetliyle beraber unutulmaz bir geceye sahip olmanızı sağlıyoruz.

Merdivenlerden yukarı çıktığınızda düğün salonumuza ulaşabileceksiniz. Mor renkli ışıklandırmalara sahip merdivenleri sevdiğinizle beraber çıkıyor, nikâh masanıza doğru ilerliyorsunuz. Salonda bulunan masa ve sandalyeler nikâh masanızdan kolaylıkla görülebiliyor. Nikah masanızı özenle hazırlıyoruz. Renk seçeneklerimizden istediğinizi seçebilir, mekânımızın dekorasyonunda sizin için yer verebiliriz. Gelin yolunuzda bulunan ışıklandırma ve çiçekleri de beraber seçebilir, yaz-kış fark etmeksizin gecenize ev sahipliği yapabiliriz.

Dahası özel günleriniz için açık davet alanımızda bulunuyor!

Merdivenlerin aşağısında yer alan bu davet alanı farklı ve özel mimarisiyle dikkat çekiyor. Mavi renklere sahip cam pistimizde konuklarınızla beraber keyifle dans ederken müzisyenlerimiz en güzel şarkıları çalacak. Geniş pistimizde rahatça hareket edebileceksiniz. Düğün günlerinin en çok sevilen ritüellerinden biri olan pasta kesme ritüeline bile özel şarkı seçimi yapabiliyorsunuz. Gecenin tüm aşamaları sizin kontrolünüzden geçsin ve dilediğiniz gibi olsun istiyoruz.

En özel gününüzde hayatlarınızı birleştirdiğiniz bu özel anı ölümsüzleştirmek istemez misiniz? Yüzünüzdeki mutluluğu kayıt altına almak için deklanşöre basan fotoğraf ekibimiz, gece boyunca en özel anlarınızı kaliteli baskılara aktarmak için fotoğraf çekiyorlar. Alanında uzman çalışanlarımızla beraber hazırız!

Cengizler Gold Garden Düğün Salonu yol tarifi almak isterseniz kısaca adresimizden bahsedelim.

Konya’nın Meram ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Meram’ın merkezi bir noktası olan Hatıp Mahallesi üzerindeyiz. Hatıp Caddesi üzerinde ilerlediğinizde bizi bulabilirsiniz.

Ömrünüzde yeni bir sayfa açacaksınız. Sevdiğinizle beraber geçireceğiniz keyifli zamanlara başlamadan önce düğün salonumuzda ‘’Evet” demek ister misiniz?

Sayfanın üzerinde yer alan Cengizler Gold Garden Düğün Salonu iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklamayı unutmayın. Unutulmayacak bir gece tasarlamak için iletişim kurmanızı bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Hatıp Mahallesi, No/558, Hatip Caddesi, 42140 Meram Konya

  • Haritadaki Konumu

    Cengizler Gold Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.