Payitaht Meram Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Payitaht Meram Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Payitaht Meram Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
75.000 TL'den Fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1500 TL'den fazla
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1500 TL'den fazla

Payitaht Meram Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Payitaht Meram Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Payitaht Meram Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Payitaht Meram Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1500 TL'den fazla, hafta içi yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır.


Payitaht Meram Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Payitaht Meram Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Payitaht Meram Düğün Salonu Hakkında

Payitaht Meram Düğün Salonu, Konya’da düğün salonlarının önde gelen isimlerinden biri olarak, çiftlerin unutulmaz bir düğün deneyimi yaşamaları için mükemmel bir seçenek sunuyor. Şıklık ve ihtişamın buluştuğu davet alanımız, hayal ettiğiniz düğün atmosferini yaratmanız için ideal bir ortam oluşturuyor. Deneyimli ve güler yüzlü kadromuz, her ayrıntıyı özenle planlayarak düğününüzü beklediğinizin ötesine taşıyor.

Davet Alanları

Şık ve modern bir tasarıma sahip olan salonumuz, 1.500 davetli kapasitesiyle büyük ve coşkulu düğünleriniz için ideal bir mekan oluyor. Salonumuzdaki geniş camlar ve yüksek tavan, ferah bir ortam yaratırken, içeriye doğal ışığın girmesine olanak sağlıyor, böylece davetiniz daha aydınlık ve canlı bir atmosferde geçiyor. Ayrıca, geniş dans pistimiz siz ve misafirleriniz için sınırsız bir eğlence deneyimi sunuyor. Dans ederken özgürce hareket edebileceğiniz bir alan yaratıyoruz.

Dekorasyon

Payitaht Meram Düğün Salonu olarak, zarafeti ve estetiği ön planda tutan bir dekorasyon anlayışıyla salonumuzu özel olarak tasarladık. Oturma düzenimizde 8 kişilik yuvarlak masalar kullanmaktayız. Çiftimizin isteği doğrultusunda, düğün temasını yansıtan mavi ve pembe renkleri salonumuzun dekorasyonunda öne çıkartabiliyoruz. Ayrıca, çift masasının yer aldığı platformu bembeyaz giydirmelerle süsleyerek masalsı bir ambiyans yaratıyoruz.

Hizmetler

Payitaht Meram Düğün Salonu, size eksiksiz bir düğün deneyimi sunmak için birçok hizmeti bünyemizde bulundurarak Meram düğün salonları arasında fark yaratıyoruz. Ses ve ışık sistemlerimiz, etkileyici bir atmosfer yaratmanızı sağlarken, organizasyon sorumlusu tarafından tüm detayların titizlikle yönetilmesini sağlıyoruz. Ayrıca, isteğinize bağlı olarak profesyonel bir organizasyon firması, fotoğrafçı ve videograf getirme imkanı da sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

Düğünlerde lezzetli yemeklerin önemini biliyor ve bu yüzden de profesyonel kişiler tarafından hazırlanan enfes yemeklerimizi servis ediyoruz. Bu nedenle, yemek servisi konusunda da kaliteli bir deneyim sunmaktayız. Menü seçeneklerimiz çiftlerimizin zevkine hitap edecek çeşitlilik sunar. Ayrıca, menü tadımı imkanı sunarak çiftlerimizin menü tadımı ve menüde değişiklik yapmalarına olanak sağlıyoruz. Böylece, düğününüzde konuklarınıza unutulmaz bir yemek deneyimi sunabilirsiniz.

Konya Meram Payitaht Düğün Salonu, tecrübeli ekibiyle sınırsız bir hizmet sunarak, beklentilerinizi aşan bir düğün deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Etkileyici bir güzellik ve zamansız bir şıklığa sahip salonumuzda, sizi rüya gibi bir düğüne davet ediyoruz. Düğün rüyalarınızı gerçeğe çevirmek ve hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için sayfada yer alan iletişim bilgilerimizden ekibimize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Harmancık mah, Antalya Çevre Yolu Cd. No:188/D, 42067 Meram/Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Payitaht Meram Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.