Yaka Marina Düğün Sarayı

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yaka Marina Düğün Sarayı
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 4500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 4500

Yaka Marina Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Yaka Marina Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yaka Marina Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Yaka Marina Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Yaka Marina Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Yaka Marina Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Yaka Marina Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yaka Marina Düğün Sarayı 200 kişiden 4500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 4500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yaka Marina Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yaka Marina Düğün Sarayı düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, kına, nişan, bayi toplantısı, sünnet düğünü, baby shower, piknik, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, parti ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Yaka Marina Düğün Sarayı Hakkında

Gemi şeklinde bir düğün salonu düşünün. Yaka Marina Düğün Salonu Konya adıyla… İç dizaynın dış dizaynına kadar denizin konsept kullanıldığı farklı bir düğün mekânı… Güverte de veya balo salonlarında hayalinizdeki o düğün organizasyonunu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tiffany sandalyelerin mavi tül detaylarla birleştiği oval ve bol camlı bir salonun için de harika lezzetlerle yaptığınız bir düğün hayal edin… Yaka Marina farkını iliklerine kadar hissedeceğiniz bir organizasyon… Farklı renk seçenekleri, sandalye çeşitleri, özel ilgi alakanın özelliklerimizden sadece birkaçı olması sayesinde o düğün için hazırız!

Farkımız sadece dış mekanımızda değil. Aynı zamanda hizmetimizde de bunu hissettiriyoruz. Servis ekibimizin hızı, alakası ve güler yüzü sizi gönlünüzden fethediyor. Misafirlerinizin her biriyle özel olarak ilgileniyorlar ve asla gecikme problemi yaşamıyorsunuz. Bir kraliyet düğünü edasında girdiğiniz mekanımızdan o şekilde de çıkıyorsunuz. Kahramanı olduğunuz düğününüzde istekleriniz bizim için çok önemli. Öncesinde sağladığımız görüşmeler sayesinde bunları gerçekleştiriyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bir program yapıyoruz. Geriye sadece misafir olarak gelmeniz kalıyor. Samimiyeti sağladıktan sonra gerisi zaten kolay.

Gelelim yemeklerimize… Usta ellerden çıkan eşsiz lezzeti yemeklerimizi düğününüzde servis ediyoruz. Hem görsel hem de tat açısından oldukça tatmin oluyorsunuz. Dilerseniz öncesinde tadım yapabilir hatta değişiklikler bile gerçekleştirebilirsiniz. Düğününüzde şıklık kadar yemeklerinizde konuşuluyor. Evet! Ustalarımıza çok güveniyoruz. Yemeğin yapılması kadar servis edilmesi de çok önemli. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu konuda da asla şüpheniz olmasın.

Şık bir geminin içinde bir düğün… Farklılık yaratmak bizim işimiz. Burada düğün yapmak da sizin işiniz. Yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek! Eksiksiz doldurduğunuz takdirde size hemen geri dönüş sağlıyoruz. İleride açıp baktığınız fotoğraflarınıza “Ne kadar güzeldi be!” diyebilmeniz için buradayız!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yaka Mh. Yaka Cd. No:142 Meram

 • Nasıl gelinir?

  Yaka Meram Dolmuşları

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yaka Marina Düğün Sarayı Yol Haritası

Yaka Marina Düğün Sarayı Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Busra & Burak

Düğün Tarihi: 22.07.202222 temmuzda dugun yaptim,pasataysa pasta,kuruyemisse kuruyemis,personelde guler yuz, fiyatsa fiyat ve acik hava daha ne isteriz. Tesekkurler tavsiye ederim mutlaka ugramadan anlassma yapmayin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.