Kurtlar Vadisi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Kurtlar Vadisi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kurtlar Vadisi Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kurtlar Vadisi Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu düğün dışında baby shower, parti, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kına ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu Hakkında

Konya’da faaliyet gösteren Kurtlar Vadisi Düğün Salonu yıllardır konuklarınızı ağırlıyor!

Hayallerinizi gerçekleştirmek için geleneksel bir düğün organizasyonu tasarlıyoruz. Ekibimiz ve organizasyon sorumlumuz ile beraber isteklerinizi gerçekleştirmek için planlama ve görev paylaşımı yapmaya özen gösteriyoruz.

İlk olarak salonumuzda bulunan masa ve sandalyeleri davetli sayınıza göre düzenliyoruz. Sandalyelerimizde giydirme tercih ediyor, beyaz üzerine renkli çalışmalar yapıyoruz. Sandalye arkalarında kullanılan kurdele ve kumaşlar organizasyonlarınıza uygun konsept renkleriniz oluyor. Masalarda da beyaz ya da sandalye renklendirmeleri için kullanılan renkte örtüler kullanabiliyoruz. Ayrıca masa çiçekleri ve servis takımları ile da konuklarınızı ağırlamak için hazır hale getiriyoruz.

Düğün organizasyonları için çiftimiz için en önemli alan nikah masası! Bu yüzden özel bir konsept, şık ve temiz bir görünüm yaratmak oldukça önemli. Kurtlar Vadisi Düğün Salonu Konya’da geleneklere de uygun zarif bir masa tasarımı ile aşkınıza sonsuza kadar evet dediğiniz masayı da tasarlıyoruz. Fotoğraflar kalacak olan görüntülerde her zaman bakmaktan mutlu olduğunuz görüntüler yaratamaya önem veriyoruz…

Menülerinizin hazırlanması için de mutfağımızda yoğun bir çalışma ile hazırlıklar yapılıyor. Düğün paketlerimizi inceleyerek fikir edinebilir ve menülerinize karar verebilirsiniz. Ayrıca düzenlediğimiz görüşmelerde de kendi menüleriniz için talepte bulunabilirsiniz. Ortak bir yol bularak sizi mutlu edeceğimize eminiz!

Gece boyunca kesintisiz eğlence için kurulan sahnemizde müzisyenlerimiz de yerlerini alıyorlar. İlk dansınız için dans pistine geldiğinizde heyecan ile gecenizi başlatıyoruz. Yalnızca nikah töreni ve pasta töreni ile bölünen keyifli bir gece sizi bekliyor…

Siz de bizimle birlikte özel bir gece tasarlamak ve Meram düğün salonları arasında avantajlı fiyatları ile dikkat çeken hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan Kurtlar Vadisi Düğün Salonu iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Ekmek Koçu Mah. Koç Beyaz Cad. No: 77 Meram/ Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kurtlar Vadisi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.