Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu Fiyatlandırma

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  3.000-5.000 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

  10-30 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  3.000-5.000 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

  10-30 TL

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu Genel Özellikler

 • Kapasite

  500-750

 • Davet Alanları

  Sadece kapalı alan

 • Mekan Özellikleri

  Şehir merkezinde, Yüksek tavan
 • Manzara

  Şehir manzaralı

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu Özellikler

 • Organizasyon Firması Getirme
 • Yemek Servisi
 • Catering Firması Getirme
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menülerde Değişiklik

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu Sıkça Sorulan Sorular

 • Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu düğün fiyatları ne kadar?

  Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10-30 TL, hafta içi yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır. Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10-30 TL, hafta sonu yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır.


 • Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

  Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu düğün için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu maksimum Otopark yok araçlık otopark kapasitesine sahiptir.


 • Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

  Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu düğün dışında nişan, kına, açılışlar, doğum günü, sünnet düğünü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


 • Servis saat kaçta sona eriyor?

  23:00

Tüm Sorular

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu Hakkında

Hayatınızın belki de en özel günü yaklaşıyor. Düğün gününüz için yıllar geçse dahi gülümseyerek hatırlamanız için çalışıyoruz. Uzun yıllardır İstanbul’da faaliyet gösteren Saray Düğün Salonu Zeytinburnu’nda bulunuyor. Faaliyete başladığımız yıldan bugüne pek çok çiftin mutluluğuna şahit olduk. Özel günlerde neler olması gerektiğini en ince ayrıntısına kadar bilen firmamız organizasyonlarınızı titizlikle yapıyor. İstediğiniz akış planına sadık kalıyor, her aşamada özenle çalışıyoruz.

650 konuk kapasiteli salonumuzda; rahat ve havadar 1 atmosferde gün ışığı belki de ay ışığı eşliğinde davetlerinizi gerçekleştiriyoruz. Salonumuz kolay ulaşılabilir 1 konumdadır. İsteyen konuklarınız özel araçla isteyen konuklarınız da toplu taşımayla rahatlıkla ulaşabilir salonumuza. Üstelik misafirlerimiz için yeterli düzeyde otopark alanına da sahibiz. Salonumuzun içerisinde teras ve kafeteryamızın da bulunduğunu belirtmek isteriz. Böylelikle konuklarınız salondan uzaklaşmadan kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilirler. Salonumuzda başka neler mi var? Özel dekore edilmiş geniş gelin odamız bulunuyor. Bir de kadın ve erkek tuvaletlerimiz ki salonumuzun her noktasını düzenli olarak temizliyoruz. Hijyene çok önem veriyoruz.

Bir diğer önem verdiğimiz nokta ise salonumuzda bunaltıcı 1 ortam oluşmaması. Bunu da klimalarımız ve havalandırma sistemimizle sağlıyoruz.

Yıllardır sizden aldığımız geri dönüşleri dikkate alarak kendimizi geliştiriyoruz. Değişimimizin 1 diğer belirleyicisi ise trendler oluyor. İçinize sinen 1 düğün gerçekleştirme gayesinde olduğumuz için asla durmadan çalışıyoruz. Yenilediğimiz düğün salonumuzun tasarımından bahsedecek olursak: kapalı olan salonumuzda daha çok açık renklere yer verdik. Ferah 1 atmosfer yarattık. Tiffany sandalyeler ve yuvarlak masalarla kibarlaştırdığımız salonumuzda altın suplalar ve canlı çiçeklere yer veriyoruz.

Camdan sarkıt avizelerimiz ve piste özel spotlarımızla aradığınız her şeyi salonumuzda bulacaksınız!

Siz de misafirlerinizle birlikte gönlünüzce düğününüzü kutlamak istiyorsanız; form üzerinden iletişime geçebilir, Saray Düğün Salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yenidoğan Mahallesi, 58. Blv Cd No:149, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu Yol Haritası

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu Düğün Yorumları (3)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Ni

Nilay

Düğün Tarihi: 13.09.2015


Mekan semtimizin mekanı olduğu için ilk tercihimdi. Ulaşım sorunu yoktu. 300 kişilik düğün yaptık, ikramlıydı. Hizmetlerinden, ikramlarından çok memnun kaldık. Müzikleri eğlenceli, pist alanı yeterliydi. Görsel olarak da kesinlikle şık bir mekan. Otopark sorunu yok. Mekanda çalışan bir kişinin bizi... devamı 

Ni

Nilay

Düğün Tarihi: 05.09.2015


Ortalama 300 kişilik ikramlı bir düğün gerçekleştirdik ve çok emmnun ayrıldık. İkramları taze ve sunumu güzeldi. Garsonlarının ilgisindende çok memnun kaldık. Görsellik olarka değerlendimek gerekirse ise bizim için olabildiğince güzel bir mekandı. Oldukça şık ve ferah bir yer olduğunu... devamı 

Gi

Gizem

Düğün Tarihi: 13.06.2015


Mekanda nişan organizasyonum gerçekleşti, çalışanlarının ilgilerinden çok memnun kaldık. Mekanın görselliğide, kolonsuz olmasından dolayı şık bir mekan görünümü sağlıyor. İkramlı gerçekleşti nişanim, ikramlarıda iyiydi ve yenı evlenecek çiftlerede tavsiye edeceğim bir mekan.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.