Düğün Salonları İstanbul

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  40.000 - 60.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu Sıkça Sorulan Sorular

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu düğün fiyatları ne kadar?

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu düğün dışında nişan, kına, açılışlar, doğum günü, sünnet düğünü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu Hakkında

Hayatınızın belki de en özel günü yaklaşıyor. Düğün gününüz için yıllar geçse dahi gülümseyerek hatırlamanız için çalışıyoruz. Uzun yıllardır İstanbul’da faaliyet gösteren Saray Düğün Salonu Zeytinburnu’nda bulunuyor. Faaliyete başladığımız yıldan bugüne pek çok çiftin mutluluğuna şahit olduk. Özel günlerde neler olması gerektiğini en ince ayrıntısına kadar bilen firmamız organizasyonlarınızı titizlikle yapıyor. İstediğiniz akış planına sadık kalıyor, her aşamada özenle çalışıyoruz.

650 konuk kapasiteli salonumuzda; rahat ve havadar 1 atmosferde gün ışığı belki de ay ışığı eşliğinde davetlerinizi gerçekleştiriyoruz. Salonumuz kolay ulaşılabilir 1 konumdadır. İsteyen konuklarınız özel araçla isteyen konuklarınız da toplu taşımayla rahatlıkla ulaşabilir salonumuza. Üstelik misafirlerimiz için yeterli düzeyde otopark alanına da sahibiz. Salonumuzun içerisinde teras ve kafeteryamızın da bulunduğunu belirtmek isteriz. Böylelikle konuklarınız salondan uzaklaşmadan kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilirler. Salonumuzda başka neler mi var? Özel dekore edilmiş geniş gelin odamız bulunuyor. Bir de kadın ve erkek tuvaletlerimiz ki salonumuzun her noktasını düzenli olarak temizliyoruz. Hijyene çok önem veriyoruz.

Bir diğer önem verdiğimiz nokta ise salonumuzda bunaltıcı 1 ortam oluşmaması. Bunu da klimalarımız ve havalandırma sistemimizle sağlıyoruz.

Yıllardır sizden aldığımız geri dönüşleri dikkate alarak kendimizi geliştiriyoruz. Değişimimizin 1 diğer belirleyicisi ise trendler oluyor. İçinize sinen 1 düğün gerçekleştirme gayesinde olduğumuz için asla durmadan çalışıyoruz. Yenilediğimiz düğün salonumuzun tasarımından bahsedecek olursak: kapalı olan salonumuzda daha çok açık renklere yer verdik. Ferah 1 atmosfer yarattık. Tiffany sandalyeler ve yuvarlak masalarla kibarlaştırdığımız salonumuzda altın suplalar ve canlı çiçeklere yer veriyoruz.

Camdan sarkıt avizelerimiz ve piste özel spotlarımızla aradığınız her şeyi salonumuzda bulacaksınız!

Siz de misafirlerinizle birlikte gönlünüzce düğününüzü kutlamak istiyorsanız; form üzerinden iletişime geçebilir, Saray Düğün Salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Yenidoğan Mahallesi, 58. Blv Cd No:149, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu Yol Haritası

Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu Düğün Yorumları (3)

Nilay

Düğün Tarihi: 13.09.2015

Mekan semtimizin mekanı olduğu için ilk tercihimdi. Ulaşım sorunu yoktu. 300 kişilik düğün yaptık, ikramlıydı. Hizmetlerinden, ikramlarından çok memnun kaldık. Müzikleri eğlenceli, pist alanı yeterliydi. Görsel olarak da kesinlikle şık bir mekan. Otopark sorunu yok. Mekanda çalışan bir kişinin bizi... devam 

Nilay

Düğün Tarihi: 05.09.2015

Ortalama 300 kişilik ikramlı bir düğün gerçekleştirdik ve çok emmnun ayrıldık. İkramları taze ve sunumu güzeldi. Garsonlarının ilgisindende çok memnun kaldık. Görsellik olarka değerlendimek gerekirse ise bizim için olabildiğince güzel bir mekandı. Oldukça şık ve ferah bir yer olduğunu... devam 

Gizem

Düğün Tarihi: 13.06.2015

Mekanda nişan organizasyonum gerçekleşti, çalışanlarının ilgilerinden çok memnun kaldık. Mekanın görselliğide, kolonsuz olmasından dolayı şık bir mekan görünümü sağlıyor. İkramlı gerçekleşti nişanim, ikramlarıda iyiydi ve yenı evlenecek çiftlerede tavsiye edeceğim bir mekan.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.