Yurdagül Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yurdagül Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Yurdagül Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Yurdagül Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Yurdagül Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yurdagül Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yurdagül Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Yurdagül Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Yurdagül Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yurdagül Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yurdagül Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yurdagül Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, sünnet düğünü, nişan, baby shower, mezuniyet törenleri, açılışlar, davet ve resepsiyon, kına ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Yurdagül Düğün Salonu Hakkında

İstanbul’un en fazla tercih edilen güzide mekânımızda yılların verdiği tecrübeyle değerli günlerinizin kutlamasını yapıyoruz. Hayatınızda bir kez yaşayacağınız ve tekrarının da mümkün olmayacağı bu değerli gününüzde, tüm ayrıntılar ile ilgilenerek çiftlerimizin bütün yükünü hafifletmeye çalışıyoruz.
Neler yapıyoruz?

Yurdagül Düğün Salonu konforlu ağırlama kapasitesiyle, misafirlerinizin rahatını düşünüyor. 8, 10 ve 12 kişilik masalarımızda farklı renkleri kullandığımız giydirmelerimiz bulunuyor. İsteğe göre mekân ve sandalye süslemelerinde değişikliğe gidebiliyoruz ve özel isteklerinizi de yerine getirebiliyoruz. Düğün salonumuzda kötü sürprizlere önlem amaçlı jeneratör ve geniş araç kapasiteli ücretsiz otopark bulunuyor. Ayrıca misafirleriniz kafeteryamızı tüm ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabilir.

Davetlerinizde yararlanabileceğiniz özel olanaklarımız var! Kısaca bunlardan bahsetmek isteriz; dilediğiniz renk ve konsepte hazırlayabileceğimiz salon dekoru, meşrubat ve kuru pasa ikramları, yemekli düğünleriniz için misafirlerinize sunacağımız menü, fotoğraf ve video çekimlerinizi yapacak ekip gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sınırsız eğleneceğinizi düşünerek tasarladığımız ve ferah bir yapıya sahip pist alanımızla siz değerli çiftlerimiz ve sevdiklerinize gönlünüzce dans edebilme fırsatı sağlıyoruz. Düğününüzde çalacak olan tüm müziklere de birlikte karar veriyoruz ve orkestramız tüm istek parçaları söylemekten keyif alıyor.

Erken rezervasyonlarınızda özel indirim fırsatı sunan Yurdagül Düğün Salonu eşsiz ihtişamı ve hizmetleriyle siz değerli çiftlerini bekliyor. Düğün dışında yemekli veya yemeksiz olacak şekilde nişan, kına geceleri, özel gün ve gecelerinizde davet organizasyonları; mezuniyet baloları, doğum günü partileri gibi etkinliklerinizde de yanınızda oluyoruz.

Size sunduğumuz hizmetler ve yeniliklerimiz bunlarla sınırlı değil. Daha size sunacağımız birçok avantajlı paket bilgisi almak ve Yurdakul Düğün Salonu fiyatımızı öğrenmek için hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Nuripaşa Mah. Merve Cad. No:36 Depo Durağı,(İş Bankasının Yanı) 34025,

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yurdagül Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.