Yiğitoğlu Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yiğitoğlu Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Yiğitoğlu Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Yiğitoğlu Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yiğitoğlu Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yiğitoğlu Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yiğitoğlu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Yiğitoğlu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Yiğitoğlu Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yiğitoğlu Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yiğitoğlu Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yiğitoğlu Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, baby shower, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, doğum günü, kına, açılışlar, bayi toplantısı, parti ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Yiğitoğlu Düğün Salonu Hakkında

İstanbul’da çiftlere iyi hizmet verebilmek için Yiğitoğlu Düğün Salonu Zeytinburnu’nda yer alıyor. Davetli sayısına göre değişen sayısıyla profesyonel ve kaliteli bir ekibe sahibiz.

Hizmet anlayışımızda sizi hedef aldık. Bu yüzden hijyen, güler yüz, kalite ve salonun görsel güzelliği gibi noktaları amaç olarak belirledik. Senelerdir bu doğrultuda memnuniyetini sağlayarak uygun fiyatta iyi bir hizmet sunuyoruz.

Eğer yemekli bir düğün düşünüyorsanız, harika lezzetlerle buluşturuyoruz sizi. Her biri damak tadınıza oldukça uyuyor. Davetiniz sonrası da çok konuşulan konular arasına giriyor düğün menünüz. Profesyonel servis ekibimiz de hiç aksama yaşamadan yemeklerinizi getiriyor. Her bir misafirinizle tek tek ilgileniyor.

Çeşitli masa, sandalye giydirmeleriyle birlikte yarattığınız konsepte uygun çalışmalar yapıyoruz. Hangi tarz da istiyorsanız o şekilde süslemelerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca salonumuzda bulunan güvenlik sayesinde rahatça düğününüzün tadını çıkarıyorsunuz.

Eğer İstanbul’da düğün salonu arayışındaysanız doğru adrestesiniz. “Yiğitoğlu Düğün Salonu nasıl gidilir?” sorusunu duyar gibiyiz. Yazımızın sonunda bunu cevaplıyoruz.

Düğün öncesi heyecanını dindirmek ve bir solunmak için bir gelin odasına sahibiz. Özel bir lavaboya sahip olan bu oda, öncesinde arkadaşlarınız ile de birlikte selfie çekeceğiniz, eğlenceli anlar paylaştığınız bir yer aslında.

Tüm bu hizmetlerimizden uygun bir bütçeyle yararlanabiliyorsunuz. Her bütçeye hitap eden hizmet anlayışımız sebebiyle çok tercih edilen bir salon haline geldik. Çünkü düğün için ayırdığınız bütçenin salon harcamasına sayemizde belki de tahmininizden az bir miktar ayırıyorsunuz. Bu sebeple gerçekleştiremeyeceğinizi düşündüğünüz bir takım fikirlerinizi artık yapabilirsiniz!

Sıra geldi. “Size nasıl ulaşabiliriz?” sorusuna. Bunun içinde yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Ayrıca salonumuza nasıl geleceğinizle alakalı soruyu da tam bu kısımda paylaşıyoruz. Bu yüzden bizimle konuşmadan karar vermeyin, diyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Sümer Mahallesi, 56. Sk. No:61Zeytinburnu/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yiğitoğlu Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.