Star Düğün Salonu Şişli

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Star Düğün Salonu Şişli
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Star Düğün Salonu Şişli Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Star Düğün Salonu Şişli Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Star Düğün Salonu Şişli Sıkça Sorulan Sorular

Star Düğün Salonu Şişli düğün fiyatları ne kadar?

Star Düğün Salonu Şişli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Star Düğün Salonu Şişli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Star Düğün Salonu Şişli kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Star Düğün Salonu Şişli 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Star Düğün Salonu Şişli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Star Düğün Salonu Şişli düğün dışında mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, parti, açılışlar, nişan, baby shower, sünnet düğünü, doğum günü, kına ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Star Düğün Salonu Şişli Hakkında

Uzun yıllardır Şişli Kurtuluş Star Düğün Salonu olarak profesyonel bir hizmet veriyoruz. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü gibi özel organizasyonlarınızı ağırlamak için bekliyoruz.

Salonumuz oldukça geniş olmakla birlikte gelin damat masası ayrı bir platformun üzerinde. Beyaz tiffany model sandalyeler ve yuvarlak masalarla şık bir dekorasyon sağladık. Rahatça dans edebildiğiniz gibi keyifli bir düğün geçiriyorsunuz.

Yemekli bir düğün organizasyonu düşünüyorsanız dışarıdan destek alarak dilediğiniz menüyü hazırlıyoruz. Lezzetlerle bir araya geliyor, görsel olarak da tatmin olduğunuz bir sunum yapıyoruz. Eğer yemeksiz bir davet düşünüyorsanız düğününüze özel ikramlar da hazırlıyoruz. Profesyonel hizmet ekibimiz de servislerinizi aksatmadan getiriyor. Son derece güler yüzlü olmakla birlikte işlerini iyi yapan bir ekibe sahibiz.

Düğününüz öncesi bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Böylece hem kişiye özel bir organizasyon gerçekleştiriyoruz hem de planlı bir şekilde ilerliyoruz. İhtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda bir program hazırlıyoruz. Düğün günü geldiğinizde her şey hazır oluyor. Hemen öncesinde de organizasyon sorumlumuz tarafından bu program hakkında bilgilendiriliyorsunuz. Muhtemelen ilk defa gerçekleştireceğiniz düğün davetiniz için aklınızda soru işaretleri olması çok normal. Ama organizasyon sorumlumuz sayesinde hepsine cevap buluyorsunuz. İlk dansınızdan sonra ne olacağı ya da takı merasiminin ne zaman gerçekleşeceği konusundaki paylaşımlarıyla aklınızdaki belirsizliği ortadan kaldırıyoruz.

Uygun fiyatı kaliteyle birleştiren bir hizmet yapısına sahibiz. İstanbul Şişli düğün salonları arasında da bu özelliğimizle ortaya çıkıyoruz. Böylece hem eğlenceli hem de isteğiniz bir organizasyon geçiriyorsunuz. Salonumuza gelerek hem görüp hem de bizimle tanışıp kararınızı verebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken de yandaki formu eksiksiz olarak doldurmak! Üstelik bunu ücretsiz olarak yapıyorsunuz. Uygun bir bütçeyle yıllardır hayalini kurduğunuz düğün davetinizi bizimle planlamaya ne dersiniz?

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Eskişehir Mahallesi, Kurtuluş Cd. No:220 Şişli/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Star Düğün Salonu Şişli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.