Altınsaray Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Altınsaray Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Altınsaray Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Altınsaray Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Altınsaray Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Altınsaray Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Altınsaray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Altınsaray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Altınsaray Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Altınsaray Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Altınsaray Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Altınsaray Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü, baby shower, açılışlar, parti, nişan, kına, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Altınsaray Düğün Salonu Hakkında

Yüksek hizmet kalitemiz ile birlikte Altınsaray Düğün Salonu İstanbul Okmeydanı’nda uzun yıllardır hizmet veriyor. Ulaşımı kolay bir konumdayız. Bu sebeple misafirleriniz salonumuzu rahatça buluyor. Davetli sayısına göre değişen bir ekibe sahibiz. Yüzde yüz hijyen kurallarına dikkat eden garsonlarımızla birlikte özel günlerinizi paylaşmak için bekliyoruz.

En fazla 1200 kişi kapasiteli bir salona sahibiz. Çeşitli konseptlere ev sahipliği yapan salonumuzda deki salonlarımızda organizasyon firması getirmeden isteklerinizi karşılıyoruz. Farklı çeşitlerde dekor ve süslemelerle sizi ağırlıyoruz.

Bütçe konusunda bünyemizde bulunan bir fotoğrafçı sayesinde büyük bir harcamadan avantaj sağlayabilirsiniz. Salon içerisinde istediğiniz her an sizin için hazır bekliyor. Böylece tüm gece kayda alınıyorsunuz. Tekrar tekrar izleyebileceğiniz harika bir hatıra değil mi?

Yemekli düğün seçeneğimizi seçerseniz usta aşçılarımız size harika lezzetler hazırlıyor. Günün sonunda hala tadı damağınızda kalıyor. Profesyonel ekibimiz de hızlı bir şekilde düğün yemeğinizi getiriyor ve asla aksama yaşamıyorsunuz. Her bir misafiriniz ile tek tek ilgileniliyor.

Düğününüz boyunca orada bulunan organizasyon sorumlumuz sayesinde herhangi bir aksaklık yaşanmıyor. Yaşandığı takdirde bile hemen çözüme kavuşturuluyor. Bu yüzden herhangi bir telaş yaşamadan düğününüzün tadını çıkarabiliyorsunuz.

Düğün öncesi bir soluklanmak isterseniz bir gelin odamız da mevcut. Orada dilenebilir, arkadaşlarınızla birlikte düğün öncesi stres atmak amacıyla vakit geçirebilirsiniz.

Açılıştan davetlere nişandan kınaya kadar birçok organizasyon konusunda hizmet veriyoruz. Uzun yıllar sahip olduğumuz tecrübe sayesinde de buradan mutlu ayrılıyorsunuz. Kendimizi çok anlattık sıra siz de. Yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçerseniz Altınsaray Düğün Salonu Okmeydanı adresi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilir hem de hizmet içeriğimizi öğrenebilirsiniz. Kişiye özel hizmet anlayışımız ile birlikte düğün organizasyonunuzun istediğiniz gibi olması için yapmanız gereken sadece bir tık!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mahmut şevketpaşa mh. Kuruçay cd. No 10 kat 2 okmeydanı istanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Altınsaray Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.