Ilıca Alyans Düğün & Konferans Salonu
2 Yorum
5. yıl
Manavgat

Butik düğüne uygunSade süslemelerYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıCanlı müzikAlkol servisi yokGeniş otopark

200 - 875 Kişi
100.000 - 150.000 TL
İncele
Manavgat Alara Park Düğün Salonu
5,0
(12 Yorum)
Manavgat
1 saatte cevap verir

Nehir kenarındaButik düğüne uygunYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıBüyük gelin odasıGeniş otopark

10 - 2500 Kişi
45.000
35.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Manavgat Çamlık Düğün Sarayı

100 - 350 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Manavgat Ece Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Manavgat Tığlı Düğün Sarayı

200 - 1500 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Manavgat Delta Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Manavgat Ünal Royal Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Manavgat Özler Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Manavgat'taki Düğün Salonları

Manavgat eşsiz kumsalları ve Antalya’nın en büyük ilçelerden biri olması sebebiyle tercih ediliyor. Her kapasiteye uygun düğün salonları sayesinde konuklarınıza konforlu bir davet yaşatabilirsiniz. 300’den 3000 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayacak uygun alanı her semtte bulmanız mümkün. Butik düğünler için Aşağıhisar ve Örnek semtleri uygun iken kalabalık davetler için Bucakşeyhler ve Ilıca mahallelerini inceleyebilirsiniz.

Antalya Manavgat düğün mekanları hem açık hem de kapalı alanlarıyla dört mevsim boyunca unutulmaz düğünlere imza atıyor. Açık hava bir davet alanı arıyorsanız Bucakşeyhler Mahallesi’ndeki mekanları tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman düğün yapmaya uygun kapalı bir salon arıyorsanız da Ilıca, Aşağıhisar ve Örnek semtlerindeki mekanlar buna oldukça uygun.

Manavgat’taki düğün salonları, mekan özellikleriyle de çiftlerin dikkatini çekiyor. Havalandırma ve klima sistemi bulunan salonlar, davet boyunca size ve misafirlerinize oldukça havadar bir davet alanı sağlıyor. Bunun yanında düğün salonlarının geniş, yüksek tavanlı ve kolonsuz olması da misafirlerinize rahat bir hareket alanı yaratıyor. Düğün boyunca ferah bir alanda sevdiklerinizle eğlenmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Farklı manzara seçenekleri arıyorsanız, Manavgat’taki mekanlar birbirinden güzel seçeneklere sahip. Şehrin merkezinde hareketli bir düğün hayal ediyorsanız; panoramik şehir manzaralı mekanları tercih edebilirsiniz. Eğer doğayla iç içe, sessiz ve sakin bir ortam istiyorsanız; dağ, bahçe, orman ve kır manzaralı mekanları inceleyebilirsiniz. Özellikle bahçeli salonlarda doğal bir ortam yakalamanız mümkün.

Manavgat Düğün Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Davetin gerçekleşeceği gün ve mevsim Manavgat düğün salonu fiyatlarını etkiliyor. Uygun fiyatlı bir düğün yapmak istiyorsanız hafta içi günlerinde hafta sonuna kıyasla bütçe dostu rakamlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun yanında düğünün gerçekleşeceği mevsim de fiyatları değiştirebiliyor. Düğün sezonu zaman fiyatlar diğer mevsimlere kıyasla daha yüksek olabiliyor. Kış ve sonbahar aylarında uygun fiyatlı bir davet gerçekleştirebilirsiniz.

Manavgat’ta düğün salonları, yemekli ve yemeksiz davetlere göre farklı fiyatlandırmalara sahip. Yemeksiz davetlerde; misafir sayısı, alacağınız hizmet ve menü içeriğine göre toplam bir fiyat belirleniyor. Yemekli düğünlerde ise mekanlar kişi başı fiyat belirliyorlar. Misafir sayınız ile bu rakamı çarparak toplam bir tutar elde ediyorsunuz. Uygun fiyatlı bir düğün istiyorsanız kokteyl davetleri tercih edebilirsiniz.

Manavgat’taki mekanlar her semtte farklı fiyat aralığına sahip düğün salonları sunuyor. Uygun fiyatlı bir düğün salonu arıyorsanız Bucakşeyhler semtindeki mekanlar çok daha bütçe dostu. Ilıca, Aşağıhisar ve Örnek mahallelerinde ise ortalama fiyatlara sahip salonlardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Mekanların merkezi ve kaliteli hizmetlere sahip olması sebebiyle bütçenize uyan seçeneklerden birini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Menü içerikleri, düzenleyeceğiniz davetin fiyatını etkileyen noktalardan biri. Eğer yemekli bir düğün gerçekleştirmek istiyorsanız, ana yemek tercihinizin beyaz ya da kırmızı et olması fiyatı belirliyor. Yemeksiz davetlerde ise ikram ve meşrubat tercihlerine göre fiyat değişebiliyor. İçeriğinin daha sade olması sebebiyle, kokteyl düğünler uygun fiyatlı bir davet gerçekleştirmek isteyenlerin ilk tercihlerinden biri oluyor.

Manavgat Düğün Mekanların Çiftlere Özel Sunduğu Hizmetler

Antalya Manavgat düğün salonları, bu özel gününüzde doyasıya eğlenmeniz için size son teknoloji ses, sahne ve ışıklandırma sistemlerini sunuyorlar. En sevdiğiniz şarkılar eşliğinde eğlenirken bir yandan da ışık şovlarıyla görsel bir şölen yaşayabilirsiniz. Bunun yanında Manavgat’taki mekanlar canlı müzik ve DJ hizmetleriyle size farklı opsiyonlar sunuyor. Müzik zevkinize göre bir tercih yapabilirsiniz.

Konuklarınızın ve sizin damak zevkinize uygun bir yemek servisi gerçekleştirmek istiyorsanız, diğer Antalya düğün salonlarında da karşınıza çıkabilecek olan menü tadımı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tadım yaparak menü içeriğini düzenleyebilirsiniz ya da kendi menünüzü en baştan oluşturabilirsiniz. Bunun yanında size ve konuklarınıza hizmet edecek olan profesyonel servis ekibi düğün boyunca her eksiğinize koşacak.

Bu özel gününüzde daveti planlamanıza yardım edecek organizasyon sorumlularını Manavgat’taki pek çok düğün salonunda bulabilirsiniz. Organizatörler; oturma düzeni, davetin akışı, dekorasyon ve konsept gibi pek çok konuda yardımcı olacaklar. Düğün için fikirlerinizi organizatörlerle paylaşarak hayallerinizdeki ortamı yaratabilirsiniz. Özel konsept fikirleriniz var ise bazı salonlarda başka bir organizasyon firmasıyla çalışa imkanınız da bulunuyor.

Manavgat düğün salonları, misafirlerinizi kapıda karşılayıp yerine kadar eşlik edecek olan karşılama hostesleriyle çalışma imkanı sunuyor. Eğer müzikli bir karşılama hayal ediyorsanız, salonların bazılarında bulunan trio ekipleri muhteşem bir karşılamaya imza atacaklar. Bunun yanında düğün alanına özel araçlarıyla gelmeyi tercih eden misafirleriniz mekanda bulunan otoparktan ve vale hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Manavgat Düğün Salonu Avantajları

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları