Ünal Royal Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ünal Royal Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Ünal Royal Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Ünal Royal Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ünal Royal Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Ünal Royal Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Ünal Royal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Ünal Royal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Ünal Royal Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ünal Royal Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ünal Royal Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ünal Royal Düğün Salonu düğün dışında kına, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, parti, nişan, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Ünal Royal Düğün Salonu Hakkında

Şık dizayn edilmiş bir salonda özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ünal Royal Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle birlikte kusursuz bir gün geçirebilmeniz için organizasyon sırasında ve öncesinde titizlikle çalışıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler ve aileler tarafından tercih edilen bir adresiz. Değişen düğün trendini yakından takip ediyor, sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. Salonumuzda düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partisi, kurumsal etkinlik ve toplantılara ev sahipliği yapıyoruz.

Salonumuzun oturma düzeni 8 ‘er kişilik yuvarlak masalardan oluşturuyoruz. Masalarımızı her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyor, konforlu ve keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Tifanny sandalyeler kullanıyor, istediğiniz renk süslemelerle masa ve sandalyelerimizi hazırlıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerinde genellikle açık renkler kullanıyoruz. Kosnept bir gün geçirmek istiyorsanız iş ortağımız olan organizasyon firmalarından aksesuar ve dekor temin ediyoruz. Kına ve bekârlığa veda partilerinde kına tahtı kuruyor, kına süslemeleriyle salonumuzu hazırlıyoruz.

Organizasyonunuzda sevdiklerinizle birlikte rahat oynayabileceğiniz bir pistimiz bulunuyor. Kalabalık olsanız dahi ferahça eğlenebileceksiniz. Ses ve sahne kurulumunu son teknolojik ekipmanlarla hazırlıyoruz. Profesyonel orkestra ve ses sanatçımız eşliğinde eğlenmeye doyamayacaksınız. Salon girişi ve ilk dansınızda aşk şarkınızı çalıyor, yıllar geçse de unutamayacağınız bir anıya sahip olmanızı sağlıyoruz.

Ünal Royal Düğün Salonu Antalya olarak yemekli bir organizasyon düşünüyorsanız size özel menüler hazırlıyoruz. Yemekleri yaparken kullandığımız ürünleri güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyor kalitenin ve lezzetin bir arada olduğu yemekleri sıcak servis ediyoruz. Siz de alışılmışın dışından doğal bir ortamda organizasyon yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurmanız yeterli olacak. Siz hayal edin biz yapalım.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Alpaslan Türkeş Bulvarı Örnek Mah. Kumyolu Manavgat

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ünal Royal Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.