By Atlantis Düğün Salonları
10 Yorum
Kepez
9 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanGeniş dans pistiJimmy-jibSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otopark

10 - 800 Kişi
70.000
39.000 TL
İncele
Alyans Deluxe Wedding
4,8
(185 Yorum)
10. yıl
Kepez
3 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıCanlı müzikAlkol servisi yokGeniş otopark

200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele
İstanbulhall Düğün Salonu Antalya
4,8
(13 Yorum)
9. yıl
Muratpaşa
10 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunİhtişamlı süslemelerYüksek tavanMenü tadımıBüyük gelin odasıAlkol servisi yokGeniş otopark

100 - 800 Kişi
100.000 - 150.000 TL
İncele
Ünet Hall Wedding & Convention
4,7
(15 Yorum)
3. yıl
Kepez

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yok

50 - 1000 Kişi
80.000
48.000 TL
İncele
Nirvana Düğün Sarayı
5,0
(24 Yorum)
4. yıl
Kepez
7 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunSade süslemelerYüksek tavanMenü tadımıEtkili havalandırmaCanlı müzikBüyük gelin odası

100 - 850 Kişi
50.000
35.000 TL
İncele
100.Yıl Park Düğün Salonu
4,8
(18 Yorum)
9. yıl
Kepez
10 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikJimmy-jib

500 - 650 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Demir Plaza
5,0
(78 Yorum)
6. yıl
Kepez

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıYüksek tavanMenü tadımıCanlı müzikAlkol servisi yokGeniş otopark

100 - 1200 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele
Ostima Düğün Salonları
5,0
(7 Yorum)
Kepez
7 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve sadeYüksek tavanMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikGeniş otopark

100 - 1500 Kişi
100.000 - 150.000 TL
İncele
Konyaaltı Wedding
5,0
(17 Yorum)
6. yıl
Konyaaltı
1 saatte cevap verir

Yüksek tavanÖzel nikah alanıMenü tadımıJimmy-jibSahne ışık sistemiGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele
Moonlight Garden Wedding
8 Yorum
Konyaaltı

Butik düğüne uygunRustik süslemelerÇim zeminYüksek tavanFotoğraf çekim alanıMenü tadımıCanlı müzikBüyük gelin odası

30 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Konyaaltı’ndaki Düğün Salonları

Antalya’nın enfes plajları, masmavi koyları ve lüks otelleri ile ünlü ilçelerinden Konyaaltı; düğün arifesindeki çiftlere de pek çok şey vadediyor. İlçede bekarlığa veda organizasyonlarından nişanlara, kına gecelerinden düğünlere akla gelebilecek her türlü organizasyon yapılabiliyor. İlçede yapılacak organizasyonlar Akdeniz’in mavi koylarında gerçekleştirilebileceği gibi yemyeşil zeytinlikler de huzurlu bir atmosfer sağlıyor.

Antalyalı çiftler düğünlerini; teknelerde, lüks otellerde, sosyal tesislerde, havuz kenarında, plajlarda, balo salonlarında, butik otellerde, restoranlarda, kır bahçelerinde veya pek çok farklı mekanda gerçekleştirebiliyorlar. Uygun fiyatlı ve şık organizasyonlar için ilçedeki düğün salonları da çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Çok sayıda Konyaaltı düğün salonu arasında açık alana sahip mekanlar da bulunuyor.

Antalya Konyaaltı düğün salonları arasından açık alana sahip olanlar, havuz başı düğün yapma imkanı da sağlıyor. Ayrıca ilçede çok fazla bahçeli salon bulunabiliyor. Konyaaltı düğün salonlarının neredeyse hepsi yüksek tavana sahip. İlçede çok sayıda salon ise kolonsuz alanı ile farklı bir düğün deneyimi yaşatıyor. Pek çok mekanda balkon veya teras da bulunabiliyor.

Antalya Konyaaltı düğün mekanlarının kapasiteleri ise her çifte hitap ediyor. İlçede 200-300 kişilik küçük salonlardan 1000-2000 kişiliklere kadar her kapasitede düğün mekanı bulunabiliyor. Konyaaltı düğün salonlarının büyük kısmı ise 750-1000 kişi civarında davetliyi ağırlayabiliyorlar. Mekanların büyük kısmı merkezi konumlarda yer alıyor. İlçede mekanlar Molla Yusuf, Bahtılı ve Sarısu mahallelerinde bulunuyor.

Düğün Salonları Konyaaltı’nda Hangi Hizmetleri Karşılıyor?

Konyaaltı düğün mekanlarında düğün paketlerinde organizasyon hizmeti muhakkak bulunuyor. Bu hizmeti sağlaması için her mekan işinde iyi organizasyon sorumlularına sahip. Organizasyon sorumluları tarafından isteğinize uygun program akışı, oturma düzeni gibi her türlü ayrıntı ayarlanıyor. Organizasyon sorumluları eşliğinde hayallerinizdeki düğün öğrenilerek size uygun konsept seçimi gerçekleştiriliyor. Tüm süslemeler seçilen konsepte göre yapılıyor.

Organizasyon sorumluları ayrıca masa düzeni ve organizasyon akışı gibi bütün küçük detaylarla da sizin yerinize ilgileniyor. İlçedeki mekanlar ayrıca kuaför hizmeti de veriyor. Konyaaltı düğün salonlarının hepsinde gelin ve damat için hazırlık odaları mevcut. Gelin arabası süslemesi ise ilçedeki bazı salonlar tarafından gerçekleştirilebiliyor. Mekanlar misafirleriniz için otoparka da sahipler.

Konyaaltı’nda düğün salonları, müzik hizmetini de sağlıyorlar. Müzik için mekanlara DJ veya canlı müzik ekipleri getirilebiliyor. Ayrıca gerekli ışık, ses ve sahne cihazları da mekanlar tarafından kuruluyor. İlçedeki mekanlarda müziğin yanı sıra meşale, volkan, ışık, bulut ve konfeti şovları da yapılıyor. Mekanlarda işinde uzman fotoğraf ve video ekipleri ile kayıt gerçekleştiriliyor.

İlçedeki bazı düğün salonları isterseniz dışarıdan fotoğrafçı getirmenize de izin verebiliyorlar. Düğün salonları konseptinize uygun düğün pastası da hazırlayabiliyorlar. Konyaaltı düğün salonlarında profesyonel aşçılar bulunuyor ve düğün menüleriniz en hijyenik ve özenli şekilde hazırlanıyor. İlçedeki salonlarda kokteylli ve yemekli düğünler yapılabiliyor. Kokteylli düğünlerde kuru pasta, yaş pasta, meyve, çerez ve meşrubat servisi yapılıyor.

Konyaaltı düğün salonlarının yemekli menülerinde ise her mekan farklı menüler sunuyor. Bu menüler arasında kırmızı veya beyaz etli seçenekler bulunuyor. Ana yemeğin yanında pilav, salata, ara sıcaklar ve tatlı servisi yapılabiliyor. Bazı mekanlar farklı ara sıcak, meze, zeytinyağlı ve garnitürler içeren ordövr tabaklı menüleri de konuklarınıza sunabiliyorlar.

Yemek menülerinin yanında pek çok çeşit meşrubat da konuklarınıza sunuluyor. İlçede bulunan düğün salonları menü tadımı ve menüde değişiklik imkanları sağlıyorlar. Bazı salonlar kendi menünüzü oluşturmanıza da izin verebiliyor. Salonlarda minik misafirleriniz ve farklı beslenme alışkanlıklarına sahip konuklarınız için özel menüler hazırlanabiliyor. İsterseniz çoğu mekan dışarıdan catering firması getirmenize de izin veriyor.

Konyaaltı Düğün Fiyatları Nasıl?

Konyaaltı’nda her çift bütçesine uygun bir düğün salonu bulabiliyor. Konyaaltı’nda düğün fiyatları mekandan mekana değişiklik gösteriyor. Ancak ilçedeki düğün salonlarının büyük bir kısmı oldukça uygun fiyatlara sahip. Düğün fiyatları, yemekli düğünler için kişi başı fiyat üzerinden hesaplanırken kokteylli düğünlerde ise seçeceğiniz paketin fiyatı ödeniyor.

Konyaaltı düğün salonları fiyatları, mekanın büyüklüğüne göre değişiyor. Daha küçük salonlar daha uygun fiyatlar talep ediyor. Şık tasarımlara sahip Konyaaltı düğün salonlarıysa daha yüksek fiyatlara sahip olabiliyor. Mekanların özellikleri de fiyatını etkileyebiliyor. İlçede teraslı ve cam tavanlı düğün salonları çok uygun fiyatlara sahipler. İlçedeki dere, göl, dağ ve panoramik manzaralı mekanlar da uygun fiyatlı.

İlçedeki salonların düğün fiyatları, mekandan alacağın hizmetlere göre de değişiyor. Seçeceğin düğün paketine dahil olmayan hizmetler ekstra ücretlendiriliyor. Mekanlarda yemekli organizasyon yapmak, kokteylli düğünlerden daha maliyetli oluyor. Aynı şekilde seçeceğiniz düğün menüsünde bulunan yemeklerin maliyetine oranla fiyat da artış gösterebiliyor. Ordövr tabaklı menülerde ise fiyatlar yemekli menülerden daha uygun oluyor.

Salonların fiyatları konuma göre de değişiklik gösteriyor. Bahtılı Mahallesi’nde fiyatlar her bütçeye hitap ediyor. Molla Yusuf ve Sarısu mahallelerinde ise uygun fiyatlı salonlar bulunuyor. Salonlar hafta içi tarihlerinde, hafta sonu tarihlerinden daha uygun fiyatlarla düğün organize edebiliyor. İlçede salonlar çoğunlukla çiftler için fırsatlar ve indirimli paketler sunuyor. Ayrıca erken rezervasyon indirimleri de yapılabiliyor.

Konyaaltı Düğün Salonlarının Manzaraları

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları