Hayal Düğün Salonu ve Kır Bahçesi

E-posta Gönder

  • Kazan, Ankara.

Kapasite Bilgileri

Hayal Düğün Salonu ve Kır Bahçesi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Hayal Düğün Salonu ve Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL

Hayal Düğün Salonu ve Kır Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hayal Düğün Salonu ve Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Hayal Düğün Salonu ve Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Hayal Düğün Salonu ve Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Hayal Düğün Salonu ve Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Hayal Düğün Salonu ve Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hayal Düğün Salonu ve Kır Bahçesi 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hayal Düğün Salonu ve Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hayal Düğün Salonu ve Kır Bahçesi düğün dışında davet ve resepsiyon, kına, sünnet düğünü, doğum günü, bayi toplantısı, baby shower, açılışlar, parti, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Hayal Düğün Salonu ve Kır Bahçesi Hakkında

Rüya gibi bir gecede mutluluğa adım atmak için Ankara’da yepyeni tarzı ve şık konseptleriyle Hayal Düğün Salonu ve Kır Bahçesi’ni görmeden karar vermeyin deriz! Çünkü açık ve kapalı alanlarımızı ziyaret ederek nasıl bir gece hayal ettiğiniz hakkında konuşmak size iyi gelecektir. Bir de tarzınızı yansıtacak düğün konsepti için görüşebiliriz. Organizasyon sorumlumuzun da profesyonel bakış açısıyla size tavsiyeleri olabilir. Bu geceyi size özel ve benzersiz kılmak için ise, aldığımız kararlar doğrultusunda, hiç vakit kaybetmeden hazırlıklara başlıyoruz.

Şıklığa önem veriyor, ancak ilk olarak konfor ve lüksü sunmayı tercih ediyoruz. Kaliteli eğlence için özel aydınlatmalar, son teknoloji alt yapı ve iklimlendirme sistemleriyle donattığımız salonumuzda güzel bir gece geçirmeniz için şık bir atmosfer yaratıyoruz. Şıklığı sağlayan ise; konuklarınız için düzenlediğimiz yuvarlak masalar, nikah masası ve gelin yolu oluyor. Beyaz rengin hakim olduğu salon dekorasyonuna uyumlu masa ve sandalye örtüleriyle sadeliği ön plana çıkarıyoruz. Konseptinize uygun renklerde tüller, organze kumaş ve aksesuarlarla dikkat çekici bir atmosfer yaratmayı da ihmal etmiyoruz. Yüksek tavanlı, geniş bir alanda inşa edilen salonumuzda olduğu gibi kır bahçemizde de harika bir gece sizi bekliyor… Renkler bu kez doğaya ve yemyeşil bahçemize uyumlu seçiliyor. Ses ve ışık için de endişelenmeyin bahçemizde her şey tamam!

Ankara düğün mekanları arasında Hayal Düğün Salonu ve Kır Bahçesi’ni tercih ettiğinizde konuklarınızın en iyi şekilde ağırlanacaklarından da emin olacaksınız. Çorba, salata, ana yemek, tatlı veya düğün pastasıyla yemek listelerimiz hazır. Damak tadınıza uyan lezzetlerle ikramlı ve yemekli menülerimiz arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Müzik ve eğlenceyi de tarzınıza uyan bir repertuvarla tasarlamamızı ister misiniz? Tüm bunların yanında, bizi tercih eden çiftlerimizi çözüm ortaklarımızla hazırladığımız avantajlı fiyatlar ve hoş teklifler de bekliyor.

Siz de ‘Hayal’ düğünlerinin ayrıcalığıyla gecenizi taçlandırmaya hazırsanız, Kazan düğün salonları arasında bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. İletişim formu sayfanın üst kısmında.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yıldırım Beyazıt Mahallesi F.S.M Bulvarı, Kazan Ekmek Yanı 06980 Kahramankazan/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.