Kuzey Yıldızı Düğün Salonu

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

Eren

Düğün Tarihi: 08.08.2015


işletmecisi Sinan Bey , her konuda çok yardımcı oldu bize. beyfendi , anlayışlı ve şeffaf bir işletmeci. kapalı bir mekanda oldu düğünümüz. o kadar modern inşa edilmişti ki kolon vardı ama oturanları yada pist alanını etkilemedi. mekandan çok memnun kaldık. 250-300 kişiliydik mekanda ve kapasitesi... devamı 

Kapasite Bilgileri

Kuzey Yıldızı Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Kuzey Yıldızı Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Kuzey Yıldızı Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kuzey Yıldızı Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kuzey Yıldızı Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kuzey Yıldızı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Kuzey Yıldızı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kuzey Yıldızı Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kuzey Yıldızı Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kuzey Yıldızı Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kuzey Yıldızı Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kına, sünnet düğünü, nişan ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Kuzey Yıldızı Düğün Salonu Hakkında


Kuzey Yıldızı Düğün Salonu olarak düğün ve nişan sektöründe yıllardır hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz kapsamında düğünlerin tamamen kusursuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Şimdiye kadar nişan töreni, kına gecesi ve benzeri organizasyonların tamamında düğün salonumuzu tercih eden çok fazla çift oldu. Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için her detayı düşünüyoruz. Güler yüzlü personelimiz ve işini severek yapan kalabalık ekibimiz ile tüm konuklarımızın salonumuzdan mutlu ayrılmasını sağlıyoruz. Kendini emin ellere emanet etmek isteyen tüm çiftler için Kuzey Yıldızı Düğün Salonu Ankara çapında hizmet veriyor. Şehrin her bölgesinden gelen konuklarımızı memnuniyetle ağırlıyoruz.


Düğün salonumuzda aynı anda iki düğünü birden yapabiliyoruz. Şöyle ki, altlı üstlü olarak iki katta iki ayrı salonumuz var. Alt salonumuzda 500 kişilik davetli gruplarını ağırlıyoruz. Üst salonumuz ise onun hemen hemen iki katı kapasiteye sahip. Daha büyük ve kalabalık bir organizasyon düşünüyorsanız 1.000 kişiyi rahatlıkla ağırlayabildiğimiz kapasitedeki salonumuzu değerlendirebilirsiniz. Her iki salonumuzu da hiçbir masraftan kaçınmadan şık bir şekilde dekore ettik. Oturma düzeninde 8’er kişilik yuvarlak masalar kullanıyoruz ve soft renkler ile masa sandalyelerimizi giydiriyoruz. Ferah olması ve konuklarımızı daha rahat hissettirmesi için de salon aydınlatmamızı büyük bir özenle düzenledik. Işıklar hem tüm salonu aydınlatıyor hem de göz yormuyor. Büyük salonumuzda geniş de bir pistimiz var ve tüm davetlileriniz aynı anda kalkıp dans etse dahi rahatlıkla sığabilirsiniz. Zaten orkestramız müzik yapmaya başladığında o pistin boş kalacağını pek zannetmiyoruz.


Salonlarımızda aynı zamanda yemekli organizasyonlar da yapabilirsiniz. Sizin için deneyimli mutfak ekibimiz tarafından hazırlanan lezzetli yemekleri yediğinizde yüzünüzün güleceğine eminiz. Çeşitli menülerimizden bütçenize uygun olanını seçebilirsiniz. Kuzey Yıldızı Düğün Salonu Çubuk mevkiinde bulunuyor ve toplu taşıma ile de kolaylıkla ulaşılabiliyor.


Bizimle iletişime geçmek için hemen yandaki formu doldurun!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Yıldırm Beyazıt Mahallesi Ehlibeyt Sokak No:2 (Kiler Market Yanı)

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kuzey Yıldızı Düğün Salonu Yol Haritası

Kuzey Yıldızı Düğün Salonu Düğün Yorumları (5)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Eren

Düğün Tarihi: 08.08.2015


işletmecisi Sinan Bey , her konuda çok yardımcı oldu bize. beyfendi , anlayışlı ve şeffaf bir işletmeci. kapalı bir mekanda oldu düğünümüz. o kadar modern inşa edilmişti ki kolon vardı ama oturanları yada pist alanını etkilemedi. mekandan çok memnun kaldık. 250-300 kişiliydik mekanda ve kapasitesi... devamı 

Hande

Düğün Tarihi: 11.09.2015


Mekanda ortalama 500-600 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik ve çok memnun kaldık. Yemekli bir organizasyon tercih ettik. Yemeklerinin lezzeti sunumu özellikle garsonlarının ilgisi oldukça iyiydi. Bu konularda çok çok memnun kaldık mekanda. Hizmet konusunda çok çok başarılılar. Bunun yanında... devamı 

Mikail

Düğün Tarihi: 29.08.2015


Mekanın birçok şubesi var ve merkeze uzak bir yer olsa dahi bilinen bir yer olduğu için kolay bulunabilir bir mekan, İkramlı olan düğünümüzde, ikramların tadı, sunumu, görsellliği gayet güzeldi. Yetkili ve çalışanlardan ayrıca memnun kaldık. Tercih edilebilecek bir mekan.

Hümeyra

Düğün Tarihi: 23.08.2015


Görsellik açısından ferah geniş şık bir mekan.Konuk kapasitesi 600/1000 arası bizim düğünümüz 750 kişilik bir düğün oldu.Kalabalık bir düğünümüz olduğu halde servis gayet hızlı ve iyiydi hatta bazı masalara iki kere ikram dağıtmışlar.İkramlarda taze ve lezzetliydi.Mekanda süslemelerde renk seçeneği... devamı 

Cansu

Düğün Tarihi: 18.04.2015


Bütün hizmetlerinden memnun kaldığım bir mekan. Fotoğraf hizmetinden yemek hizmeti iyiydi personelleri güler yüzlüydü.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.